Seminarium Odnowy Wiary 2012
Dodane przez MN dnia 08 October 2012 18:12

 

Seminarium Odnowy Wiary to spotkania modlitewno - formacyjne, których celem jest odnowienie wiary i życia modlitwy, otwarcie się na charyzmaty oraz poznawanie Ruchu Światło-Życie. Każde spotkanie rozpoczyna modlitwa, następnie jest dzielenie się Słowem Bożym, konferencja i dłuższa modlitwa wspólnotowa; charyzmatyczna i wstawiennicza. Oprócz tego Seminarium to, przede wszystkim, codzienny Namiot Spotkania i  praca z notatnikiem w tygodniu.

Seminarium Odnowy Wiary ma dwie części: pierwsza, obejmująca 5 spotkań, mająca charakter wprowadzający i ewangelizacyjny, będzie odbywać się w październiku. Spotkania będą odbywały się co tydzień. Druga część rozpocznie się Wielkopostną Oazą Modlitwy (1-3.03) i będzie obejmować 2 spotkania w Wielkim Poście, Triduum Paschalne i 4 spotkania w Okresie Wielkanocnym.

Pierwsze spotkanie Seminarium będzie 7.10 w parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na ul. Gospodarczej. Spotkanie rozpocznie się modlitwą i konferencją o godz. 18.00, następnie będziemy uczestniczyć we Mszy św. o 19.00 w kościele i Adoracji. Kolejne spotkania będą rozpoczynać się modlitwą w kaplicy na plebanii o 18.00, następnie będzie czas dzielenia się Słowem Bożym, krótka konferencja i czas modlitwy wspólnotowej.

Szczegóły kolejnych spotkań znajdziecie poniżej w newsach: