Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Różne
Zima, zima - Krościenko ORD

Różne

Na Kopią Górkę Przybyło 24 uczestników – przy czym po raz pierwszy od wielu lat tak wyraźnie zaznaczyła się obecność młodzieży (...) O ile pojechałyśmy z nastawieniem, że Ruch jest nam dobrze znany i już nic nas nie zaskoczy, to wyjechałyśmy z przekonaniem, że jeszcze wiele musimy się nauczyć. Przeżyłyśmy cztery intensywne dni na poznanie struktury Ruchu Światło – Życie czytaj więcej...

Agnieszka Stawarska, Paulina Łydka, Żaneta Szczerba

Diakonia Wyzwolenia
PRZYPOMNIENIE

Diakonia Wyzwolenia

Najbliższe Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie (spotkanie KWC) zaplanowane na 18.02.2012r. zostaje przesunięte na niedzielę 19.02.2012r. na godzinę 15:30.
Będzie miało ono miejsce w ramach Diecezjalnego Spotkania Duszpasterstwa Trzeźwości, które odbywać się będzie w w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Sosnowcu, ul. Jagiellońska 2a (jest to parafia sąsiadująca z Katedrą).

Różne
SEMINARIUM ODNOWY WIARY - cz. II

Różne

Zapraszamy na drugą część Seminarium Odnowy Wiary, która obejmie czas Wielkiego Postu i Okresu Wielkanocnego. Spotkania będą odbywać się co dwa tygodnie w kaplicy przy parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na ul. Gospodarczej (wejście po metalowych schodach). Więcej informacji poniżej.

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

W najbliższy poniedziałek, tj. 20 lutego, w parafii św. Barbary odbędzie się spotkanie formacji permanenynej rejonu Sosnowiec. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu ONŻ do udziału w Mszy Świetej o godz. 18.00. Po niej spotkamy się na plebanii na nieszporach i spotkaniu formacyjnym. Zapraszamy!!!

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Najbliższe spotkanie diakonii muzycznej odbędzie się 18 lutego, tj, w sobotę, o godz. 17.00, w domu katolickim przy Katedrze w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich stałych członków diakonii, sympatyków i gości!!!

Diakonia Życia
Dla Narzeczonych

Diakonia Życia

Planujecie życie we dwoje? Jesteście juz narzeczonymi? Do tej najważniejszej drogi życiowej warto się przygotować już dziś!

Diakonia Życia
Oaza Rekolekcyjna Diakonii Życia

Diakonia Życia


Diakonia Życia zaprasza na Oazę Rekolekcyjną Diakonii Życia animatorów wspólnot młodzieżowych, dorosłych, pary Domowego Kościoła, które pragną poznać posługę diakonii lub pogłębić znajomość tematyki, którą zajmuje się Diakonia Życia.


Diakonia Życia
Marsze dla Życia i Rodziny - oaza.pl

Diakonia Życia


10 lutego br, w Krakowie odbędzie się spotkanie organizatorów Marszów, na które zaproszeni są również wszyscy chętni, chcący zorganizować Marsz w swoim mieście. Czytaj więcej . . .


Diakonia Liturgiczna
Diakonia Liturgiczna - spotkanie, zmiana terminu

Diakonia Liturgiczna

Najblizsze spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie sie 12 lutego 2012 o godz. 14:00 w par. katedralnej u ks. Pawła Łajcy.  Serdecznie zapraszamy rodziny Domowego Kościoła i osoby po II stopniu ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
KWC noworocznie o posiadaniu

Diakonia Wyzwolenia


Noworoczne Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie (Spotkanie KWC) odbyło się 21 stycznia w kaplicy przy sosnowieckiej katedrze. Mieliśmy przyjemność gościć ks. dr Krzysztofa Bendkowskiego – dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Diecezji Sosnowieckiej oraz Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości.


Diakonia Miłosierdzia
Rok 2011 za nami, kilka słów

Diakonia Miłosierdzia

"...Już w połowie listopada zaczęliśmy przygotowania do Bożego Narodzenia... ale nie, nie ubieraliśmy choinki ani nie kleiliśmy uszek. Naszą energię skierowaliśmy na przygotowanie kartek i świec świątecznych... Czytaj dalej "

Szkoła animatora
KODA 2012 - czyli przyszli animatorzy w akcji

  ". . .W naszym planie dnia nie mogło zabraknąć czasu na Namiot Spotkania na którym ks. Robert kierował do nas słowo, a następnie mieliśmy okazję porozmawiać z Panem Bogiem sam na sam. . ." - pisze Magda Stempin

czyli mała relacja ze zmagań naszych przyszłych Animatorów...TUTAJ

Diakonia Komunikowania Społecznego
Spotkanie formacyjne DKS

Diakonia Komunikowania Społecznego


Zbliża się kolejny drugi poniedziałek miesiąca (13.02.2012), dlatego pragniemy zaprosić na kolejne spotkanie naszej diakonii, o godzinie 19:00 w Parafii Św. Barbary w Sosnowcu.  Zaproszenie kierujemy do osób po 2 stopniu ONŻ, a także osób z Domowego Kościoła. Na spotkanie przynosimy dobry humor, chęć wspólnej modlitwy i wszystkie umiejętności (polonistyka z zacięciem do pisania, dziennikarstwo, zainteresowania medialne i informatyczne, fotografia), którymi możesz wzbogacić nasz małą diakonijną wspólnotę.


Domowy Kościół
Triduum Paschalne 2012

Domowy Kościół


Zapraszamy rodziny Domowego Kościoła, Wspólnotę Dorosłych i Młodzież Oazową na wspólne przeżywanie Triduum Paschalnego w formie rekolekcji.


Diakonia Liturgiczna
Diakonia Liturgiczna- spotkanie formacyjne

Diakonia Liturgiczna

Najblizsze spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie sie 11 lutego 2012 o godz. 15:00 w par. katedralnej u ks. Pawła Łajcy.  Serdecznie zapraszamy rodziny Domowego Kościoła i osoby po II stopniu ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE FORMACYJNE KWC

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę tj. 04.02.12 o godz. 19:20 w parafii Św. Barbary w Sosnowcu odbędzie się spotkanie Diakonii Wyzwolenia (KWC). Spotkanie wyjątkowo przełożono na I sobotę miesiąca. Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po II ONŻ. Temat spotkania: Jan Paweł II - odrzucony w służbie

Diakonia Miłosierdzia
Diakonia Miłosierdzia - spotkanie

Diakonia Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się 4.02.2012r. o godzinie 11:30 na salkach przy parafii św. Barbary w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy!

  • W Jedności dla zaginionej Magdy
  • Spotkanie diakonii muzycznej
  • Krościenko zaprasza - Kim był ks. Blachnicki
  • Aktualizacja galerii
  • Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - styczeń 2012
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,476,223 Unikalnych wizyt