Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy rejon Sosnowiec na spotkanie formacji permanentnej, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 20 maja w parafii św. Barbary. Zachęcamy do wspólnego udziału w Eucharystii o godz. 18.00

Szkoła animatora
Szkoła animatora - zmiana miejsca i godziny!

Szkoła animatora

W sobotę, 17 maja, odbedzie się kolejna Szkoła Animatora. Poświęcona ona bedzie zagadnieniom biblijnym. Ze względu na święcenia kapłańskie, KWC i wieczorne Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego zajęcia zaczęlibyśmy o 17.00 na plebanii na ul. Gospodarczej w Sosnowcu. Plan poniżej:

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie Formacji Permanentnej - DG

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)

Spotkanie Formacji Permanentnej rejonu Dąbrowa Górnicza odbędzie się 27 maja w parafii Chrystusa Króla. Zaczynamy Eucharystią o godzinie 18.00.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne KWC-Maj

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 18.05.2013 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 

W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Andrzej Nackowski
 
Temat konferencji to: Kościół - Wspólnota - Nowa Kultura. 
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Modlitwy
Oazowe Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Wspólnota Dorosłych i Diakonia Modlitwy zaprasza na Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Centrum tej modlitwy będzie Eucharystia ok. godz. 21.00. Przed nią od 20.00 będzie modlitwa wspólna i wstawiennicza o otwarcie się na dary Ducha Świętego. Zakończenie ok. 23.00. Miejsce: par. Nawiedzenia NMP w S-cu na Gospodarczej.

Diakonia Jedności
Zgłoszenia na COM

Diakonia Jedności

Zgłoszenia na COM i do błogosławieństwa animatora przyjmowane są do 12 maja włącznie, do moderatora diecezjalnego.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na spotkanie Diakonii Modlitwy w najbliższy poniedziałek, 13 maja. Spotkanie tym razem rozpocznie się o godz. 18.00 spotkaniem formacyjnym, następnie bedzie Msza Św. w kościele i nabożeństwo fatimskie. Miejsce par. Nawiedzenia NMP w S-cu na ul. Gospodarczej.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i Diakonia

Majowe spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 maja, w Domu Katechetycznym przy sosnowieckiej Katedrze. Część formacyjną rozpoczniemy o godzinie 14.00; część warsztatową - na którą szczególnie zapraszamy lektorów i ceremoniarzy - o 15.30. Tematyka warsztatów wiązać się będzie ze zbliżającą się Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Majowe Spotkanie

Diakonia Komunikowania Społecznego

Zapraszamy na Majowe spotkanie DKS Sosnowiec, które odbędzie się w sobotę (11.05.2013) przy par. św. Barbary w Sosnowcu o godz. 18:00.

Wspólnota Dorosłych
Droga Światła

W najbliższą niedzielę (5.05.2013) po Mszy Św. o godz. 19:00, zapraszamy na Drogę Światła i Adorację z Uwielbieniem Zmartwychwstałego Pana Jezusa Chrystusa. Spotkanie  odbędzie się w par. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu.

Diakonia Jedności
Wiosenny dzień wspólnoty

Diakonia Jedności
Serdecznie zapraszamy wszystkich Oazowiczów na wiosenny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w niedzielę 12 maja  w kaplicy NMP Częstochowskiej w Sławkowie-Niwie. Rozpoczęcie o 10.30. Plan poniżej.

W ramach przygotowania do przeżywania Dnia Wspólnoty zachęcamy do rozważenia fragmentu z Pisma Świętego: 2 Tm 2, 2.

Diakonia Liturgiczna
Finał Konkursu Służby Liturgicznej diecezji sosnowieckiej

Diecezjalny konkurs Służby Liturgicznej
o  św. Janie Berchmansie patronie ministrantów 
rozstrzygnięty. 

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne KWC-Kwiecień

Diakonia Wyzwolenia

     Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 20.04.2013 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, podczas której homilię wygłosi ks. Wojciech Koryto oraz świadectwo małżeństwa z Domowego Kościoła (gałęzi rodzinnej Ruchu Światło - Życie). 

Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Życia
dokument bioetyczny kep

Diakonia Życia

Ogłoszono dokument Konferencji Episkopatu Polski „O wyzwaniach bioetycznych, przed którymi stoi współczesnych człowiek”. Diakonia Życia zachęca wszystkich członków Ruchu do zapoznania się z tym dokumentem.

Rekolekcje
DZIEŃ SKUPIENIA DIAKONII OAZ REKOLEKCYJNYCH

Rekolekcje

Zapraszamy wszystkich animatorów, którzy chcą podjąć posługę w czasie rekolekcji wakacyjnych na spotkanie 20 kwietnia, w Sosnowcu, w kaplicy i w Wydziale Katechetycznym na ul. Gospodarczej. Przypominamy prośbę o zgłaszanie się animatorów na rekolekcje do tego dnia. Plan spotkania poniżej.

Diakonia Ewangelizacji
orae - oaza rekolekcyjna animatorów ewangelizacji

Diakonia Ewangelizacji

Wszystkie osoby po I stopniu, które chcą włączyć się w dzieło Ewangelizacji i w przygotowania planu Ewangelizacji na kolejny rok, zachęcamy do udziału w Oazie Rekolekcyjnej Animatorów Ewangelizacji od 1 do 4.05 w Sławkowie. Rozpoczynamy o godz. 9.00.

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie Formacji Permanentnej - DG

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)

Spotkanie Formacji Permanentnej rejonu Dąbrowa Górnicza odbędzie się 30 kwietnia w parafii Chrystusa Króla w Dąbrowie Górniczej. Zaczynamy Eucharystią o godz. 17:30.

  • Spotkanie Diakonii Miłosierdzia
  • Z Polski - Domowy Kościół zaprasza
  • Od Przyjaciół zaproszenie
  • Radujcie się! Jezus Zmartwychwstał!
  • weekendy ewangelizacyjne
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,994,468 Unikalnych wizyt