Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty Liturgiczne i spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna serdecznie zaprasz na kolejne spotkanie diakonii

W tym miesiącu odbędzie się ono 16.05 o godz. 19:00 w domu katolickim.
Jednocześnie, z przykrością informujemy że warsztaty zostały z przyczyn technicznych odwołane.
Serdecznie zapraszamy!

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE MODLITEWNE-MAJ

Diakonia Wyzwolenia
Szczęść Boże!
 
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 16.05.2015 r. o godzinie 15:00 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sosnowcu (Oratorium na plebanii przy Kościółku Kolejowym).
 
W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia oraz konferencja, który wygłosi ks. Grzegorz Koss

Rekolekcje
Zgłoszenia na Oazy wakacyjne

Rekolekcje

Bardzo prosimy, aby zgłaszać się wcześniej na rekolekcje wakacyjne.
Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc.
W I turnusie są jeszcze miejsca:

Szkoła animatora
Kurs wychowawcy

Szkoła animatora

Zachęcamy do uczestnictwa w kursie wychowawcy kolonijnego. Termin: 14-17.05. Zgłoszenia za pośrednictwem Marianny Jaros (795-470-554).

Diakonia Formacji Diakonii
COM i Błogosławieństwo Animatorów

Diakonia Formacji Diakonii

Prosimy osoby wyjeżdżające na COM oraz animatorów pragnących przyjąć Błogosławieństwo Animatora lub przystąpić do Stowarzyszenia o zgłoszenie się do Moderatora diecezjalnego do niedzieli, 10 maja.

Diakonia Modlitwy
Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, które odbędzie się w par. Św. Barbary 23 maja, w sobotę. Będzie ono kontynuacją dnia skupienia animatorów, rozpoczniemy je Mszą Św. Wigilii Zesłania Ducha Świętego, po niej czuwanie będzie trwało do ok. 22.30.

Diakonia Jedności
Paschalny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Dziękujemy wszystkim za obecność na Dniu Wspólnoty:) Dziekujemy za przygotowanie spotkań, liturgii, śpiewu, za ognisko, tańce, rozmowy i mecze siatkówki, w których wszyscy okazali się zwycięzcami. Zapraszamy na kolejne spotkania - najbliższe na Placu Papieskim 13. 06 o godz. 18.00. 

Rekolekcje
Spotkanie Animatorów przed wakacjami

Rekolekcje

Zapraszamy wszystkich animatorów a zwłaszcza tych, którzy będą posługiwać w rekolekcjach wakacyjnych na dzień skupienia przed wakacjami. Ze względu na święcenia diakonatu i bal zmartwychwstania przesunęliśmy nasze spotkanie na 23.05 - sobotę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Plan poniżej.

Diakonia Ewangelizacji
Diakonia Ewangelizacji zaprasza na Bal Zmartwychwstania

Diakonia Ewangelizacji

Dziękujemy Diakonii Ewangelizacji na czele z ks. Łukaszem oraz wszystkim wolontariuszom za przygotowanie i przeprowadzenie uwielbienia i świetnej zabawy na Balu Zmartwychwstania.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

Szkoła Animatora odbędzie się w sobotę 18.04.2015 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 w Parafii św. Floriana w Sosnowcu - Zagórzu.

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE MODLITEWNE-KWIECIEŃ

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 18.04.2015r. o godzinie 15:00 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sosnowcu (Oratorium na plebanii przy Kościółku Kolejowym).
W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, Droga Światła.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty Liturgiczne i spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna serdecznie zaprasz na kolejne warsztaty jak i spotkanie diakonii.

Warsztaty są skierowane zarówno do służby liturgicznej, lektorów i ceremoniarzy, jak i do wszystkich osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę na temat liturgii i przez to dążyć do pełniejszego i owocniejszego w niej uczestnictwa. W szczególności zaś do animatorów, członków Wspólnoty Dorosłyh i Domowego Kościoła i wszystkich uczestników po ONZ II.

Domowy Kościół
Pielgrzymka do Kalisza

Domowy Kościół

Ruszyły zapisy na autokarową, jednodniową pielgrzymkę Domowego Kościoła do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu w dniu 09.05.2015.
Drodzy, pragniemy Was prosić o zaproszenie małżeństw, rodzin i sympatyków Domowego Kościoła do wzięcia udziału w tym naszym ważnym wydarzeniu - jest to jedyne ogólnopolskie spotkanie wszystkich członków naszej wspólnoty.

Diakonia Życia
W Dąbrowie za nienarodzone dzieci!

Diakonia Życia

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, przeżywamy Dzień Świętości Życia. Wspomnienie przypadające dokładnie 9 miesięcy przed Bożym Narodzeniem przypomina, że życie ludzkie jest święte od samego początku. Katolik nie tylko powinien o tym pamiętać, ale i modlić się za tych, którzy zapominają o tym bądź negują tę prawdę.

Formacja Deuterokatechumenalna
Triduum Paschalne w diecezji

Formacja Deuterokatechumenalna

Osoby, które nie wyjeżdżają na Triduum Paschalne w formie rekolekcji zapraszamy do wspólnotowego przeżywania Triduum w parafii Św. Floriana w Sosnowcu. Zapraszamy Was w Wielki Piątek i Wielką Sobotę na Liturgię Godzin o godz. 8.00 oraz na nabożeństwo w Wielką Sobotę o 15.00. Poza tym prosimy o zaangażowane uczestnictwo w Liturgii i adoracji w swoich parafiach.

Dojazd na Triduum w Wiśle będzie zorganizowany!

Różne
Dzień Młodzieży - sobota przed Palmową

Gorąco zapraszamy wszystkich Oazowiczów do przeżywania wraz z naszym Pasterzem i młodzieżą diecezji spotkania Młodych przed Niedzielą Palmową. Spotkanie będzie odpowiedzią na hasło roku: "Błogosławieni czystego serca" i poprowadzi je wspólnota Ruchu Czystych Serc. Szczegóły poniżej:

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE MODLITEWNE-MARZEC

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 21.03.2015r. o godzinie 15:00 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sosnowcu (Oratorium na plebanii przy Kościółku Kolejowym).
W programie spotkania znajdą się: modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, Droga Krzyżówa.

  • Szkoła Animatora
  • Warsztaty Liturgiczne i spotkanie DL
  • Peregrynacja Krzyża ŚDM
  • Wielkopostny Dzień Wspólnoty - dokładny plan
  • Reprezentacja na KO
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,446,172 Unikalnych wizyt