Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Komunikowania Społecznego
W sprawie kręgów i wspólnot

Zaktualizowalismy dla Was listę wspólnot i kręgów w naszej diecezji. Od dziś lokalizacje ich wszystkich znajdziecie na jednej mapie. Po prawej stronie został umieszczony link do tego nowego narzędzia. Pozdrawiamy.

Diakonia Liturgiczna
Liturgiści zapraszają

Diakonia Liturgiczna serdecznie zaprasza na warsztaty liturgiczne oraz spotkanie Diakonii Liturgicznej.

Diakonia Muzyczna
Koncerty Kolęd!

Diakonia Komunikowania Społecznego
Noworocznie

Diakonia Jedności
Błogosławionych Świąt

Diakonia Jedności

"Ukazała się dobroć i miłość Zbawiciela, naszego Boga". Tt 3,4

Wszystkim Oazowiczom - rodzinom Domowego Kościoła, dorosłym, młodzieży i dzieciom, życzymy doświadczenia miłości Boga, którą objawił dając nam swojego Syna. Niech Bóg, w którym nie ma żadnej ciemności, napełni Wasze życie swoim światłem.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Redakcja życzy

Różne
Życzenia ks. Biskupa

Bóg z miłości do nas stał się człowiekiem. Przyszedł na świat, aby nas zbawić, czyli wyzwolić od wszelkiego zła. Tylko w Nim i z Nim jesteśmy zwycięzcami. Na święty czas Bożego Narodzenia życzę nam wszystkim... 

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejną Szkołę Animatora. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.00 w Wydziale Katechetycznym na ul. Gospodarczej w Sosnowcu. Poprowadzi je ks. Robert Gacek.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne KWC

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę: 21.12.2013 r.
o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.

W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz Konferencja pt. Agape- miłość, która wzywa do działania. Naszym gościem będzie ks. Łukasz Pisz.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Informacja

Diakonia Komunikowania Społecznego

Prosimy, aby wszelkie materiały na stronę (artykuły, świadectwa, newsy, ciekawostki ze świata, wasze własne refleksje) przesyłać na adres: dks@sosnowiec.oaza.pl. Ułatwi to pracę diakonii, a także wyeliminuje możliwość zaginięcia materiałów na skrzynkach prywatnych i kontach społecznościowych (np. na Facebooku). Prosimy również, aby każda informacja wpływała z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Oczywiście informacje do biuletynu nadal należy przesyłać na adres: biuletyn@sosnowiec.oaza.pl Z góry dziekujemy. 

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na spotkanie Diakonii Modlitwy w najbliższy czwartek, 19 grudnia, w parafii Św. Floriana w Sosnowcu. Msza Św. w kościele o 18.00, adoracja w dolnym kościele (wejście z tyłu kościoła), spotkanie formacyjne.

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Spotkanie formacji permanentnej rejonu Sosnowiec odbędzie się w poniedziałek, 20 stycznia, o  godz. 18.00 w parafii św. Floriana na Zagórzu. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy wszystkich animatorów i osoby po II˚ ONŻ z Sosnowca i Czeladzi. 

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy animatorów i osoby po II ONŻ na spotkanie formacji permanentnej rejonu Jaworzno, które odbędzie się 15 grudnia (tj. w niedzielę) o godzinie 18:00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie.

Diakonia Ewangelizacji
Rekolekcje adwentowe - 9-11.12

Diakonia Ewangelizacji

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali rekolekcje i uczestniczyli w nich.

Diakonia Życia
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Diakonia Życia

'Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. ' (Mt 25,40)

Pomyśl tylko. Dwie maleńkie komórki. Mniejsze od ziarenka piasku. Są różne, tak bardzo różne, a jednak tak do siebie podobne. I nic by nie było w nich niezwykłego – w końcu w naszym organizmie są ich miliardy. Ale, ale...Te dwie komórki!

Diakonia Liturgiczna
Kurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej części Kursu Ceremoniarza, który odbędzie się w Imbramowicach w dniach od 6 do 8 grudnia.

Diakonia Jedności
Diakonia jedności

Diakonia Jedności

W najbliższy czwartek, w parafii św. Floriana, odbędzie się diakonia jedności. Tematy spraw, którymi będziemy się zajmować można nadsyłać do moderatora diecezjalnego na maila: wkoryto@wp.pl.

  • Sylwester 2014
  • Rekolekcje zimowe w Bukowinie
  • Spotkanie Modlitewne-Listopad
  • Niepodległościowe Warsztaty Dziennikarskie
  • Szkoła Animatora
  • Wygenerowano w sekund: 0.07
    8,278,459 Unikalnych wizyt