Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Wrzesień

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 20.09.2014 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie

Diakonia Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Diakonii Milosierdzia. Spotykamy się  w czwartek 18 września w parafii św. Floriana w Sosnowcu o godz. 20:00.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Formacyjne

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 13.09.2014r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górnicze - Mydlice (ul. Ludowa 6)  o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  

 
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Nowe informacje)

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014 r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty.

Domowy Kościół
Ważne artykuły na stronie krajowej DK

Domowy Kościół

Na stronie krajowej Domowego Kościoła pojawiły się List kręgu centralnego DK na rok formacyjny 2014-2015 oraz artykuł Zmiany w Zasadach Domowego Kościoła. Zachęcamy do zapoznania się z tymi pozycjami.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i spotkanie

Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym i formacyjnym Warsztaty Liturgiczne oraz spotkanie Diakonii Liturgicznej. 

Diakonia Miłosierdzia
Zbiórka przyborów szkolnych na DW

Diakonia Miłosierdzia

Na powakacyjnym Dniu Wspólnoty, tj. w najbliższą niedzielę 14.09, odbędzie się zbiórka przyborów szkolnych. W ten sposób włączymy się w akcję Caritas Diecezji Sosnowieckiej "Tornister pełen uśmiechu". Serdecznie zapraszamy do udziału i daru serca.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Nowa OAZA.PL

Zapraszamy wszystkich użytkowników oaza.pl do nowej odsłony serwisu.

"Przez najbliższe dwa-trzy tygodnie będą trwały dalsze prace techniczne (m.in. poprawianie błędów, które na pewno będą się jeszcze pojawiać – ale te najłatwiej znaleźć w trakcie normalnego użytkowania serwisu), prace redakcyjne potrwają znacznie dłużej..."

Diakonia Jedności
Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Powakacyjny Dzień Wspólnoty odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 września w parafii św. Floriana w Sosnowcu na Zagórzu. Rozpoczniemy spotkanie o godz. 14.00. Zapraszamy! Eucharystia będzie o godz. 16.00!

Diakonia Jedności
Plan - Diecezjalna Kongregacja Odpowiedzialnych

Diakonia Jedności

Wszystkie osoby po II stopniu, Domowy Kościół oraz Księży związanych z naszym Ruchem zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Kongregacji Odpowiedzialnych, która odbędzie się w sobotę 6 września. Kongregacja odbędzie się w parafii Św. Floriana, rozpoczęcie o godz. 9.00. Eucharystia o 13.45. Plan poniżej.

Rekolekcje
Oaza Rekolekcyjna Diakonii(ORD)

Rekolekcje

Wszystkie osoby po formacji podstawowej zapraszamy do przeżycia Oazy Rekolekcyjnej Diakonii (ORD), którą w naszej diecezji przeżywać będziemy w Niegowej od środy 27 sierpnia (wieczorem) do niedzieli 31 sierpnia. Koszt wyjazdu wraz z dojazdem wynosi 100 zł. Zapraszamy!

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC

Diakonia Wyzwolenia

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty. 

Różne
Duch Święty do nas przyszedł. Relacja z czuwania.

Sobota 7 czerwca z różnych względów była dla wielu z nas szczególna: był to czas świętowania razem z naszymi neoprezbiterami podczas ich święceń kapłańskich, był to czas spędzony we wspólnocie Ruchu podczas Centralnej Oazy Matki. Był to również przedostatni dzień Okresu Wielkanocnego, a także – jako przyczyna wymienionych radości – Wigilia Zesłania Ducha Świętego.

Domowy Kościół
DZIEŃ SPORTU 2014

Domowy Kościół

Zapraszamy wszystkie rodziny Domowego Kościoła na DZIEŃ SPORTU. W tym roku odbędzie się on 29 czerwca w Sosnowcu.

Domowy Kościół
Podaruj tornister 2014

Domowy Kościół

Przed nami wakacje, jednak część dzieci i ich rodziców z lękiem spogląda w przyszłość, gdyż nie mają środków na wyprawkę szkolną.

Ruszyła kampania Podaruj tornister 2014.

Diakonia Liturgiczna
Czerwcowe warsztaty i spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie diakonii liturgicznej oraz na warsztaty, które odbędą się w sobotę 12 kwietnia w domu katolickim w Sosnowcu. Na warsztaty zapraszamy wszystkich miłujących liturgię i chcących lepiej ją przeżywać przez głębsze jej poznanie. Na spotkanie diakonii zapraszamy animatorów, uczestników po II st. ONŻ oraz rodziny Domowego Kościoła i Wspólnoty Dorosłych.

Diakonia Liturgiczna
Diecezjalny Kurs Lektora

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna wraz z diecezjalnym moderatorem LSO, ks. Mariuszem Dydakiem, zaprasza do udziału w Diecezjalnym Kursie Lektora.

  • Wolne miejsca na Oazy wakacyjne
  • Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego
  • "Manewry" Biblijne
  • Konkurs wakacyjny 2014 "Radość Ewangelii"
  • Wielkanocny Kurs Ceremoniarza
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,407,614 Unikalnych wizyt