Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Spotkanie formacji permanentnej rejonu Sosnowiec odbędzie się w poniedziałek, 20 stycznia, o  godz. 18.00 w parafii św. Floriana na Zagórzu. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy wszystkich animatorów i osoby po II˚ ONŻ z Sosnowca i Czeladzi. 

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Spotkanie formacji permanentnej

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy animatorów i osoby po II ONŻ na spotkanie formacji permanentnej rejonu Jaworzno, które odbędzie się 15 grudnia (tj. w niedzielę) o godzinie 18:00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie.

Diakonia Ewangelizacji
Rekolekcje adwentowe - 9-11.12

Diakonia Ewangelizacji

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali rekolekcje i uczestniczyli w nich.

Diakonia Życia
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Diakonia Życia

'Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. ' (Mt 25,40)

Pomyśl tylko. Dwie maleńkie komórki. Mniejsze od ziarenka piasku. Są różne, tak bardzo różne, a jednak tak do siebie podobne. I nic by nie było w nich niezwykłego – w końcu w naszym organizmie są ich miliardy. Ale, ale...Te dwie komórki!

Diakonia Liturgiczna
Kurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej części Kursu Ceremoniarza, który odbędzie się w Imbramowicach w dniach od 6 do 8 grudnia.

Diakonia Jedności
Diakonia jedności

Diakonia Jedności

W najbliższy czwartek, w parafii św. Floriana, odbędzie się diakonia jedności. Tematy spraw, którymi będziemy się zajmować można nadsyłać do moderatora diecezjalnego na maila: wkoryto@wp.pl.

Diakonia Jedności
Sylwester 2014

Diakonia Jedności

Zapraszamy na Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy 2013/2014. Odbędzie się on w Sławkowie w Domu Strażaka. Zapraszamy do wspólnej zabawy małżeństwa i rodziny Domowego Kościoła, dorosłych i młodzież. Więcej informacji poniżej.

Rekolekcje
Rekolekcje zimowe w Bukowinie

Rekolekcje

Rozpoczynamy zapisy na rekolekcje zimowe, które odbędą się w Bukowinie Tatrzańskiej w dwóch turnusach: I - od 23.01 do 27.01, II - od 28.01 do 01.02. 2014. Kartę na rekolekcje można pobrać tutaj. Zapisów dokonujemy przez formularz na stronie internetowej.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Listopad

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę: 16.11.2013 r.
o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze. 
W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz Konferencja pt. Bóg, Honor, Ojczyzna, którą wygłosi Wiktor Nogajczyk.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Niepodległościowe Warsztaty Dziennikarskie

Czy można w 3 dni podzielić się wieloletnim doświadczeniem i zarazić innych swoją pasją? Gdyby świat wymyślił człowiek zapewne nie byłoby to możliwe, ale w świecie stworzonym przez Boga, który obdarza stworzenia swoim podobieństwem, a wraz z nim – niezwykłym potencjałem twórczym –  uczeniu się od siebie towarzyszy  łaska.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

Kolejna Szkoła Animatora już w nastepną sobotę - 16.11. Zajęcia rozpoczynają się o 9.00 w Wydziale Katechetycznym obok kościoła Nawiedzenia NMP w Sosnowcu. Najbliższe, o Trójcy Świętej i o Duchu Świętym, poprowadzi ks. Andrzej Lis.

Diakonia Modlitwy
Adwentowa Oaza Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Spotkajmy się na Adwentowej Oazie Modlitwy w dn. 29.11-01.12 w Częstochowie w Domu Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Częstochowskiej. Tematem OM-u będzie Namiot Spotkania, konferencję wygłosi ks. dr Krzysztof Bendkowski. Koszt udziału w OM-ie 80 zł. Zgłoszenia przez formularz na stronie do wtorku włącznie. Zapraszamy wszystkich animatorów, małżeństwa Domowego Kościoła i dorosłych formujących się w Ruchu. Plan poniżej.

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Zapraszamy do par. św. Floriana na spotkanie Diakonii w poniedziałek po Mszy Św. o 18.00.

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Formacja

Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy animatorów i osoby po II ONŻ na spotkanie formacji permanentnej  rejonu Jaworzno, które odbędzie się 10 listopada (tj. niedziela) o godzinie 18:00 w parafii pw. MB Anielskiej w Dąbrowie Narodowej w Jaworznie. 

Aleksandra Godyń

Diakonia Jedności
DWDD

Diakonia Jedności

Zapraszamy wszystkich członków Diakonii do uczestniczenia w Dniu Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych. Materiały przygotowujące nas do spotkania można pobrać na stronie www.oaza.pl. Zgłoszenia do moderatora diecezjalnego do piątku rano. Plan poniżej.

Diakonia Komunikowania Społecznego
O Dniu Wspólnoty

Dnia 13 października w parafii św. Joachima w Sosnowcu, odbył się drugi w tym roku Dzień Wspólnoty z przyjęciem nowych członków Deuterokatechumenatu. 

Różne
New Age i Okultyzm w pigułce

Na kolejne zajęcia Diecezjalnej Akademii Rodziny zapraszamy w sobotę 26 października. Podczas spotkania, które rozpocznie się o g. 15 na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ w Sosnowcu, wykład "New age i okultyzm" wygłosi Małgorzata Nawrocka. 

  • Spotkanie rejonu Sosnowiec przesunięte
  • Spotkanie Modlitewne-Październik
  • Warsztaty Dziennikarskie AKTUALIZACJA!!!
  • Potrzeba konspektu na spotkania ? Pisz!
  • Celebracje po I stopniu - 2013/14
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    8,150,728 Unikalnych wizyt