Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Komunikowania Społecznego
Niepodległościowe Warsztaty Dziennikarskie

Czy można w 3 dni podzielić się wieloletnim doświadczeniem i zarazić innych swoją pasją? Gdyby świat wymyślił człowiek zapewne nie byłoby to możliwe, ale w świecie stworzonym przez Boga, który obdarza stworzenia swoim podobieństwem, a wraz z nim – niezwykłym potencjałem twórczym –  uczeniu się od siebie towarzyszy  łaska.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

Kolejna Szkoła Animatora już w nastepną sobotę - 16.11. Zajęcia rozpoczynają się o 9.00 w Wydziale Katechetycznym obok kościoła Nawiedzenia NMP w Sosnowcu. Najbliższe, o Trójcy Świętej i o Duchu Świętym, poprowadzi ks. Andrzej Lis.

Diakonia Modlitwy
Adwentowa Oaza Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Spotkajmy się na Adwentowej Oazie Modlitwy w dn. 29.11-01.12 w Częstochowie w Domu Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Częstochowskiej. Tematem OM-u będzie Namiot Spotkania, konferencję wygłosi ks. dr Krzysztof Bendkowski. Koszt udziału w OM-ie 80 zł. Zgłoszenia przez formularz na stronie do wtorku włącznie. Zapraszamy wszystkich animatorów, małżeństwa Domowego Kościoła i dorosłych formujących się w Ruchu. Plan poniżej.

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Zapraszamy do par. św. Floriana na spotkanie Diakonii w poniedziałek po Mszy Św. o 18.00.

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Formacja

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy animatorów i osoby po II ONŻ na spotkanie formacji permanentnej  rejonu Jaworzno, które odbędzie się 10 listopada (tj. niedziela) o godzinie 18:00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie. 

Aleksandra Godyń

Diakonia Jedności
DWDD

Diakonia Jedności

Zapraszamy wszystkich członków Diakonii do uczestniczenia w Dniu Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych. Materiały przygotowujące nas do spotkania można pobrać na stronie www.oaza.pl. Zgłoszenia do moderatora diecezjalnego do piątku rano. Plan poniżej.

Diakonia Komunikowania Społecznego
O Dniu Wspólnoty

Dnia 13 października w parafii św. Joachima w Sosnowcu, odbył się drugi w tym roku Dzień Wspólnoty z przyjęciem nowych członków Deuterokatechumenatu. 

Różne
New Age i Okultyzm w pigułce

Na kolejne zajęcia Diecezjalnej Akademii Rodziny zapraszamy w sobotę 26 października. Podczas spotkania, które rozpocznie się o g. 15 na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ w Sosnowcu, wykład "New age i okultyzm" wygłosi Małgorzata Nawrocka. 

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie rejonu Sosnowiec przesunięte

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Październikowe spotkanie rejonu Sosnowiec zostało przełożone. Spotkamy się nie w trzeci (najbliższy) poniedziałek miesiąca, a w czwarty – 28 października – w parafii św. Floriana na Zagórzu o godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszamy na plebanię.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Październik

Diakonia Wyzwolenia
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę: 19.10.2013 ro godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 

Diakonia Komunikowania Społecznego
Warsztaty Dziennikarskie AKTUALIZACJA!!!

Różne
Potrzeba konspektu na spotkania ? Pisz!

  Przypominamy konspekty i notatniki można zamawiać pisząc na adres : zituah@gmail.com- Justyna Łokcik

Formacja Deuterokatechumenalna
Celebracje po I stopniu - 2013/14

Formacja Deuterokatechumenalna

Tutaj znajdziemy wszystkie terminy celebracji po I stopniu. Osoby, które nie mogły dziś uczestniczyć w nabożeństwie przystąpienia do deuterokatechumenatu będą miały taką możliwość na pierwszej celebracji w rejonie.

Diakonia Jedności
Biuletyn nr 26

Diakonia Jedności

Można już pobrać nowy biuletyn z informacjami m.in. na temat spotkań diakonii. Pobierz go tutaj.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

W najbliższą sobotę rozpoczniemy tegoroczną edycję Szkoły Animatora. Spotkania będą miały miejsce w Wydziale Katechetycznym na ul. Gospodarczej w Sosnowcu. Rozpoczniemy je o godz. 9.00. W tym miesiącu wykład będzie poświęcony teologii fundamentalnej. Po nim będą warsztaty psychologiczno-pedagogiczne mówiące o tym, z jakim uczestnikiem Oaz mamy dziś do czynienia:).

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Zapraszamy na kolejne spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych jutro do parafii św. Floriana. msza Św. o godz. 18.00. Spotkanie Diakonii o 19.00 na plebanii.

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Formacja w Jaworznie

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Najbliższe spotkanie formacji permanentnej animatorów rejonu Jaworzno odbędzie się 27 października o godzinie 18;00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie. Serdecznie Zapraszamy!

  • Dzień dziecka utraconego
  • Spotkanie formacyjne
  • Warsztaty Liturgiczne
  • SPOTKANIE FORMACJI PERMANENTNEJ - DG
  • Jesienny Dzień Wspólnoty
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,200,574 Unikalnych wizyt