Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Życia
Bój o święte cele i nadzieje

Diakonia Życia

W ten piątek (23 marca) w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Sosnowcu-Zagórzu o godzinie 17.30 odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji dzieci nienarodzonych, zagrożonych aborcją. 

Olga Gańczak
Diecezjalna Diakonia Życia

Diakonia Jedności
Diecezjalny Dzień Młodych


W Niedzielę Palmową, 1 kwietnia, będziemy przeżywać Diecezjalny Dzień Młodych. Przedstawiciele młodzieży z każdej parafii zgromadzą się w kościele pw. Bożego Miłosierdzia w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej o godzinie 13.45.

więcej na www.smds.pl

Domowy Kościół
Ojciec Święty Benedykt XVI zaprasza


Ojciec Święty Benedykt XVI zaprasza rodziny całego świata do Mediolanu. Tematem tegorocznego światowego spotkania rodzin jest: "Rodzina - praca i świętowanie". W czasie tego spotkania papież chce nas zachęcać do zastanowienia się nad aspektem pracy i świętowanie w gronie rodziny - rodziny zjednoczonej, otwartej na życie i na innych ludzi.

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)
Animatorzy Rejon Dąbrowski- Formacja

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)

Spotkanie formacyjne Rejonu Dąbrowskiego rozpocznie się o godz. 18 w dniu 21.03.2012 przy parafii Chrystusa Króla w Dąbrowie Górniczej . Na spotkanie zapraszamy animatorów i osoby po 2stopniu ONŻ.

Diakonia Życia
Porozmawiajmy- Spotkajmy się

Diakonia Życia

Pragniemy zaprosić na comiesięczne spotkanie Diakonii Życia, które odbędzie się 21 marzec 2012 w Będzinie na osiedlu zamkowym przy parafii św. Jadwigi. Spotkanie zaczynamy Mszą Św. o 18.

Kto może w nim uczestniczyć? Oczywiście Domowy Kościół i osoby po 2 st.  ONŻ.

Zapraszamy!!!

Domowy Kościół
kibicuj rodzinie

 


Nie ma co pisać i polecać trzeba
poprostu wejsć,
zapisać się i skorzystać.
Zapraszamy!!!

Diakonia Jedności
Rekolekcje wakacyjne 2012

Diakonia Jedności

Informacje o rekolekcjach wakacyjnych 2012 dla młodzieży i dzieci oraz karty do pobrania - tutaj.

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy wszystkich po II stopniu ONŻ z rejonu Sosnowiec na comiesięczne spotkania formacyjne do parafii Św. Barbary w Sosnowcu. Marcowe spotkanie już w najbliższy poniedziałek 19 dnia miesiąca. Rozpoczniemy je wspólną Eucharystią o godz. 18.00 w kościele, a kontynuować będziemy ok. godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy!!!

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

Comiesięczne spotkanie diakonii muzycznej odbędzie się w najbliższą sobotę 17 lutego, o godz. 17.00, w domu katolickim przy katedrze w Sosnowcu. Zapraszamy!!!

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - marzec 2012

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC), które odbędzie się w najbliższą sobotę 17.03.2012r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz Droga Krzyżowa. Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Aktualizacja Galerii

Diakonia Komunikowania Społecznego

Dodaliśmy kolejne galerie ze zdjęciami:
Wielkopostny Dzień Wspólnoty
Oaza Modlitwy - Marzec 2012
Wspólnota oazowa Jaworzno Os. Stałe.
Więcej zdjęć z wymienionych wydarzeń znajdziecie tutaj.

Diakonia Jedności
Z Diecezji - Prośba o Modlitwe

Ksiądz Biskup Piotr Skucha po operacji znajduje się w szpitalu w Katowcach. więcej... 

www.SMDS.pl

Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.

Diakonia Wyzwolenia
KWC - Lubię To!

Diakonia Wyzwolenia

Krucjata Wyzwolenia Człowieka Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na swoje oficjalne konto na portalu społecznościowym Facebook.
/KWCSosnowiec

Rejon Olkusz (DK)
Pokładam ufność w Bogu

Rejon Olkusz (DK)

Oto świadectwo Wandy która pragnie podzielić się swym doświadczeniem Boga: Jestem mężatką, matką trojga dzieci, osobą pracującą zawodowo.Pragnę dać świadectwo na temat tego, jak Bóg działa w życiu moim i całej rodziny. Jaką moc ma wytrwała modlitwa i zawierzenie Bogu siebie i swojego życia. Chcę opowiedzieć o łaskach, jakie otrzymaliśmy od Boga za wstawiennictwem Matki Bożej, Ojca Świętego Jana Pawła II, św. Judy Tadeusza i innych Świętych w niebie. Czytaj więcej..

Diakonia Komunikowania Społecznego
Poznaj Diakonię Misyjną

Animatorzy z akademickiej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w św. Annie w Warszawie kilka razy w roku przygotowują prezentacje z cyklu „Poznajemy nasz Ruch”. Trudno jest to zrobić dobrze (czytaj: ciekawie). Dlaczego? Odbywają się w ramach spotkań ogólnych, dlatego treść i forma muszą zwracać uwagę zarówno tych, którzy dosłownie urodzili się w Ruchu, jak i tych, którzy znają go zaledwie od wczoraj. Czytaj więcej...

Diakonia Komunikowania Społecznego
Poniedziałek Formacyjnie

Diakonia Komunikowania Społecznego

Przed nami kolejny miesiąc pełen pracy. Nie tylko Diakonia Modlitwy ma spotkanie formacyjne, także DKS zaprasza w poniedziałek  na comiesięczne spotkanie naszej małej wspolnoty. Spotkanie jak zawsze odbędzie się w Sosnowcu przy par. Św. Barbary o 19:00.
Zapraszamy wszystkich chętnych po 2 stopniu ONŻ z Oazy MłodzieżowejWspólnoty Dorosłych i oczywiście z Domowego  Kościoła

Wspólnota Dorosłych
Animatorze - który Byłeś , Jesteś i Będziesz

 

Ciągle zastanawiamy się dlaczego Animatorzy, którzy poznali Charyzmat Ruchu Światło - Życie, przyjęli go podpisując Drogowskazy; którzy służyli w Ruchu i przyjęli Krucjatę, po wejściu w dorosłość odeszli z Oazy. czytaj więcej...

 

  • Jaworzno Rejonowo
  • 25 lat sakry ks. Biskupa Piotra
  • Na Kalisz
  • Formacja - Spotkanie kolejne
  • ZMIANA TERMINU FORMACJI
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,201,546 Unikalnych wizyt