Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

W najbliższy poniedziałek, tj. 20 lutego, w parafii św. Barbary odbędzie się spotkanie formacji permanenynej rejonu Sosnowiec. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu ONŻ do udziału w Mszy Świetej o godz. 18.00. Po niej spotkamy się na plebanii na nieszporach i spotkaniu formacyjnym. Zapraszamy!!!

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Najbliższe spotkanie diakonii muzycznej odbędzie się 18 lutego, tj, w sobotę, o godz. 17.00, w domu katolickim przy Katedrze w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich stałych członków diakonii, sympatyków i gości!!!

Diakonia Życia
Dla Narzeczonych

Diakonia Życia

Planujecie życie we dwoje? Jesteście juz narzeczonymi? Do tej najważniejszej drogi życiowej warto się przygotować już dziś!

Diakonia Życia
Oaza Rekolekcyjna Diakonii Życia

Diakonia Życia


Diakonia Życia zaprasza na Oazę Rekolekcyjną Diakonii Życia animatorów wspólnot młodzieżowych, dorosłych, pary Domowego Kościoła, które pragną poznać posługę diakonii lub pogłębić znajomość tematyki, którą zajmuje się Diakonia Życia.


Diakonia Życia
Marsze dla Życia i Rodziny - oaza.pl

Diakonia Życia


10 lutego br, w Krakowie odbędzie się spotkanie organizatorów Marszów, na które zaproszeni są również wszyscy chętni, chcący zorganizować Marsz w swoim mieście. Czytaj więcej . . .


Diakonia Liturgiczna
Diakonia Liturgiczna - spotkanie, zmiana terminu

Diakonia Liturgiczna

Najblizsze spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie sie 12 lutego 2012 o godz. 14:00 w par. katedralnej u ks. Pawła Łajcy.  Serdecznie zapraszamy rodziny Domowego Kościoła i osoby po II stopniu ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
KWC noworocznie o posiadaniu

Diakonia Wyzwolenia


Noworoczne Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie (Spotkanie KWC) odbyło się 21 stycznia w kaplicy przy sosnowieckiej katedrze. Mieliśmy przyjemność gościć ks. dr Krzysztofa Bendkowskiego – dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Diecezji Sosnowieckiej oraz Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości.


Diakonia Miłosierdzia
Rok 2011 za nami, kilka słów

Diakonia Miłosierdzia

"...Już w połowie listopada zaczęliśmy przygotowania do Bożego Narodzenia... ale nie, nie ubieraliśmy choinki ani nie kleiliśmy uszek. Naszą energię skierowaliśmy na przygotowanie kartek i świec świątecznych... Czytaj dalej "

Szkoła animatora
KODA 2012 - czyli przyszli animatorzy w akcji

  ". . .W naszym planie dnia nie mogło zabraknąć czasu na Namiot Spotkania na którym ks. Robert kierował do nas słowo, a następnie mieliśmy okazję porozmawiać z Panem Bogiem sam na sam. . ." - pisze Magda Stempin

czyli mała relacja ze zmagań naszych przyszłych Animatorów...TUTAJ

Diakonia Komunikowania Społecznego
Spotkanie formacyjne DKS

Diakonia Komunikowania Społecznego


Zbliża się kolejny drugi poniedziałek miesiąca (13.02.2012), dlatego pragniemy zaprosić na kolejne spotkanie naszej diakonii, o godzinie 19:00 w Parafii Św. Barbary w Sosnowcu.  Zaproszenie kierujemy do osób po 2 stopniu ONŻ, a także osób z Domowego Kościoła. Na spotkanie przynosimy dobry humor, chęć wspólnej modlitwy i wszystkie umiejętności (polonistyka z zacięciem do pisania, dziennikarstwo, zainteresowania medialne i informatyczne, fotografia), którymi możesz wzbogacić nasz małą diakonijną wspólnotę.


Domowy Kościół
Triduum Paschalne 2012

Domowy Kościół


Zapraszamy rodziny Domowego Kościoła, Wspólnotę Dorosłych i Młodzież Oazową na wspólne przeżywanie Triduum Paschalnego w formie rekolekcji.


Diakonia Liturgiczna
Diakonia Liturgiczna- spotkanie formacyjne

Diakonia Liturgiczna

Najblizsze spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie sie 11 lutego 2012 o godz. 15:00 w par. katedralnej u ks. Pawła Łajcy.  Serdecznie zapraszamy rodziny Domowego Kościoła i osoby po II stopniu ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE FORMACYJNE KWC

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę tj. 04.02.12 o godz. 19:20 w parafii Św. Barbary w Sosnowcu odbędzie się spotkanie Diakonii Wyzwolenia (KWC). Spotkanie wyjątkowo przełożono na I sobotę miesiąca. Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po II ONŻ. Temat spotkania: Jan Paweł II - odrzucony w służbie

Diakonia Miłosierdzia
Diakonia Miłosierdzia - spotkanie

Diakonia Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się 4.02.2012r. o godzinie 11:30 na salkach przy parafii św. Barbary w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy!

Diakonia Jedności
W Jedności dla zaginionej Magdy

Diakonia Jedności

W związku z porwaniem maleńkiej, 6-miesięcznej Madzi, które miało miejsce 24.01.2012 , ok. godziny 18.00 w Sosnowcu, będąc w Jedności z Diecezją i wszystkimi ruchami włączamy się do wspólnej modlitwy ofiarując dziąsiatkę różańca św. (Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni) w intencji odnalezienia Magdy, a także za rodziców i rodzine.

Szczegółowe informacje na temat poszukiwań można znależć na stronie Policji:

http://www.sosnowiec.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art1476,poszukiwania-dziecka.html

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Po spotkaniu modlitewnym KWC, diakonia muzyczna zaprasza na spotkanie do domu katolickiego, naprzeciwko katedry. Będziemy modlić się, śpiewać i modlić się śpiewając.
Zapraszamy stałych członków i gości, pragnących w ten sobotni wieczór muzyką chwalić Boga.

Sosnowiec, dom katolicki, 21 stycznia, godz. 17.00.

Różne
Krościenko zaprasza - Kim był ks. Blachnicki

Różne

W tym roku kalendarzowym mija 25 lat od śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blacnickiego z tej okazji Krościenko n. Dunajcem zaprasza na centralne obchody związane z tym wydarzeniem podczas których można uczestniczyć w rekolekcjach"Człowiek wiary konsekwentnej"  więcej informacji znajdziecie TUTAJ . 

  • Aktualizacja galerii
  • Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - styczeń 2012
  • "Mów Panie Sługa twój słucha..."
  • Spotkanie Formacyjne KWC
  • Kurs dla operatorów foto i wideo
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,033,564 Unikalnych wizyt