Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Ewangelizacji
Ewangelizacja Jaworzna

Diakonia Ewangelizacji

W Święto Stanisława Kostki rozpoczynamy ewangelizację Jaworzna. Modlić się będziemy za Jaworzno na Mszy Świętej 19 września na Osiedlu Stałym o 18.00. Chcemy zorganizować spotkania ewangelizacyjne w parafiach a następnie ewangelizację uliczną w czwartek 24.09. Prosimy wszystkich oazowiczów o pomoc w tym wydarzeniu. Informacje u Łukasza Nowakowskiego, odpowiedzialnego za Diakonię Ewangelizacji.

Diakonia Jedności
Jesienny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Zapraszamy na najbliższy jesienny Dzień Wspólnoty, który będziemy przeżywać 11 października w parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie - Syberce.
Przed Dniem Wspólnoty zapraszamy na czuwanie modlitewne do parafii Św. Barbary w Sosnowcu, na którym rozpoczniemy akcję ewangelizacji Sosnowca. Plan poniżej

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Na Diakonii Oaz Rekolekcyjnych podsumowaliśmy minione wakacje a następnie zastanwialiśmy się nad wyjazdami i rekolekcjami w następnym roku.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Z ostatniej chwili

Diakonia Komunikowania Społecznego

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Diakonii Komunikowania Społecznego. które rozpocznie się w najbliższy wtorek 8 września o godz. 19:30 w parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie te osoby, którym bliskie są zagadnienia związane z mediami, prasą, fotografią i szeroko pojętym  porozumiewaniem się. Spotkanie odbędzie się przy parafialnej kaplicy.

Diakonia Jedności
Kongregacja o 8.30

Diakonia Jedności

Ze względu na uwarunkowania Wydziału Katechetycznego nasze spotkanie rozpoczniemy pół godziny później niż planowaliśmy, o 8.30. Zaczniemy je wspólną modlitwą.

Diakonia Jedności
Diecezjalna Kongregacja Odpowiedzialnych

Diakonia Jedności

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Kongregacji Odpowiedzialnych. To wyraz naszej troski o Ruch w naszej diecezji. Módlmy się by przyniosła ona dobre owoce dla naszych wspólnot.

Diakonia Muzyczna
Próba śpiewu przed DW

Diakonia Muzyczna

Diakonia Muzyczna serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w śpiew na powakacyjnym Dniu Wspólnoty w najbliższą sobotę 29.08.2015 r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrowie Górniczej. Warunkiem śpiewu na DW jest uczestnictwo w próbie od godziny 08:00 w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy! 

Diakonia Jedności
Plan Dnia Wspólnoty

Diakonia Jedności

Gorąco zapraszamy wszystkich uczestnikow Oaz rekolekcyjnych wraz z najbliższymi na powakacyjny Dzień Wspólnoty.

10.00 - zawiązanie wspólnoty i modlitwa o Ducha Świętego

przekazanie posługi parom diecezjalnej i rejonowym Domowgo Kościoła

11.00 - Eucharystia

12.00 - Świadectwa z rekolekcji

Agapa

Diakonia Jedności
Powakacyny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Zapraszamy na Powakacyjny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 29 sierpnia w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrowie Górniczej (osiedle Mydlice, ul. Ludowa 6). Rozpoczynamy o godz. 10.00.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Ważna informacja

Diakonia Komunikowania Społecznego

Informujemy, że w okresie wakacji nastąpią przerwy w dostępie do serwisu www.sosnowiec.oaza.pl. Utrudnienia będą spowodowane testami nowego serwisu.

Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Domowy Kościół
Prośba o modlitwę

Domowy Kościół

W poprzednim roku prosiłam Was o pomoc finansową dla Piotra, mojego ucznia, który zbierał pieniądze na przeszczep płuc. Piotr zebrał odpowiednią ilość środków, ale operacji nie doczekał. Zmarł w nocy 16 lipca 2015r. Proszę o modlitwę za jego duszę, a także o miłosierdzie Boże dla jego rodziców i brata.
Wszystkim, którzy okazali Piotrowi życzliwość bardzo dziękuję 

Danuta Wilkowska

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE MODLITEWNE-CZERWIEC

Diakonia Wyzwolenia
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 20.06.2015 r. o godzinie 15:00 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sosnowcu (Oratorium na plebanii przy Kościółku Kolejowym).
 
W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, którą wygłosi ks. Karol Nędza.

Różne
Kalendarz 2015/2016

Przedstawiamy kalendarz pracy rocznej Ruchu Światło-Życie 2015/2016

Różne
Ks. Marek Sędek nowym Moderatorem Generalnym Ruchu Światło-Życie

Podczas 396. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski dokonano wyboru Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie.

Rekolekcje
Daj się ponieść!

Ruch Światło-Życie zaprasza młodzież gimnazjalną i starszą do Brennej na tygodniowy wyjazd ewangelizacyjny.

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie i Warsztaty DL

Diakonia Liturgiczna

Z przykrością informujemy że najbliższe warsztaty i spotkanie DL zostaje przeniesione na inny termin, który zostanie podany w najbliższym czasie.

Diakonia Jedności
DOM - Diecezjalna Oaza Matka

Diakonia Jedności

Zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie naszej diecezji: moderatorów, odpowiedzialnych Domowego Kościoła, Oazy młodzieżowej i dorosłych, na Diecezjalną Oazę Matkę, w czasie której Ks. Biskup Ordynariusz udzieli błogosławieństwa Diakonii Oaz Wakacyjnych 2015. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w kościele św. Floriana w Sosnowcu o godz. 16.00. Po spotkaniu zapraszamy na Spotkanie Młodych na Placu Papieskim a następnego dnia, 14 czerwca, na Spotkanie Rodzin.

  • Zmiany!!! w terminach i miejscach Oaz
  • Zmarł Tadeusz Gumółka
  • Warsztaty Liturgiczne i spotkanie DL
  • SPOTKANIE MODLITEWNE-MAJ
  • Zgłoszenia na Oazy wakacyjne
  • Wygenerowano w sekund: 0.07
    8,700,098 Unikalnych wizyt