Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy wszystkich po II stopniu ONŻ z rejonu Sosnowiec na comiesięczne spotkania formacyjne do parafii Św. Barbary w Sosnowcu. Marcowe spotkanie już w najbliższy poniedziałek 19 dnia miesiąca. Rozpoczniemy je wspólną Eucharystią o godz. 18.00 w kościele, a kontynuować będziemy ok. godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy!!!

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Comiesięczne spotkanie diakonii muzycznej odbędzie się w najbliższą sobotę 17 lutego, o godz. 17.00, w domu katolickim przy katedrze w Sosnowcu. Zapraszamy!!!

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - marzec 2012

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC), które odbędzie się w najbliższą sobotę 17.03.2012r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz Droga Krzyżowa. Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Aktualizacja Galerii

Diakonia Komunikowania Społecznego

Dodaliśmy kolejne galerie ze zdjęciami:
Wielkopostny Dzień Wspólnoty
Oaza Modlitwy - Marzec 2012
Wspólnota oazowa Jaworzno Os. Stałe.
Więcej zdjęć z wymienionych wydarzeń znajdziecie tutaj.

Diakonia Jedności
Z Diecezji - Prośba o Modlitwe

Ksiądz Biskup Piotr Skucha po operacji znajduje się w szpitalu w Katowcach. więcej... 

www.SMDS.pl

Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.

Diakonia Wyzwolenia
KWC - Lubię To!

Diakonia Wyzwolenia

Krucjata Wyzwolenia Człowieka Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na swoje oficjalne konto na portalu społecznościowym Facebook.
/KWCSosnowiec

Rejon Olkusz (DK)
Pokładam ufność w Bogu

Rejon Olkusz (DK)

Oto świadectwo Wandy która pragnie podzielić się swym doświadczeniem Boga: Jestem mężatką, matką trojga dzieci, osobą pracującą zawodowo.Pragnę dać świadectwo na temat tego, jak Bóg działa w życiu moim i całej rodziny. Jaką moc ma wytrwała modlitwa i zawierzenie Bogu siebie i swojego życia. Chcę opowiedzieć o łaskach, jakie otrzymaliśmy od Boga za wstawiennictwem Matki Bożej, Ojca Świętego Jana Pawła II, św. Judy Tadeusza i innych Świętych w niebie. Czytaj więcej..

Diakonia Komunikowania Społecznego
Poznaj Diakonię Misyjną

Animatorzy z akademickiej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w św. Annie w Warszawie kilka razy w roku przygotowują prezentacje z cyklu „Poznajemy nasz Ruch”. Trudno jest to zrobić dobrze (czytaj: ciekawie). Dlaczego? Odbywają się w ramach spotkań ogólnych, dlatego treść i forma muszą zwracać uwagę zarówno tych, którzy dosłownie urodzili się w Ruchu, jak i tych, którzy znają go zaledwie od wczoraj. Czytaj więcej...

Diakonia Komunikowania Społecznego
Poniedziałek Formacyjnie

Diakonia Komunikowania Społecznego

Przed nami kolejny miesiąc pełen pracy. Nie tylko Diakonia Modlitwy ma spotkanie formacyjne, także DKS zaprasza w poniedziałek  na comiesięczne spotkanie naszej małej wspolnoty. Spotkanie jak zawsze odbędzie się w Sosnowcu przy par. Św. Barbary o 19:00.
Zapraszamy wszystkich chętnych po 2 stopniu ONŻ z Oazy MłodzieżowejWspólnoty Dorosłych i oczywiście z Domowego  Kościoła

Wspólnota Dorosłych
Animatorze - który Byłeś , Jesteś i Będziesz

 

Ciągle zastanawiamy się dlaczego Animatorzy, którzy poznali Charyzmat Ruchu Światło - Życie, przyjęli go podpisując Drogowskazy; którzy służyli w Ruchu i przyjęli Krucjatę, po wejściu w dorosłość odeszli z Oazy. czytaj więcej...

 

Rejon Jaworzno (DK)
Jaworzno Rejonowo

Kolejne spotkanie kręgu rejonowego DK, które odbyło się 20.02.2012 r. miało z założenia być bardzo „robocze” (przecież trzeba omówić to co się wydarzyło od września, trzeba też dopracować szczegóły wydarzeń, które są w planach do końca czerwca). Okazało się jednak, że „robocze” to nie znaczy „nieuduchowione”! czytaj więcej...

Domowy Kościół
25 lat sakry ks. Biskupa Piotra

18 lutego w sosnowieckiej bazylice katedralnej odbyła się wyjątkowa uroczystość, zaproszeni dostojni goście i wierni diecezji sosnowieckiej dziękowali za 25 lat posługi Księdza Biskupa Piotra Skuchy(...)Ksiądz Biskup jest od lat przyjacielem Ruchu Światło-Życie, szczególnie Domowego Kościoła. Odwiedza kręgi na ich comiesięcznych spotkaniach, jest częstym gościem na dniach wspólnoty. Dlatego szczególnie cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Czytaj więcej...

Rejon Jaworzno (DK)
Na Kalisz

Rejon Jaworzno (DK)


Rejon Jaworzno w dniu 19.05.2012r.  organizuje pielgrzymkę do Kalisza.


Diakonia Miłosierdzia
Formacja - Spotkanie kolejne

Diakonia Miłosierdzia


Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne, które odbędzie się 03.03.2012 przy par. św. Barbary w Sosnowcu o godz.13:30. Zaproszenie kierujemy szczególnie do rodzin z Domowego Kościoła oraz do osób z Ruchu, które są po formacji ONŻ II°.


Diakonia Wyzwolenia
ZMIANA TERMINU FORMACJI

Diakonia Wyzwolenia

Z uwagi na Oazę Modlitwy odbywającą sie w dn. 09-11.03 spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia (KWC) zostaje przełożone na 4 sobotę miesiaca, czyli 24 marca 2012r. Spotkanie odbędzie się w parafii Św. Barbary w Sosnowcu o godz. 19:20. Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po II ONŻ.

Temat spotkania: Popiełuszko- prześladowanie, eksterminacja.

Dni wspólnoty
Wielkopostny Dzień Wspólnoty

Dni wspólnoty

11 marca 2012 r. (niedziela) o godz. 13:45 w Parafii
NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie
(Osiedla Stałe)
rozpoczniemy Diecezjalny Dzień Wspólnoty.

Domowy Kościół
Nowa szkoła katolicka

 

Stowarzyszenie STERNIK (główny organizator Orszaku Trzech Króli) zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące nowopowstającej Szkoły Podstawowej dla Chłopców i Szkoły Podstawowej dla Dziewcząt.

  • Relacja z ORDR 2st. 2012
  • Fotorelacja
  • Aktualizacja galerii
  • Po Diecezjalnym Spotkaniu Duszpasterstwa Trzeźwości
  • Msza święta w 25 rocznicę śmierci Ks. Franciszka Blachnickiego
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,606,246 Unikalnych wizyt