Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Wrzesień 2013

  Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 21.09.2013 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 
  W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Szczepan Tomala. 
 
Temat konferencji:" Wolność".
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Konkurs - Mamy Zwycięzców!

Diakonia Komunikowania Społecznego

Konkurs Wakacyjny ma swoich zwyciężców. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział. Zapraszamy do szukania pomysłów na kolejne wakacje.

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

W  nowym roku formacyjnym zapraszamy na spotkania Diecezjalnej Diakonii Oaz Rekolekcyjnych. Będą one w 2 poniedziałki miesiąca, czyli najbliższe spotkania odbędzie się już 09.09 w parafii św. Floriana w Sosnowcu - Zagórzu po Mszy Św. wieczornej, która rozpoczyna sie o godz. 18.00.

Diakonia Jedności
I Kongregacja Stowarzyszenia i Podsumowanie

Diakonia Jedności

31 sierpnia w Rybniku - Chwałowicach miała miejsce I Kongregacja Stowarzyszenia "Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej". Była ona okazją, aby podziękować Bogu i ludziom za dar Stowarzyszenia, które Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak erygował dekretem z dn. 28.06.2013 roku.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Diakonii Wyzwolenia

Diakonia Wyzwolenia
        W najbliższą niedzielę 08.09.2013r. w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na Gospodarczej o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej

Diakonia Liturgiczna

Spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie się w sobotę, 14 września, w Domu Katolickim przy Katedrze. Zapraszamy małżeństwa Domowego Kościoła, członków oazy młodzieżowej oraz wspólnoty dorosłych.

SMDS
SMDS 2013 niedługo

Rekolekcje
Kongregacja - dojazd i plan

Rekolekcje

Jeszcze raz zapraszamy na Kongregację! Jeśli czujesz, że Ruch jest dla Ciebie ważny, jeśli chcesz w Nim służyć, tworzyć Go i wziąźć za Niego odpowiedzialność, to wsiądź w autobus i przyjedź do Rybnika!

Wyjazd autobusu z Dąbrowy: 17.30, z Sosnowca z Gospodarczej: 18.00.

Plan poniżej

Diakonia Jedności
Powakacyjny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w powakacyjnym Dniu Wspólnoty: za Waszą obecność, modlitwę, śpiew, świadectwa z rekolekcji, złożone deklaracje KWC. Chwała Panu!

Diakonia Jedności
Kongregacja i podsumowanie

Diakonia Jedności

Zapraszamy na kolejną Kongregację Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Odbędzie się ona w Rybniku - Chwałowicach w dniach 30.08 (piątek) - 31.08 (sobota). Zapraszamy na to spotkanie wszystkie osoby, które chcą w tym roku służyć w Oazie Diecezji Sosnowieckiej począwszy od osób po II stopniu ONŻ.
W tych dniach będziemy przeżywać również I Kongregację Stowarzyszenia "Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej". Szczegółowy plan wkrótce.

Rekolekcje
Informacje dla wyjeżdżających na drugi turnus

Rekolekcje

Tutaj znajdziemy informacje dla wyjeżdżających na drugi turnus Oazy wakacyjnej; we wcześniejszą informację wkradł się błąd zwiazany z godziną wyjazdu do Łostówki - przepraszamy za niego.

Oaza dla dzieci w Brennej (16.07-1.08) - wyjazd godz. 9.00

Oaza dla młodzieży w Łostówce, Weglówce i Bierach (17.07-2.08) - wyjazd godz. 12.00.

Diakonia Miłosierdzia
Oaza Rekolekcyjna Diakoni Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia

Zapraszamy do udziału w Oazie Rekolejcyjnej Diakonii Miłosierdzia we Wrześniu.

Rekolekcje
Informacje dla I turnusu

Rekolekcje

Tutaj znajdziemy informacje dotyczące wyjazdu dzieci i młodzieży na I turnus Oazy (30.06 - 16.07) do Łostówki i Brennej.

Diakonia Jedności
Diecezjalna sekcja stowarzyszenia

Diakonia Jedności

Chcieliśmy podzielić się wielką radością!!! Dzisiaj, 28 czerwca 2013 roku, Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak erygował diecezjalną sekcję Stowarzyszenia "Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej". To niezwykle ważne i radosne dla nas wydarzenie. Dziękujemy Księdzu Biskupowi i wszystkim, którzy się do tego przyczynili (szczególne podziękowania składamy na ręce ks. Notariusza Marcina Kruszaka).

Różne
Druga Kadencja ks. Adama Wodarczyka

Diakonia Komunikowania Społecznego
Ostatnie w tym roku formacyjnym

Diakonia Komunikowania Społecznego

DKS zaprasza na ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym, osób odpowiedzialnych i chcących służyć medialnie w oazie sosnowieckiej. Spotkanie odbędzie się w sobotę (15.06.2013) w Jaworznie- Dąbrowa Narodowa. Zaczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00

Szkoła animatora
Szkoła animatora 22.06 - zmiana terminu!

Szkoła animatora

Zapraszamy na Szkołę Animatora, która odbędzie się w Wydziale Katechetycznym na Gospodarczej 22 czerwca o godz. 9.00. Pierwszy blok zajęć poświęcony bedzie zagadnieniom liturgicznym i poprowadzi go ks. Robert Gacek, a drugi eklezjologii oraz mariologii i poprowadzi go ks. Paweł Pielka.

  • Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie-Czerwiec
  • Spotkanie diakonii muzycznej
  • po Sławkowie...na kanale
  • DOM - rozesłanie animatorów
  • Dotyk Boga
  • Wygenerowano w sekund: 0.04
    8,473,054 Unikalnych wizyt