Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Październik

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 18.10.2014 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i Spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna serdecznie zaprasza na drugie w tym roku formacyjnym Warsztaty Liturgiczne oraz spotkanie Diakonii Liturgicznej. Są one skierowane zarówno do służby liturgicznej, lektorów i ceremoniarzy, jak również do wszystkich osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę o liturgii i przez to dążyć do pełniejszego i owocniejszego w niej uczestnictwa, a w szczególności do Animatorów i uczestników po ONŻ II oraz Domowego Kościoła.

Rekolekcje
Weekend ewangelizacyjny w Sławkowie

Rekolekcje

Zapraszamy na weekend ewangelizacyjny do  Sławkowa w dniach  18-19.10. Wyjazd rano w sobotę o 8.30 z przystanku Zagórze Osiedle, powrót w niedzielę ok. 18.00. Koszt wyjazdu  35 zł + dojazd. Zgłoszenia przez sekretariat@sosnowiec.oaza.pl, do Ks. Wojciecha Koryto  lub Magdaleny Stadnik. Wzór zgody dla Rodziców poniżej.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Formacyjne - Październik

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 11.10.2014r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górnicze - Mydlice (ul. Ludowa 6)  o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia. 

Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Miłosierdzia
Zostań wolontariuszem

Diakonia Miłosierdzia

Młodzież pragnącą zaangażować się w wolontariat na rzecz dzieci i młodzieży,  a także osób chorych lub starszych serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy Młodzi Miłosierni, które odbędzie się w najbliższą środę , tj.  8 października o godz. 16:30 w par. Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej (zbiórka pod kościołem). Więcej informacji można uzyskać u animatora grupy - Eweliny Olszewskiej, pod nr tel. 513448207, drogą mailową: ewlin.o@gmail.com, a także na fb na stronie Młodzi Miłosierni.

Domowy Kościół
Dzień skupienia dla par animatorskich DK

Domowy Kościół

Serdecznie zapraszamy wszystkie pary animatorskie i inne chętne małżeństwa na dzień skupienia, który odbędzie się 11 października w Sosnowcu u sióstr Karmelitanek

Szkoła animatora
Uwaga! Szkoła Animatora - zmiana terminu

Szkoła animatora

Zapraszamy uczestników po ONŻ II na pierwsze zajęcia Szkoły Animatora. Wyjątkowo w październiku odbędzie sie ona w drugą sobotę miesiąca, tj. 11.10.2014 w godzinach od 9:00 do 15:30.
Miejsce: Parafia św. Floriana w Sosnowcu.

Diakonia Jedności
Jesienny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Już 5. października odbędzie się kolejny Dzień Wspólnoty. Będziemy go przeżywać w parafii Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej pod hasłem Służyć na wzór Św. Jana Pawła II. Przed Dniem Wspólnoty zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę wieczorem w parafii Św. Barbary w Sosnowcu. Plan poniżej.

Diakonia Jedności
Czuwanie modlitewne przed Dniem Wspólnoty

Diakonia Jedności

Zapraszamy na czuwanie modlitewne naszego Ruchu przed jesiennym Dniem wspólnoty, które będzie w parafii Św. Barbary w Sosnowcu 4 października po Mszy Świętej wieczornej. Chcemy w czasie czuwania, w modlitwie wstawienniczej i różańcowej, modlić się szczególnie za odpowiedzialnych Ruchu oraz uczestników formacji podstawowej, zwłaszcza za osoby wchodzące na drogę formacji deuterokatechumenalnej po I stopniu i małżeństwa rozpoczynające drogę w Domowym Kościele.

Diakonia Wyzwolenia
Pielgrzymka KWC (Dojazd)

Diakonia Wyzwolenia

Na pielgrzymkę wyruszamy busem. Wyjazd o  godzinie 9:00 (zbiórka 8:50) spod Katedry (ul. Kościelna 1).

Diakonia Jedności
Diakonia Jedności

Diakonia Jedności

Na ostatniej Diakonii jedności rozmawialiśmy o tym, co buduje jedność między nami w Ruchu: o wierności charyzmatowi, o Dniach Wspólnoty, Diakoniach, wspólnej modlitwie i ewangelizacji, zaangażowaniu w parafie i Oazach Modlitwy.

Diakonia Jedności
Biuletyn i Kalendarium DK

Diakonia Jedności

Zachęcamy do pobrania nowego numeru biuletynu z powakacyjnego Dnia Wspólnoty oraz Kalendarium Domowego Kościoła 2014 - 2015 . Pliki można pobrać tutaj.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy jutro (22.09.2014) i w następne czwarte poniedziałki miesiąca na spotkania Diakonii Modlitwy, które odbywają się w parafii Św. Floriana na Zagórzu. Spotkanie rozpoczyna się Eucharystią o godz. 18.00, następnie jest adoracja i spotkanie organizacyjno-formacyjne.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Wrzesień

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 20.09.2014 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie

Diakonia Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Diakonii Milosierdzia. Spotykamy się  w czwartek 18 września w parafii św. Floriana w Sosnowcu o godz. 20:00.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Formacyjne

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 13.09.2014r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górnicze - Mydlice (ul. Ludowa 6)  o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  

 
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Nowe informacje)

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014 r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty.

  • Ważne artykuły na stronie krajowej DK
  • Warsztaty i spotkanie
  • Zbiórka przyborów szkolnych na DW
  • Nowa OAZA.PL
  • Dzień Wspólnoty
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,365,276 Unikalnych wizyt