Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie rejonu Sosnowiec przesunięte

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Październikowe spotkanie rejonu Sosnowiec zostało przełożone. Spotkamy się nie w trzeci (najbliższy) poniedziałek miesiąca, a w czwarty – 28 października – w parafii św. Floriana na Zagórzu o godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszamy na plebanię.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Październik

Diakonia Wyzwolenia
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę: 19.10.2013 ro godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 

Diakonia Komunikowania Społecznego
Warsztaty Dziennikarskie AKTUALIZACJA!!!

Różne
Potrzeba konspektu na spotkania ? Pisz!

  Przypominamy konspekty i notatniki można zamawiać pisząc na adres : zituah@gmail.com- Justyna Łokcik

Formacja Deuterokatechumenalna
Celebracje po I stopniu - 2013/14

Formacja Deuterokatechumenalna

Tutaj znajdziemy wszystkie terminy celebracji po I stopniu. Osoby, które nie mogły dziś uczestniczyć w nabożeństwie przystąpienia do deuterokatechumenatu będą miały taką możliwość na pierwszej celebracji w rejonie.

Diakonia Jedności
Biuletyn nr 26

Diakonia Jedności

Można już pobrać nowy biuletyn z informacjami m.in. na temat spotkań diakonii. Pobierz go tutaj.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

W najbliższą sobotę rozpoczniemy tegoroczną edycję Szkoły Animatora. Spotkania będą miały miejsce w Wydziale Katechetycznym na ul. Gospodarczej w Sosnowcu. Rozpoczniemy je o godz. 9.00. W tym miesiącu wykład będzie poświęcony teologii fundamentalnej. Po nim będą warsztaty psychologiczno-pedagogiczne mówiące o tym, z jakim uczestnikiem Oaz mamy dziś do czynienia:).

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Zapraszamy na kolejne spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych jutro do parafii św. Floriana. msza Św. o godz. 18.00. Spotkanie Diakonii o 19.00 na plebanii.

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Formacja w Jaworznie

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Najbliższe spotkanie formacji permanentnej animatorów rejonu Jaworzno odbędzie się 27 października o godzinie 18;00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie. Serdecznie Zapraszamy!

Diakonia Życia
Dzień dziecka utraconego

"Tracąc naszych rodziców tracimy przeszłość. Wraz z utratą małżonka tracimy naszą teraźniejszość. Gdy tracimy dziecko, tracimy naszą przyszłość."

Agnieszka Chmiel-Baranowska

Co roku tak wiele par doświadcza straty dziecka w różnym okresie życia... W czasie ciąży, w okresie okołoporodowym, w niemowlęctwie, wczesnym dzieciństwie, w wieku nastoletnim, a nawet dorosłym. Za każdym razem cierpienie jest ogromne. I za każdym razem Rodzice mają pełne prawo do odczuwania żalu i bólu, mimo tego, że współczesny świat tak często im tego prawa odmawia.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie formacyjne

Diakonia Wyzwolenia
   W najbliższą sobotę 12.10.2013r. w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu na Gospodarczej o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  
 
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty Liturgiczne

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna serdecznie zaprasza na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w sobotę 12 października o godz. 16:00 w Domu Katolickim przy sosnowieckiej Katedrze.

Zapraszamy małżeństwa Domowego Kościoła, członków oazy młodzieżowej oraz wspólnoty dorosłych.

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)
SPOTKANIE FORMACJI PERMANENTNEJ - DG

Rejon Dąbrowa Górnicza (Oaza Młodzieżowa)

Kolejne spotkanie formacji permanentnej rejonu Dąbrowa Górnicza odbędzie się 19 października(sobota) o godzinie 17:30 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie-Ksawerze. Zapraszamy animatorów i osoby po II stopniu ONŻ.

Diakonia Jedności
Jesienny Dzień Wspólnoty

Już 13. października odbędzie się kolejny Dzień Wspólnoty. Będziemy go przeżywać w parafii św. Joachima w Sosnowcu - Zagórzu.
Zachęcamy do rozważenia w Namiocie Spotkania fragmentu z Listu św. Pawła do Rzymian 6, 3-4 oraz z Ewangelii wg św. Jana 7, 37-39 w ramach naszego przygotowania do przeżycia tego Dnia Wspólnoty.Przedstawiamy plan:
Plan Dnia Wspólnoty:
14.00 Nabożeństwo przyjęcia do deuterokatechumenatu (osoby przystępujące do deuterokatechumenatu ze względów porządkowych prosimy o wcześniejsze przybycie - o 13.30)
15.00 EUCHARYSTIA
16.00 Spotkania w grupach
17.00 Agapa
 

Diakonia Muzyczna
Diakonia Muzyczna

Diakonia Muzyczna

Zapraszamy na spotkanie diakonii muzycznej, które odbędzie się w najbliższą sobotę 5 października o godz. 9.00 rano w parafii św. Jana Chrzciciela w Sosnowcu-Niwce.

Diakonia Jedności
diakonia jedności

Diakonia Jedności

Przypominamy, że spotkanie Diakonii Jedności odbędzie się w czwartek, 3 października, w parafii Św. Floriana w Sosnowcu. Rozpoczęcie o godz. 19.30 Nieszporami w kościele.

Diakonia Jedności
Kalendarium 2013/14

Diakonia Jedności

Kalendarium 2013/14

  • weekend ewangelizacyjny
  • Współpraca i aktualizacja
  • FORMACJA PERMANENTNA REJON DG
  • Ty także!
  • Szkoła Spotkania SMDS
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,365,711 Unikalnych wizyt