Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Komunikowania Społecznego
Fotorelacja

Zapraszamy do fotorelacji z dzisiejszej Mszy Św. w intencji beatyfikacji ks. Blachnickiego. Zdjęcia dostępne w naszej GALERII, a także na naszym profilu na Facebooku.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Aktualizacja galerii

Diakonia Komunikowania Społecznego

Witajcie własnie dodaliśmy kolejne zdjęcia do naszej galerii na stronie:
26.02.2012 -  Msza Św. w intencji beatyfikacji ks. Blacnickiego
Koda 2012, ORD 2012 w Krościenku
37 Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie
Zimowe Rekolekcje Ewangelizacyjne 2012 .
W najbliższym czasie planujemy aktualizacje zdjęć związanych z rekolekcjami z poprzednich lat, ale to już musicie być cierpliwi. Zapraszamy.

Diakonia Wyzwolenia
Po Diecezjalnym Spotkaniu Duszpasterstwa Trzeźwości

Diakonia Wyzwolenia

Spotkania takie jak to, które miało miejsce w minioną niedzielę, zawsze ubogacają każdego, kto brał w nich udział. I nie ważne czy był zaangażowany w jego organizację, czy włączał się w jego przygotowanie, czy był „tylko” słuchaczem. Diecezjalne Spotkanie Duszpasterstwa Trzeźwości, bo o nim mowa, to nie tylko czas modlitwy. czytaj więcej...

Różne
Msza święta w 25 rocznicę śmierci Ks. Franciszka Blachnickiego

W ostatnim tekście związanym z 25 rocznicą śmierci Ojca Założyciela Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego pisaliśmy o tym, co szykuje centrum Ruchu w Krościenku n. Dunajcem. W naszej diecezji...

Diakonia Liturgiczna
Środa Popielcowa

Diakonia Liturgiczna

Dobrze jest znać symbolikę i kontekst Środy Popielcowej, wręcz jest to konieczne dla dobrego
przeżycia tego dnia i całego okresu Wielkiego Postu czytaj więcej...

Sebastian Kuczek - DL

Szkoła animatora
Świadectwa z KODA 2012

Szkoła animatora

Zapraszam do działu Świadectwa. Dzielą się nimi tegoroczni uczestnicy KODA.

Różne
Zima, zima - Krościenko ORD

Różne

Na Kopią Górkę Przybyło 24 uczestników – przy czym po raz pierwszy od wielu lat tak wyraźnie zaznaczyła się obecność młodzieży (...) O ile pojechałyśmy z nastawieniem, że Ruch jest nam dobrze znany i już nic nas nie zaskoczy, to wyjechałyśmy z przekonaniem, że jeszcze wiele musimy się nauczyć. Przeżyłyśmy cztery intensywne dni na poznanie struktury Ruchu Światło – Życie czytaj więcej...

Agnieszka Stawarska, Paulina Łydka, Żaneta Szczerba

Diakonia Wyzwolenia
PRZYPOMNIENIE

Diakonia Wyzwolenia

Najbliższe Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie (spotkanie KWC) zaplanowane na 18.02.2012r. zostaje przesunięte na niedzielę 19.02.2012r. na godzinę 15:30.
Będzie miało ono miejsce w ramach Diecezjalnego Spotkania Duszpasterstwa Trzeźwości, które odbywać się będzie w w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Sosnowcu, ul. Jagiellońska 2a (jest to parafia sąsiadująca z Katedrą).

Różne
SEMINARIUM ODNOWY WIARY - cz. II

Różne

Zapraszamy na drugą część Seminarium Odnowy Wiary, która obejmie czas Wielkiego Postu i Okresu Wielkanocnego. Spotkania będą odbywać się co dwa tygodnie w kaplicy przy parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na ul. Gospodarczej (wejście po metalowych schodach). Więcej informacji poniżej.

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

W najbliższy poniedziałek, tj. 20 lutego, w parafii św. Barbary odbędzie się spotkanie formacji permanenynej rejonu Sosnowiec. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu ONŻ do udziału w Mszy Świetej o godz. 18.00. Po niej spotkamy się na plebanii na nieszporach i spotkaniu formacyjnym. Zapraszamy!!!

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Najbliższe spotkanie diakonii muzycznej odbędzie się 18 lutego, tj, w sobotę, o godz. 17.00, w domu katolickim przy Katedrze w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich stałych członków diakonii, sympatyków i gości!!!

Diakonia Życia
Dla Narzeczonych

Diakonia Życia

Planujecie życie we dwoje? Jesteście juz narzeczonymi? Do tej najważniejszej drogi życiowej warto się przygotować już dziś!

Diakonia Życia
Oaza Rekolekcyjna Diakonii Życia

Diakonia Życia


Diakonia Życia zaprasza na Oazę Rekolekcyjną Diakonii Życia animatorów wspólnot młodzieżowych, dorosłych, pary Domowego Kościoła, które pragną poznać posługę diakonii lub pogłębić znajomość tematyki, którą zajmuje się Diakonia Życia.


Diakonia Życia
Marsze dla Życia i Rodziny - oaza.pl

Diakonia Życia


10 lutego br, w Krakowie odbędzie się spotkanie organizatorów Marszów, na które zaproszeni są również wszyscy chętni, chcący zorganizować Marsz w swoim mieście. Czytaj więcej . . .


Diakonia Liturgiczna
Diakonia Liturgiczna - spotkanie, zmiana terminu

Diakonia Liturgiczna

Najblizsze spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie sie 12 lutego 2012 o godz. 14:00 w par. katedralnej u ks. Pawła Łajcy.  Serdecznie zapraszamy rodziny Domowego Kościoła i osoby po II stopniu ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
KWC noworocznie o posiadaniu

Diakonia Wyzwolenia


Noworoczne Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie (Spotkanie KWC) odbyło się 21 stycznia w kaplicy przy sosnowieckiej katedrze. Mieliśmy przyjemność gościć ks. dr Krzysztofa Bendkowskiego – dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Diecezji Sosnowieckiej oraz Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości.


Diakonia Miłosierdzia
Rok 2011 za nami, kilka słów

Diakonia Miłosierdzia

"...Już w połowie listopada zaczęliśmy przygotowania do Bożego Narodzenia... ale nie, nie ubieraliśmy choinki ani nie kleiliśmy uszek. Naszą energię skierowaliśmy na przygotowanie kartek i świec świątecznych... Czytaj dalej "

  • KODA 2012 - czyli przyszli animatorzy w akcji
  • Spotkanie formacyjne DKS
  • Triduum Paschalne 2012
  • Diakonia Liturgiczna- spotkanie formacyjne
  • SPOTKANIE FORMACYJNE KWC
  • Wygenerowano w sekund: 0.07
    8,368,018 Unikalnych wizyt