Diakonia Komunikowania Społecznego
Dodane przez infrat dnia 04 luty 2010 01:55

Diakonia Komunikowania Społecznego podejmuje służbę poprzez szeroko pojęty "przekaz słowa" i pomaga w przechodzeniu od zwykłej komunikacji do komunii osób i wspólnot z wykorzystaniem dostępnych do tego mediów.


Podejmuje służbę ad intra i ad extra Ruchu, a także służbę ad intra i ad extra Kościoła by służyć wewnątrzkościelnemu dialogowi i dialogowi Kościoła i świata.

Cel:

 

Źródło: http://www.oaza.pl/cdks/

Do tworzenia diakonii zapraszamy wszystkich po II˚ONŻ, Domowy Kościół i Wspólnotę Dorosłych.

Jeśli jesteś osobą, która:
  1. chciałaby służyć Ruchowi i całemu Kościołowi,
  2. czuje, że jeszcze może rozwijać kilka swoich darów,
  3. tymi darami są: a) umiejętność pisania lub korekty, lub edytowania tekstów lub b) zdolności informatyczne, lub c) inne,
- możesz dołączyć do Diakonii Komunikowania Społecznego lub rozpocząć z nami współpracę, pisząc na: dks@sosnowiec.oaza.pl.

Informacje dot. terminów oraz miejsca spotkania znajdziesz w newsach poniżej. Zapraszamy!

 

Moderator diakonii: ks. Tomasz Smalcerz
Odpowiedzialny: Michał Fidler

Kontakt z diakonią: dks@sosnowiec.oaza.pl

 

Wszelkie materiały na stronę (ogłoszenia, artykuły, świadectwa, newsy, refleksje) prosimy przesyłać na adres: dks@sosnowiec.oaza.pl. Ułatwi to pracę diakonii, a także wyeliminuje możliwość zaginięcia materiałów na skrzynkach prywatnych i kontach społecznościowych (np. na Facebooku). Prosimy również, aby każda informacja wpływała z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Oczywiście informacje do biuletynu nadal należy przesyłać na adres: biuletyn@sosnowiec.oaza.pl