Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Miłosierdzia
Szlachetna Paczka- Podziękowanie

Wspólnymi siłami Domowego Kościoła, Wspólnoty Dorosłych i Wspólnoty Młodzieżowej udało się zebrać wszystkie produkty żywnościowe i higieniczne, które Pan Józef i Pani Zofia wymienili jako potrzebne. W paczce znalazły się także dwa koce, rękawiczki, nowe obuwie zimowe oraz słodycze. Z przekazanych darów powstało pięć paczek, za które zarówno organizatorzy Szlachetnej Paczki jaki i sami obdarowani pragnęli podziękować...

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie rejonu Sosnowiec

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

W poniedziałek, 19 grudnia, odbędzie się spotkanie rejonu Sosnowiec w ramach formacji permanentnej. Zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu do parafii św. Barbary na Mszę Świętą o godz. 18.00, a następnie na wspólną modlitwę w salce na plebanii o godz. 19.00 i spotkanie formacyjne, które mamy nadzieję spędzić w przedświątecznej atmosferze.
Zapraszamy!!!

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Zapraszamy stałych uczestników diakonii, a także wszystkie osoby po I stopniu, które chcą włączyć się w pracę diakonii na zasadzie sympatyków, na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 17 grudnia, w domu katolickim na przeciwko katedry.
Jeśli możecie, zarezerwujcie sobie nieco więcej czasu, by móc wybrać się potem z nami na pizzę.

Zapraszamy!!!

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - grudzień 2011

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC), które odbędzie się w najbliższą sobotę 17.12.2011r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi dk. Andrzej Nackowski. Temat konferencji to: "Kłamstwo, obłuda, faryzeizm". Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Różne
Biuletyn - numer 16

Nowy, szesnasty  numer Biuletynu Oazowego znajduje się w pobieralni.

Domowy Kościół
Nowa Para Rejonu Olkusz

Domowy Kościół

Izabela i Marek Osiakowie małżeństwem są od 16 lat. Mają dwóch synów: Jakuba 15l. i Michała 13l.

Pochodzą z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu.

Iza i Marek do Domowego Kościoła należą od 2004 roku, a od września 2011 roku rozpoczęli posługę pary animatorskiej w rejonie olkuskim.
 

Domowy Kościół
Zabawa sylwestrowa dla rodzin z Domowego Kościoła

Domowy Kościół

     Tak jak w poprzednich latach, w tym roku również planujemy, aby odbyła się wspólnotowa zabawa sylwestrowa. Tym razem miejscem zabawy będzie sala przy parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach.

Różne
Grupa teatralna

Różne

Zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu ONŻ do grupy teatralnej!

Diakonia Miłosierdzia
Diakonia Miłosierdzia zaprasza na spotkanie

Diakonia Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w najbliższą sobotę (10.12) o godzinie 16 w salkach przy parafii św. Barbary (lub w salce pod kurią).

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Diakonii Wyzwolenia

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę tj. 10.12 o godz. 19:20 w parafii Św. Barbary w Sosnowcu (salki) odbędzie się spotkanie Diakonii Wyzwolenia. Zapraszamy wszystkich po II ONŻ.

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie Diakonii Miłosierdzia - zmiana terminu!

Diakonia Miłosierdzia

Ze względu na rejonowy Dzień Wspólnoty, który w rejonie Jaworzno odbywa się w sobotę 3.12. spotkanie Diakonii Miłosierdzia zostaje przełożone na sobotę 10.12. Godzina spotkania zostanie podana w najbliższych dniach.

Diakonia Muzyczna
Kurs gry na gitarze i szkoła animatora muzycznego

Diakonia Muzyczna

Serdecznie zapraszamy na kurs gry na gitarze, połączony ze szkołą animatora muzycznego.

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Szlachetna paczka w ramach DW

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

   Prawdopodobnie większośc z nas słyszała o akcji "szlachetna paczka". W tym roku chcielibyśmy, jako wspólnota rejonowa pomóc jednej wybranej rodzinie.  

Dni wspólnoty
Adwentowy Dzień Wspólnoty - wszystkie rejony

Dni wspólnoty

Serdecznie zapraszamy na rejonowe Dni Wspólnoty, które odbędą się 3 lub 4 grudnia 2011, w wybranej parafii w danym rejonie. 

Diakonia Wyzwolenia
Relacja ze spotkania

Diakonia Wyzwolenia

W tym roku formacyjnym odbyło się już trzecie spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie(KWC), a miało miejsce 19 listopada w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Diakonia muzyczna spotka się jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca, ale nie tam gdzie zwykle. Wszystkich członków i sympatyków diakonii zachęcamy do przyjścia 19 listopada na godz. 17.45 do parafii św. Barbary w Sosnowcu, gdzie o 18.00 uczestniczyć będziemy w Mszy Świętej, a po niej we wspólnej modlitwie uwielbienia.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - listopad 2011

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC), które odbędzie się w najbliższą sobotę 19.11.2011r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Szczepan Tomala. Temat konferencji to: "Pracoholizm". Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.
Więcej informacji na plakacie.

  • Kartki z Diakonią Miłosierdzia po raz drugi
  • Akcja robienia kartek świątecznych z Diakonią Miłosierdzia
  • Zdjęcia ze Spotkania Diakonii Wyzwolenia
  • Spotkanie Diakonii Komunikowania Społecznego
  • Spotkanie Diakonii Wyzwolenia
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,199,975 Unikalnych wizyt