Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejną Szkołę Animatora. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.00 w Wydziale Katechetycznym na ul. Gospodarczej w Sosnowcu. Poprowadzi je ks. Robert Gacek.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne KWC

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę: 21.12.2013 r.
o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.

W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz Konferencja pt. Agape- miłość, która wzywa do działania. Naszym gościem będzie ks. Łukasz Pisz.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Informacja

Diakonia Komunikowania Społecznego

Prosimy, aby wszelkie materiały na stronę (artykuły, świadectwa, newsy, ciekawostki ze świata, wasze własne refleksje) przesyłać na adres: dks@sosnowiec.oaza.pl. Ułatwi to pracę diakonii, a także wyeliminuje możliwość zaginięcia materiałów na skrzynkach prywatnych i kontach społecznościowych (np. na Facebooku). Prosimy również, aby każda informacja wpływała z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Oczywiście informacje do biuletynu nadal należy przesyłać na adres: biuletyn@sosnowiec.oaza.pl Z góry dziekujemy. 

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na spotkanie Diakonii Modlitwy w najbliższy czwartek, 19 grudnia, w parafii Św. Floriana w Sosnowcu. Msza Św. w kościele o 18.00, adoracja w dolnym kościele (wejście z tyłu kościoła), spotkanie formacyjne.

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Spotkanie formacji permanentnej rejonu Sosnowiec odbędzie się w poniedziałek, 20 stycznia, o  godz. 18.00 w parafii św. Floriana na Zagórzu. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy wszystkich animatorów i osoby po II˚ ONŻ z Sosnowca i Czeladzi. 

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy animatorów i osoby po II ONŻ na spotkanie formacji permanentnej rejonu Jaworzno, które odbędzie się 15 grudnia (tj. w niedzielę) o godzinie 18:00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie.

Diakonia Ewangelizacji
Rekolekcje adwentowe - 9-11.12

Diakonia Ewangelizacji

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali rekolekcje i uczestniczyli w nich.

Diakonia Życia
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Diakonia Życia

'Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. ' (Mt 25,40)

Pomyśl tylko. Dwie maleńkie komórki. Mniejsze od ziarenka piasku. Są różne, tak bardzo różne, a jednak tak do siebie podobne. I nic by nie było w nich niezwykłego – w końcu w naszym organizmie są ich miliardy. Ale, ale...Te dwie komórki!

Diakonia Liturgiczna
Kurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej części Kursu Ceremoniarza, który odbędzie się w Imbramowicach w dniach od 6 do 8 grudnia.

Diakonia Jedności
Diakonia jedności

Diakonia Jedności

W najbliższy czwartek, w parafii św. Floriana, odbędzie się diakonia jedności. Tematy spraw, którymi będziemy się zajmować można nadsyłać do moderatora diecezjalnego na maila: wkoryto@wp.pl.

Diakonia Jedności
Sylwester 2014

Diakonia Jedności

Zapraszamy na Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy 2013/2014. Odbędzie się on w Sławkowie w Domu Strażaka. Zapraszamy do wspólnej zabawy małżeństwa i rodziny Domowego Kościoła, dorosłych i młodzież. Więcej informacji poniżej.

Rekolekcje
Rekolekcje zimowe w Bukowinie

Rekolekcje

Rozpoczynamy zapisy na rekolekcje zimowe, które odbędą się w Bukowinie Tatrzańskiej w dwóch turnusach: I - od 23.01 do 27.01, II - od 28.01 do 01.02. 2014. Kartę na rekolekcje można pobrać tutaj. Zapisów dokonujemy przez formularz na stronie internetowej.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Listopad

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę: 16.11.2013 r.
o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 
W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz Konferencja pt. Bóg, Honor, Ojczyzna, którą wygłosi Wiktor Nogajczyk.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Niepodległościowe Warsztaty Dziennikarskie

Czy można w 3 dni podzielić się wieloletnim doświadczeniem i zarazić innych swoją pasją? Gdyby świat wymyślił człowiek zapewne nie byłoby to możliwe, ale w świecie stworzonym przez Boga, który obdarza stworzenia swoim podobieństwem, a wraz z nim – niezwykłym potencjałem twórczym –  uczeniu się od siebie towarzyszy  łaska.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

Kolejna Szkoła Animatora już w nastepną sobotę - 16.11. Zajęcia rozpoczynają się o 9.00 w Wydziale Katechetycznym obok kościoła Nawiedzenia NMP w Sosnowcu. Najbliższe, o Trójcy Świętej i o Duchu Świętym, poprowadzi ks. Andrzej Lis.

Diakonia Modlitwy
Adwentowa Oaza Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Spotkajmy się na Adwentowej Oazie Modlitwy w dn. 29.11-01.12 w Częstochowie w Domu Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Częstochowskiej. Tematem OM-u będzie Namiot Spotkania, konferencję wygłosi ks. dr Krzysztof Bendkowski. Koszt udziału w OM-ie 80 zł. Zgłoszenia przez formularz na stronie do wtorku włącznie. Zapraszamy wszystkich animatorów, małżeństwa Domowego Kościoła i dorosłych formujących się w Ruchu. Plan poniżej.

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Zapraszamy do par. św. Floriana na spotkanie Diakonii w poniedziałek po Mszy Św. o 18.00.

  • Formacja
  • DWDD
  • O Dniu Wspólnoty
  • New Age i Okultyzm w pigułce
  • Spotkanie rejonu Sosnowiec przesunięte
  • Wygenerowano w sekund: 0.06
    8,407,574 Unikalnych wizyt