Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Szkoła animatora
Uwaga! Szkoła Animatora - zmiana terminu

Szkoła animatora

Zapraszamy uczestników po ONŻ II na pierwsze zajęcia Szkoły Animatora. Wyjątkowo w październiku odbędzie sie ona w drugą sobotę miesiąca, tj. 11.10.2014 w godzinach od 9:00 do 15:30.
Miejsce: Parafia św. Floriana w Sosnowcu.

Diakonia Jedności
Jesienny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Już 5. października odbędzie się kolejny Dzień Wspólnoty. Będziemy go przeżywać w parafii Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej pod hasłem Służyć na wzór Św. Jana Pawła II. Przed Dniem Wspólnoty zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę wieczorem w parafii Św. Barbary w Sosnowcu. Plan poniżej.

Diakonia Jedności
Czuwanie modlitewne przed Dniem Wspólnoty

Diakonia Jedności

Zapraszamy na czuwanie modlitewne naszego Ruchu przed jesiennym Dniem wspólnoty, które będzie w parafii Św. Barbary w Sosnowcu 4 października po Mszy Świętej wieczornej. Chcemy w czasie czuwania, w modlitwie wstawienniczej i różańcowej, modlić się szczególnie za odpowiedzialnych Ruchu oraz uczestników formacji podstawowej, zwłaszcza za osoby wchodzące na drogę formacji deuterokatechumenalnej po I stopniu i małżeństwa rozpoczynające drogę w Domowym Kościele.

Diakonia Wyzwolenia
Pielgrzymka KWC (Dojazd)

Diakonia Wyzwolenia

Na pielgrzymkę wyruszamy busem. Wyjazd o  godzinie 9:00 (zbiórka 8:50) spod Katedry (ul. Kościelna 1).

Diakonia Jedności
Diakonia Jedności

Diakonia Jedności

Na ostatniej Diakonii jedności rozmawialiśmy o tym, co buduje jedność między nami w Ruchu: o wierności charyzmatowi, o Dniach Wspólnoty, Diakoniach, wspólnej modlitwie i ewangelizacji, zaangażowaniu w parafie i Oazach Modlitwy.

Diakonia Jedności
Biuletyn i Kalendarium DK

Diakonia Jedności

Zachęcamy do pobrania nowego numeru biuletynu z powakacyjnego Dnia Wspólnoty oraz Kalendarium Domowego Kościoła 2014 - 2015 . Pliki można pobrać tutaj.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy jutro (22.09.2014) i w następne czwarte poniedziałki miesiąca na spotkania Diakonii Modlitwy, które odbywają się w parafii Św. Floriana na Zagórzu. Spotkanie rozpoczyna się Eucharystią o godz. 18.00, następnie jest adoracja i spotkanie organizacyjno-formacyjne.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Wrzesień

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 20.09.2014 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie

Diakonia Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Diakonii Milosierdzia. Spotykamy się  w czwartek 18 września w parafii św. Floriana w Sosnowcu o godz. 20:00.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Formacyjne

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 13.09.2014r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górnicze - Mydlice (ul. Ludowa 6)  o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  

 
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Nowe informacje)

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014 r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty.

Domowy Kościół
Ważne artykuły na stronie krajowej DK

Domowy Kościół

Na stronie krajowej Domowego Kościoła pojawiły się List kręgu centralnego DK na rok formacyjny 2014-2015 oraz artykuł Zmiany w Zasadach Domowego Kościoła. Zachęcamy do zapoznania się z tymi pozycjami.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i spotkanie

Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym i formacyjnym Warsztaty Liturgiczne oraz spotkanie Diakonii Liturgicznej. 

Diakonia Miłosierdzia
Zbiórka przyborów szkolnych na DW

Diakonia Miłosierdzia

Na powakacyjnym Dniu Wspólnoty, tj. w najbliższą niedzielę 14.09, odbędzie się zbiórka przyborów szkolnych. W ten sposób włączymy się w akcję Caritas Diecezji Sosnowieckiej "Tornister pełen uśmiechu". Serdecznie zapraszamy do udziału i daru serca.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Nowa OAZA.PL

Zapraszamy wszystkich użytkowników oaza.pl do nowej odsłony serwisu.

"Przez najbliższe dwa-trzy tygodnie będą trwały dalsze prace techniczne (m.in. poprawianie błędów, które na pewno będą się jeszcze pojawiać – ale te najłatwiej znaleźć w trakcie normalnego użytkowania serwisu), prace redakcyjne potrwają znacznie dłużej..."

Diakonia Jedności
Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Powakacyjny Dzień Wspólnoty odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 września w parafii św. Floriana w Sosnowcu na Zagórzu. Rozpoczniemy spotkanie o godz. 14.00. Zapraszamy! Eucharystia będzie o godz. 16.00!

Diakonia Jedności
Plan - Diecezjalna Kongregacja Odpowiedzialnych

Diakonia Jedności

Wszystkie osoby po II stopniu, Domowy Kościół oraz Księży związanych z naszym Ruchem zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Kongregacji Odpowiedzialnych, która odbędzie się w sobotę 6 września. Kongregacja odbędzie się w parafii Św. Floriana, rozpoczęcie o godz. 9.00. Eucharystia o 13.45. Plan poniżej.

  • Oaza Rekolekcyjna Diakonii(ORD)
  • Ogólnopolska Pielgrzymka KWC
  • Duch Święty do nas przyszedł. Relacja z czuwania.
  • DZIEŃ SPORTU 2014
  • Podaruj tornister 2014
  • Wygenerowano w sekund: 0.07
    8,278,382 Unikalnych wizyt