Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Ewangelizacji
Rodzino, Uczestniku, Animatorze

Diakonia Ewangelizacji

Rodzino Domowego Kościoła, Uczestniku po 2 ONŻ.
Zapraszamy na Noworoczne spotkanie Diakonii Ewangelizacji, które odbędzie się 2.01.2013 o 18:00 w par. Św. Barbary w Sosnowcu.

Zapraszamy!!!

Diakonia Miłosierdzia
Wespół w zespół. Szlachetna Paczka 2012

Diakonia Miłosierdzia

Szlachetna Paczka to bardzo ciekawa i konkretna forma pomocy potrzebującym rodzinom przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku Domowy Kościół, Wspólnota Dorosłych, oazy młodzieżowe i osoby spoza Ruchu Światło-Życie połączyły swe siły, by stworzyć Paczkę dla pewnej rodziny.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Od Redakcji Świątecznie

Diakonia Komunikowania Społecznego

"Bóg staje człowiekiem, aby spotkać każdego z nas. Pozwólmy, aby ta wielka tajemnica przemieniała nasze życie." - Jan Paweł II Błogosławionych Świąt!:) życzy


REDAKCJA DKS Sosnowiec

Diakonia Komunikowania Społecznego
List Jedności moderatora Generalnego

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Moderatora Generalnego Ruchu"Światło-Życie".  kliknij tutaj

Domowy Kościół
Podziękowanie

Domowy Kościół

W imieniu Krzysztofa i Jego Mamy przekazujemy serdeczne podziękowania i życzenia świąteczne dla wszystkich, którzy w ostatnim czasie, przez dar serca, przyczynili się do zakupu dla Niego wózka inwalidzkiego.

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
SPOTKANIE FORMACJI PERMANENTEJ REJONU SOSNOWIEC

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Serdecznie zapraszamy młodzież (po II stopniu ONŻ) i dorosłych Rejonu Sosnowca na ostatnie w tym roku spotkanie formacji permanentnej. Odbędzie się ono w najbliższy poniedziałek 17 grudnia w parafii św. Barbary w Sosnowcu. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszy Świętej o godz. 18.00. Po Eucharystii zapraszamy na plebanię.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne KWC -Grudzień 2012

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne spotkanie modlitewne o wyzwolenie(spotkanie KWC),które odbędzie się w najbliższą sobotę 15.12.2012r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Szczepan Tomala: Błogosławieni ubodzy w duchu . Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Rekolekcje
Rekolekcje zimowe

Na rekolekcje zimowe można zgłaszać się przez formularz na stronie; do tego zachęcamy. Dla tych jednak, którzy wolą tradycyjną formę zgłoszeń przygotowaliśmy karty, które można wydrukować, wypełnić i przekazać animatorom lub księdzu. Zaliczkę wpłacamy na konto. Karty na rekolekcje w czasie ferii małopolskich i śląskich można pobrać tutaj.

Diakonia Muzyczna
Szkoła Animatora Muzycznego

Diakonia Muzyczna
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Szkoły animatora muzycznego. Spotkanie odbędzie się w drugą sobotę miesiąca czyli 12 stycznia w Sosnowcu, przy ul. Gospodarczej.

Szkoła animatora
Kurs pierwszej pomocy

Szkoła animatora

Zachęcamy do uczestniczenia w Kursie pierwszej pomocy. Odbedzie się on na najbliższej Szkole Animatora, 15 grudnia, w ramach warsztatów o godz. 12.00. Kurs zostanie  zakończony uzyskaniem certyfikatu. Jego koszt to tylko 20 zł. Prosimy o zgłaszanie się do piątku do sekretariatu.

Diakonia Życia
Duchowa Adopcja

Diakonia Życia

Na Rejonowym Dniu Wspólnoty będzie możliwość włączenia się w Dzieło Duchowej Adopcji.

Dowiedz się o niej więcej.

Diakonia Wyzwolenia
Formacja

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 08.12.2012r. w parafii Św. Barbary w Sosnowcu o godz. 19.20 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia. Temat: Jezus Chrystus jedynym Zbawicielem człowieka Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Ewangelizacji
OAZA.PL- Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

Diakonia Ewangelizacji

 

Zapraszamy na ORAE, które poprowadzi ks. Adam Wodarczyk z diakonią w terminie 27.01.2013 – 30.01.2013 w ośrodku rekolekcyjnym DK w Kowarach.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Spotkanie formacyjne DKS

Diakonia Komunikowania Społecznego

Najbliższe spotkanie formacyjne Diakonii Komunikowania Społeczneg, odbędzie się 08.12.2012 r. o godz. 17:00 w par. św. Barbary w Sosnowcu. Do udziału w spotkaniu zapraszamy członków Domowego Kościoła i osoby po II st. ONŻ.

Diakonia Ewangelizacji
Formacja Grudniowa

Diakonia Ewangelizacji

Zapraszamy na comiesięczne spotkanie Diakonii Ewangelizacji, które odbędzie się 5.12.2012 o godz. 18.00 w par. Św. Barbary w Sosnowcu. Do udziału w spotkaniu zaproszone są: rodziny Domowego Kościoła, osoby po II st. ONŻ z Oazy Młodzieżowej i Wspólnoty Dorosłych.

Diakonia Jedności
Diakonia jedności

Diakonia Jedności

W miniony czwartek, w parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu spotkała się Diakonia Jedności. Czym ona jest? Kto ją tworzy? Jak wygląda jej spotkanie? Jakimi sprawami się zajmowała?

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Formacja permanentna - Jaworzno

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie formacji permanentnej rejonu Jaworzno. Czas i miejsce: niedziela (25 listopada) godz. 18.00 (Msza Św.) i 19.00 (Spotkanie), par. św. Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie Szczakowej. Spotkanie będzie połączone z podsumowaniem rekolekcji Ewangelizacyjnych. Zapraszamy!!!

  • Rejonowy Dzień Wspólnoty
  • Ewangelizacyjnie na DW w Jaworznie
  • 15 lat Hospicjum
  • Formacja permanentna
  • Kalendarium 2012/13
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,655,087 Unikalnych wizyt