FeelHarmonia
Dodane przez MN dnia 18 February 2016 08:51

FeelHarmonia … czyli jak dobrze mi u siebie!

Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia dla Kobiet! Już 5 marca zrób dla siebie i Twoich bliskich coś dobrego i spędź z nami cały dzień. Przed południem na pracy w grupach warsztatowych prowadzonych przez profesjonalistów (warsztacie z wizażu lub warsztatach psychologicznych) a popołudniu podczas wspólnej modlitwy i dzielenia przed Panem. Poszukuj, zglebiaj i ciesz się wewnetrzną i zewnętrzną harmonią, która jest w nas. Nie może Cię tam zabraknąć!

Ramowy plan spotkania:

08:45 Rejestracja

09:00 Przywitanie

09:30 - 12:45 Zajęcia warsztatowe w trzech grupach (do wyboru):

„Piękno powołaniem kobiety” – warsztat wizażu prowadzony przez Panią Elżbietę Michalską (analiza kolorystyczna, ustalenie palety kolorystycznej dla każdej z uczestniczek

 „Ja i inni. O równowadze w relacjach…” – warsztat psychologiczny prowadzony przez Panią MaŁgorzatę Porębę, na którym postaramy się odpowiedzieć sobie na pytania: Jak nie zagubić Siebie w gąszczu różnych zobowiązań wobec Innych? Jak dobrze rozpoznawać własne potrzeby i dbać o ich realizację? Co jest trudnego w zachowaniu harmonii w relacjach?

„Klucz do FeelHarmonii, czyli jak się poruszać w labiryncie emocji.” – warsztat prowadzony przez Panią Danutę Kuźnik

13:00 Obiad 

14:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

15:00 Msza Święta

16:00 Dzielenie, podsumowanie, zakończenie.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 11 w Będzinie

ul. Wł. Broniewskiego 12

 42-500 Będzin

 

Ilość miejsc: 45 (grupy warsztatowe po 15 osób)

 (Uwaga! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń)

Warunek uczestnictwa: w dniu warsztatów ukończony 18 rok życia.

Termin zgłoszeń: 28 luty 2016 r.

Koszt udziału: 50 zł.

Kilka słów o prowadzących:

Elżbieta Michalska

trener wizażysta, mistrz wizażu, ekspert w zakresie kreowania wizerunku, absolwentka chemii Politechniki Krakowskiej. Od 1996r prowadząca własną działalność gospodarczą, wizażysta znanych kosmetycznych marek,  prowadząca szkolenia z autoprezentacji dla grup managerów. Autorka projektu kreowania wizerunku osób niewidomych i niedowidzących, dla których przeprowadza warsztaty od 2007 roku. Członek Bractwa Świętych Aniołów Stróżów na Skałce. Prywatnie -  żona, mama dwóch córek i babcia trzech wnuczek.

Małgorzata Poręba

psycholog, trener warsztatów umiejętności psychospołecznych. Pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach, prowadząc konsultacje indywidualne dla mieszkańców Katowic oraz szkolenia dla pracowników Ośrodka. Jej pasją są wędrówki po górach. Zaangażowana w prowadzenie Duszpasterstwa ABSolwentów u katowickich dominikanów.

Danuta Kuźnik

logopeda, pedagog terapeuta w systemie Montessori, magister filologii polskiej KUL i UAM. Od kilku lat pracuje w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek w Częstochowie jako pedagog. Prowadzi zajęcia dla rodziców. Nauczyciel, pedagog czynna w sposób falowy, z uwagi na kolejno zdobywane stopnie specjalizacji macierzyńskiej

Ks. Robert Gacek

Diecezjalny Moderator Domowego Kościoła, opiekun i przewodnik duchowy naszego spotkania.