Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

SMDS
Wolontariat SMDS

SMDS

Jeżeli pragniesz zgłosić się na Ewangelizację lub służyć pomocą przy ważniejszych punktach programu wypełnij formularz online. Czekamy na każdego. kliknij tutaj

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Wrzesień 2013

  Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 21.09.2013 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 
  W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Szczepan Tomala. 
 
Temat konferencji:" Wolność".
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Konkurs - Mamy Zwycięzców!

Diakonia Komunikowania Społecznego

Konkurs Wakacyjny ma swoich zwyciężców. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział. Zapraszamy do szukania pomysłów na kolejne wakacje.

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

W  nowym roku formacyjnym zapraszamy na spotkania Diecezjalnej Diakonii Oaz Rekolekcyjnych. Będą one w 2 poniedziałki miesiąca, czyli najbliższe spotkania odbędzie się już 09.09 w parafii św. Floriana w Sosnowcu - Zagórzu po Mszy Św. wieczornej, która rozpoczyna sie o godz. 18.00.

Diakonia Jedności
I Kongregacja Stowarzyszenia i Podsumowanie

Diakonia Jedności

31 sierpnia w Rybniku - Chwałowicach miała miejsce I Kongregacja Stowarzyszenia "Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej". Była ona okazją, aby podziękować Bogu i ludziom za dar Stowarzyszenia, które Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak erygował dekretem z dn. 28.06.2013 roku.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Diakonii Wyzwolenia

Diakonia Wyzwolenia
        W najbliższą niedzielę 08.09.2013r. w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na Gospodarczej o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej

Diakonia Liturgiczna

Spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie się w sobotę, 14 września, w Domu Katolickim przy Katedrze. Zapraszamy małżeństwa Domowego Kościoła, członków oazy młodzieżowej oraz wspólnoty dorosłych.

SMDS
SMDS 2013 niedługo

Rekolekcje
Kongregacja - dojazd i plan

Rekolekcje

Jeszcze raz zapraszamy na Kongregację! Jeśli czujesz, że Ruch jest dla Ciebie ważny, jeśli chcesz w Nim służyć, tworzyć Go i wziąźć za Niego odpowiedzialność, to wsiądź w autobus i przyjedź do Rybnika!

Wyjazd autobusu z Dąbrowy: 17.30, z Sosnowca z Gospodarczej: 18.00.

Plan poniżej

Diakonia Jedności
Powakacyjny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w powakacyjnym Dniu Wspólnoty: za Waszą obecność, modlitwę, śpiew, świadectwa z rekolekcji, złożone deklaracje KWC. Chwała Panu!

Diakonia Jedności
Kongregacja i podsumowanie

Diakonia Jedności

Zapraszamy na kolejną Kongregację Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Odbędzie się ona w Rybniku - Chwałowicach w dniach 30.08 (piątek) - 31.08 (sobota). Zapraszamy na to spotkanie wszystkie osoby, które chcą w tym roku służyć w Oazie Diecezji Sosnowieckiej począwszy od osób po II stopniu ONŻ.
W tych dniach będziemy przeżywać również I Kongregację Stowarzyszenia "Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej". Szczegółowy plan wkrótce.

Rekolekcje
Informacje dla wyjeżdżających na drugi turnus

Rekolekcje

Tutaj znajdziemy informacje dla wyjeżdżających na drugi turnus Oazy wakacyjnej; we wcześniejszą informację wkradł się błąd zwiazany z godziną wyjazdu do Łostówki - przepraszamy za niego.

Oaza dla dzieci w Brennej (16.07-1.08) - wyjazd godz. 9.00

Oaza dla młodzieży w Łostówce, Weglówce i Bierach (17.07-2.08) - wyjazd godz. 12.00.

Diakonia Miłosierdzia
Oaza Rekolekcyjna Diakoni Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia

Zapraszamy do udziału w Oazie Rekolejcyjnej Diakonii Miłosierdzia we Wrześniu.

Rekolekcje
Informacje dla I turnusu

Rekolekcje

Tutaj znajdziemy informacje dotyczące wyjazdu dzieci i młodzieży na I turnus Oazy (30.06 - 16.07) do Łostówki i Brennej.

Diakonia Jedności
Diecezjalna sekcja stowarzyszenia

Diakonia Jedności

Chcieliśmy podzielić się wielką radością!!! Dzisiaj, 28 czerwca 2013 roku, Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak erygował diecezjalną sekcję Stowarzyszenia "Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej". To niezwykle ważne i radosne dla nas wydarzenie. Dziękujemy Księdzu Biskupowi i wszystkim, którzy się do tego przyczynili (szczególne podziękowania składamy na ręce ks. Notariusza Marcina Kruszaka).

Różne
Druga Kadencja ks. Adama Wodarczyka

Diakonia Komunikowania Społecznego
Ostatnie w tym roku formacyjnym

Diakonia Komunikowania Społecznego

DKS zaprasza na ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym, osób odpowiedzialnych i chcących służyć medialnie w oazie sosnowieckiej. Spotkanie odbędzie się w sobotę (15.06.2013) w Jaworznie- Dąbrowa Narodowa. Zaczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00

  • Szkoła animatora 22.06 - zmiana terminu!
  • Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie-Czerwiec
  • Spotkanie diakonii muzycznej
  • po Sławkowie...na kanale
  • DOM - rozesłanie animatorów
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,310,639 Unikalnych wizyt