Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rekolekcje
Plakaty i ulotki

Rekolekcje

Wspólnoty, które organizują akcję promocyjną rekolekcji wakacyjnych w parafii, mogą odebrać plakaty i ulotki u ks. Wojciecha Koryto na ul. Gospodarczej w Sosnowcu lub na najbliższym Dniu Wspólnoty.

Rekolekcje
Triduum Paschalne

Rekolekcje

Jest jeszcze jedno miejsce dla dziewczyny/kobiety na Triduum. Można jeszcze zgłosić się do piątku  włącznie.  Info o wyjeździe na www.sekretariat@sosnowiec.oaza.pl.

Diakonia Muzyczna
Próba śpiewu na Dzień Wspólnoty - Zapraszamy

Szkoła animatora
Kurs wychowawcy kolonijnego

Zgłoszenia do wtorku na sekretariat@sosnowiec.oaza.pl!

Diakonia Muzyczna
Premiera 23 Luty na Jasnej Górze

Już w najbliższą sobotę /23 lutego/ do sprzedaży trafi nowy album NEW LIFE’m „Światło Życie”, na którym znajdzie się 12 wyjątkowych utworów. Będzie to zbiór Piosenek Roku Ruchu Światło-Życie wybranych z okresu od 1978 do 2011 roku. Na płycie usłyszymy m.in. 

Różne
Piosenki Roku - Nowa płyta New Life'm

Diakonia Jedności
Diakonia Słowa

Diakonia Jedności

Zapotrzebowanie na materiały oazowe, konspekty, notatniki prosimy składać do odpowiedzialnej za Diakonię Słowa Justyny Łokcik, mail: zituah@gmail.com, tel. 663-032-534. Można również materiały i notatniki nabyć u Moderatora Diecezjalnego, w par. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na ul. Gospodarczej, tel. 606-876-860, mail: sekretariat@sosnowiec.oaza.pl.

Diakonia Modlitwy
Wielkopostna Oaza Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy do uczestnictwa w Wielkopostnej Oazie Modlitwy 1-3.03. Będziemy w związku z Rokiem Wiary rozważać temat: Charyzmaty w służbie wiary. Słowo Boże skieruje do nas ks. dr Andrzej Cieślik. Ten dzień skupienia rozpocznie drugą część Seminarium Odnowy Wiary. Oaza Modlitwy odbędzie się w Częstochowie na Lisińcu. Koszt 80 zł. Zabieramy śpiwory. Jest jeszcze kilka miejsc na OM - zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy do środy. Plan poniżej.


Papież zapowiada rezygnację

"W pełni świadom powagi tego aktu, z pełną wolnością, oświadczam, że rezygnuję z posługi Biskupa Rzymu, Następcy Piotra, powierzonej mi przez Kardynałów 19 kwietnia 2005 roku, tak, że od 28 lutego 2013 roku, od godziny 20.00, rzymska stolica, Stolica św. Piotra, będzie zwolniona (sede vacante) i będzie konieczne, aby ci, którzy do tego posiadają kompetencje, zwołali Konklawe dla wyboru nowego Papieża." - tak brzmi oświadczenie papieża Benedykta XVI z 10 lutego br., które wygłosił dziś podczas Konsystorza w Watykanie.

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)
Formacja permanentna rejon DG

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)

Kolejne spotkanie formacji permanentnej rejonu Dąbrowa Górnicza odbędzie się 19.02.2013 r.  (Wtorek) w parafii Chrystusa Króla. Spotkanie zaczniemy Eucharystią o godzinie 18.00. Zapraszamy animatorów i osoby po II stopniu onż.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Duszpasterstwa Trzeźwości

Diakonia Wyzwolenia

Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na spotkanie w niedzielę 10 Lutego o g. 15.30 do dolnego kościoła parafii pw. św. Wojciecha  i Katarzyny w Jaworznie.

Zapraszamy abstynentów, członków wszystkich ruchów abstynenckich i trzeźwościowych, grup AA, Al-Anon, Alateen, DDA, Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, stowarzyszeń i towarzystw, wszystkich uzależnionych, współuzależnionych, wszystkich, którym na sercu leży trzeźwość rodzin i naszego narodu.

Diakonia Jedności
WIELKOPOSTNY DZIEŃ WSPÓLNOTY

Diakonia Jedności

Zapraszamy wszystkich Oazowiczów na Wielkopostny Dzień Wspólnoty, który odbedzie się w niedzielę, 10 marca  w parafii Św. Wojciecha w Jaworznie. Rozpoczniemy go o godz. 13.45 w Dolnym Kościele Kolegiaty. Plan poniżej

Diakonia Liturgiczna
Formacja i Warsztaty Liturgiczne

Moderator LSO ks. Mariusz Dydak i Diakonia Liturgiczna zaprasza na spotkanie formacyjne i  kolejne warsztaty dla ceremoniarzy i kandydatów, które odbędą się już w następną sobotę, 9. lutego, w godzinach 15 - 17. 

Diakonia Jedności
modlitwa za nasz ruch

Diakonia Jedności

Rozpoczyna się drugi semestr roku formacyjnego, w którym czekają nas ważne zadania formacji, ewangelizacji i przygotowania rekolekcji  wakacyjnych, dlatego gorąco proszę wszystkich członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie o modlitwę. Prośmy o światło i moc  Ducha Świętego w następujących intencjach:

Diakonia Modlitwy
Spotkanie Diakonii Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Spotkanie Diakonii Modlitwy w tym miesiącu będzie w najbliższy poniedziałek. Odbywa się ono w par. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na ul. Gospodarczej. Rozpoczynamy je o godz. 18.00 Eucharystią. Zachęcamy do przekazywania diakonii intencji modlitewnych na adres danuta.wieczorek88@gmail.com.

Diakonia Ewangelizacji
Spotkanie w miesiącu lutym - uwaga zmiana !!!

Diakonia Ewangelizacji

Diakonia Ewangelizacji pragnie zaprosić na spotkanie formacyjne dla członków diakonii z Domowego Kościoła, Wspólnoty Dorosłych i Oazy Młodzieżowej po 2 Onż. Zaproszenie skierowane jest także do osób, które chcą włączyć się w działalność diakonii. 

Diakonia Muzyczna
Piosenka roku - krótka historia

Pierwszą piosenkę roku (wtedy jej jeszcze tak nie nazywano) datuje się na rok 1972. Wtedy przed wakacyjnymi turnusami rekolekcji przekazano wszystkim prowadzącym do nauki piosenkę „De colores”. więcej...

  • Czas na Media
  • 38 Kongregacja- Studium i Plan
  • Pamiętamy
  • Próba śpiewu i Szkoła Animatora Muzycznego
  • "Obdarowani życiem, by służyć życiu"
  • Wygenerowano w sekund: 0.08
    8,994,435 Unikalnych wizyt