Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Różne
Kolejny numer Biuletynu

Różne

Jeżeli na wczorajszym DW dla kogoś zabrakło egzemplarza Biuletynu, to ma szanse pobrać go w pobieralni.


Wakacje coraz bliżej

Wyglądając za okno dość ciężko w to uwierzyć. Ale to prawda! A czas wakacji, jest dla wielu z nas nierozerwalnie związany z czasem rekolekcji. Jeżeli jest jeszcze ktoś niezdecydowany, może kilka chwil z zeszłorocznych rekolekcji, pomoże mu podjąć decyzję.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Nowa strona

Diakonia Komunikowania Społecznego

Witamy na nowej stronie Ruchu Światło-Życie w Diecezji Sosnowieckiej.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią, oraz do zgłaszania ewentualnych propozycji na adres: dks@sosnowiec.oaza.pl

Szczególnie prosimy moderatorów, oraz osoby odpowiedzialne za diakonie o zweryfikowania danych kontaktowych, zamieszczonych w dziale kontakty.

Dni wspólnoty
Spotkanie opłatkowe Domowego Kościoła

Dni wspólnoty

27 grudnia 2009 r. w sosnowieckim kościele pw. św. Tomasza odbyło się świąteczne spotkanie kręgów Domowego Kościoła. Na początku wszyscy uczestniczyli we Mszy św. koncelebrowanej, której przewodniczył ks. biskup Piotr Skucha.

Dni wspólnoty
Po spotkaniu opłatkowym

Dni wspólnoty

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym Domowego Kościoła w parafii św. Tomasza Ap. Eucharystia, którą w intencji kapłanów związanych z DK odprawił Ksiądz Biskup Piotr Skucha, była szczególnie uroczysta. Armia kapłanów przy ołtarzu napełniała wzruszeniem nasze serca.

Różne
Adoptuj kapłana

Różne

Trwa Rok kapłański, który w zamyśle Benedykta XVI ma być rokiem szczególnej modlitwy za księży. Dzięki naszym księżom możemy korzystać z sakramentu m.in. spowiedzi, etc. To oni chrzczą nasze dzieci, dbają o ich rozwój duchowy. Gdyby brakło księdza nie byłoby Mszy św., nie miałby kto modlić się nad naszym grobem i poświęcić ziemi, w której spoczniemy.

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,655,017 Unikalnych wizyt