Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Różne
Wysoki Zamek X-Lecie wraz z MALEO

Ostatnia wizyta w Wysokim Zamku mojej osoby była jakieś 7 lat temu. Wtedy dowiedziałem się o roli jaką pełni  klub czyli: pomoc dzieciakom z okolicy, a wszystko w oparciu o Jezusa.

Domowy Kościół
Kalisz 2012

Domowy Kościół

Dnia 19 maja odbyła się XV Pielgrzymka Ruchu Domowego Kościoła do Kalisza sanktuarium św. Józefa.Organizatorem pielgrzymki w naszej diecezji był rejon „Jaworzno”. Uczestnikami  były nie tylko rodziny Domowego Kościoła, ale także wierni z jaworznickich parafii.więcej...

Diakonia Muzyczna
Darmowy Vivaldi

Po raz drugi (mamy nadzieję, że nie ostatni) zespół wokalny i orkiestra smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Sosnowcu wykonają wspólnie "Magnificat" Vivaldiego.Read More

Diakonia Liturgiczna
Skąd Zielone Świątki??

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego jest ostatnim dniem Okresu Wielkanocnego. Jest przejściem od czasu radości ze Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa do Okresu Zwykłego, który trwać będzie aż do rozpoczęcia Adwentu. Jest to moment szczególny, czas łaski. Liturgia jest nie tylko przypomnieniem pewnych wydarzeń, lecz również ich aktualizacją, czyli uczynieniem realnie obecnym tu i teraz, w czasie i przestrzeni. Dlatego gdy uczestniczę w Liturgii w Dzień Pięćdziesiątnicy, więcej..

Diakonia Komunikowania Społecznego
Świadectwa z Triduum

Diakonia Komunikowania Społecznego

Zapraszamy do przeczytania świadectw z Triduum Paschalnego

kliknij Tutaj

Różne
Strefa Zero

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Droga Światła

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła, które rozpocznie się w najbliższą niedzielę (20 maja) o godzinie 21 w sosnowieckiej parafii pw. Miłosierdzia Bożego (ul. Jagiellońska 2a).

Droga Światła to nabożeństwo wielkanocne, obejmujące swoją tematyką 14 spotkań Jezusa z uczniami, począwszy od nocy Zmartwychwstania, na zesłaniu Ducha Świętego skończywszy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Rejon Sosnowiec (DK)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (DK)

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu ONŻ na spotkanie formacji permanentnej, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 21 maja w parafii św. Barbary w Sosnowcu. Spotkanie rozpoczniemy w kościele wspólną Mszą św. o godz. 18.00, a kontynuować bedziemy  ok. godz. 19.00 na plebanii. 

Diakonia Muzyczna
diakonia muzyczna

Diakonia Muzyczna

Serdecznie zapraszamy na spotkania diakonii muzycznej! Najbliższe w sobotę 19 maja o 17.00 w domu katolickim przy katedrze w Sosnowcu. 

Diakonia Komunikowania Społecznego
Promujemy Rekolekcje na Facebook-u

Diakonia Komunikowania Społecznego

Na Facebooku powstała akcja  promująca rekolekcje wakacyjne, w związku z tą incjatywą dostaliśmy pytanie czy posiadamy baner w lepszej rozdzielczości. Informujemy więc...

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC) - maj 2012

Diakonia Wyzwolenia

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne o wyzwolenie (spotkanie KWC), które odbędzie się w najbliższą sobotę 19.05.2012r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Szczepan Tomala. Temat konferencji to: "Plotka". Na zakończenie odbędzie się Nabożeństwo Majowe. Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Różne
Polecamy

"O Mały Włos"

Jaworznicka młodzież zaprasza na kolejny spektakl

Diakonia Miłosierdzia
Relacja z dnia skupienia

Diakonia Miłosierdzia

Kwietniowe spotkanie Diakonii Miłosierdzia miało postać dnia skupienia i odbyło się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Był to przede wszystkim czas spotkania z Miłosiernym Ojcem...

Diakonia Wyzwolenia
Pielgrzymka KWC- TANIEC

Diakonia Komunikowania Społecznego
Spotkanie dla medialnych

Diakonia Komunikowania Społecznego

Najbliższe spotkanie formacyjne dla mediów oazowych naszej diecezji, odbędzie się 14.05.12 o godz. 19 w par. Św. Barbary w Sosnowcu.

Diakonia Muzyczna
Spotkanie diakonii muzycznej

Diakonia Muzyczna

W najbliższą sobotę, 12 maja, o godz. 10.00, w domu katolickim odbędzie się spotkanie diakonii muzycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących śpiewać lub grać na niedzielnym Dniu Wspólnoty!

Diakonia Jedności
Dzień Wspólnoty - przed wakacjami

W tym roku formacyjnym to ostatni Dzień Wspólnoty.
W niedzielę 13 maja 2021 r. na godz. 1400
zapraszamy do Strzemieszyc. 

  • Formacyjnie
  • Prośba o modlitwę
  • O co chodzi w Ewangelizacji
  • Zapraszamy na wakacje z Oazą
  • Konferencja ze spotkania KWC- kwiecień
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,031,936 Unikalnych wizyt