Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Muzyczna
Próba śpiewu przed DW

Diakonia Muzyczna

Diakonia Muzyczna serdecznie zaprasza na próby scholi przed Dniem Wspólnoty. Poniżej informacje na temat prób w poszczególnych rejonach.

Diakonia Jedności
Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Serdecznie zapraszamy wszystkich oazowiczów na Adwentowy Dzień Wspólnoty!
Ten Dzień Wspólnoty będziemy przeżywać w rejonach w weekend 6 i 7 grudnia. Postarajmy się w nim uczestniczyć jak najliczniej. Więcej informacji poniżej.

Diakonia Jedności
Konkurs na piosenkę roku

Diakonia Jedności

W Ruchu Światło-Życie w roku formacyjnym 2015/2016 hasło roku będzie brzmiało „W mocy Ducha Świętego”. W związku z nowym hasłem pracy formacyjnej ogłaszam konkurs na piosenkę Oazy Żywego Kościoła 2015.                                                 Ks. Adam Wodarczyk

Więcej informacji poniżej.

Diakonia Modlitwy
Plan Oazy Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zachęcamy wciąż do wyjazdu na Oazę Modlitwy. Rozpoczniemy nią Adwent, pogłębiając  charyzmat maryjny naszego Ruchu. Konferencję tematyczną wygłosi ks. dr Paweł Pielka. Prosimy o jak najszybsze zgłoszenia by móc zorganizować nasze rekolekcje. Plan poniżej.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na Diakonię Modlitwy do parafii Św. Floriana na Zagórzu. Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. o 18.00, następnie będzie czas na modlitwę wspólną i spotkanie formacyjne. Zapraszamy!

Rekolekcje
Konkurs na plakat, prezentację i film

Rekolekcje

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepszy plakat, film i prezentację promujące rekolekcje wakacyjne. Projekty plakatów przyjmujemy do końca listopada, filmów i prezentacji do 15 stycznia. Nagrodą za najlepszy plakat jest wyjazd na Oazę Modlitwy w Adwencie lub Wielkim Poście:) a najlepszą prezentację i film nagrodzimy połowicznym dofinansowaniem wyjazdu wakacyjnego. Co umieścić na plakacie, w jakim formacie przygotować multimedia?

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

Listopadowa Szkoła Animatora odbędzie się w sobotę 15.11.2014 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 w Parafii św. Floriana w Sosnowcu - Zagórzu.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Listopad

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 15.11.2014 r. o godzinie 15:00 w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Wojkowicach (ul. Sobieskiego 388)

Całe spotkanie będzie trwało około 2 godziny.

Diakonia Muzyczna
Próba śpiewu Akatystu

Diakonia Muzyczna

Diakonia Muzyczna serdecznie zaprasza WSZYSTKICH, którzy chcą włączyć się w śpiew Akatystu ku czci Bogurodzicy Maryi (na kolejnym czuwaniu modlitewnym przed Dniem Wspólnoty - 6 XII) na próbę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 8 listopada o godzinie 09:00 w par. św. Floriana w Sosnowcu.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczne serdecznie zaprasz na kolejne warsztaty i spotkanie diakonii.

Warsztaty są skierowane zarówno do służby liturgicznej, lektorów i ceremoniarzy, jak i do wszystkich osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę na temat liturgii i przez to dążyć do pełniejszego i owocniejszego w niej uczestnictwa. W szczególności zaś do animatorów, członków Wspólnoty Dorosłyh i Domowego Kościoła i wszystkich uczestników po ONZ II.

Rekolekcje
Młodzi na ścieżkach Ewangelii

Rekolekcje

W weekend 18-19 października odbyły się 2 niezwykłe wyjazdy. Ruch Światło-Życie zabrał młodzież gimnazjalną i licealną do Sławkowa i Łaz. Tam na leśnych ścieżkach i w gościnnych murach kaplicy i kościoła poznawali smak Ewangelii.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Październik

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 18.10.2014 r. o godzinie 15:00 w dolnej kaplicy przy sosnowieckiej Katedrze.
Całe spotkanie będzie trwało około 2 godzin.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i Spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna serdecznie zaprasza na drugie w tym roku formacyjnym Warsztaty Liturgiczne oraz spotkanie Diakonii Liturgicznej. Są one skierowane zarówno do służby liturgicznej, lektorów i ceremoniarzy, jak również do wszystkich osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę o liturgii i przez to dążyć do pełniejszego i owocniejszego w niej uczestnictwa, a w szczególności do Animatorów i uczestników po ONŻ II oraz Domowego Kościoła.

Rekolekcje
Weekend ewangelizacyjny w Sławkowie

Rekolekcje

Zapraszamy na weekend ewangelizacyjny do  Sławkowa w dniach  18-19.10. Wyjazd rano w sobotę o 8.30 z przystanku Zagórze Osiedle, powrót w niedzielę ok. 18.00. Koszt wyjazdu  35 zł + dojazd. Zgłoszenia przez sekretariat@sosnowiec.oaza.pl, do Ks. Wojciecha Koryto  lub Magdaleny Stadnik. Wzór zgody dla Rodziców poniżej.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Formacyjne - Październik

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 11.10.2014r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górnicze - Mydlice (ul. Ludowa 6)  o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia. 

Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Miłosierdzia
Zostań wolontariuszem

Diakonia Miłosierdzia

Młodzież pragnącą zaangażować się w wolontariat na rzecz dzieci i młodzieży,  a także osób chorych lub starszych serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy Młodzi Miłosierni, które odbędzie się w najbliższą środę , tj.  8 października o godz. 16:30 w par. Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej (zbiórka pod kościołem). Więcej informacji można uzyskać u animatora grupy - Eweliny Olszewskiej, pod nr tel. 513448207, drogą mailową: ewlin.o@gmail.com, a także na fb na stronie Młodzi Miłosierni.

Domowy Kościół
Dzień skupienia dla par animatorskich DK

Domowy Kościół

Serdecznie zapraszamy wszystkie pary animatorskie i inne chętne małżeństwa na dzień skupienia, który odbędzie się 11 października w Sosnowcu u sióstr Karmelitanek

  • Uwaga! Szkoła Animatora - zmiana terminu
  • Jesienny Dzień Wspólnoty
  • Czuwanie modlitewne przed Dniem Wspólnoty
  • Pielgrzymka KWC (Dojazd)
  • Diakonia Jedności
  • Wygenerowano w sekund: 0.06
    8,474,493 Unikalnych wizyt