Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Muzyczna
Próba przed DW

Diakonia Muzyczna

Diakonia muzyczna zaprasza wszystkich do posługi muzycznej podczas jesiennego Dnia Wspólnoty. Warunkiem posługiwania śpiewem lub grą jest uczestnictwo w całej próbie, która odbędzie się w salkach przy parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie Syberce o godz. 11.45.

Diakonia Ewangelizacji
Spotkanie diakonii ewangelizacji

Diakonia Ewangelizacji

Najbliższe spotkanie diakonii ewangelizacji odbędzie się w poniedziałek, 28.09.2015 o godz. 18.00, w parafii św. Barbary w Jaworznie Podłężu. Zapraszamy!

Diakonia Miłosierdzia
SPOTKANIE DIAKONII MIŁOSIERDZIA

Diakonia Miłosierdzia

Najbliższe spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w poniedziałek 28 września o godzinie 19:00 w salce parafii św. Floriana w Sosnowcu (ul.gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2).

Zapraszamy osoby po ONŻ*II, animatorów, członków Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na Diakonię Modlitwy. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28 września o godz. 18.00, w parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Rozpoczynamy Eucharystią o 18.00, po niej modlitwa w dolnym kościele, a następnie spotkanie formacyjne i organizacyjne o 19.30 na plebanii.

Diakonia Jedności
Diakonia Jedności

Diakonia Jedności

Członków Diakonii Jedności oraz  moderatorów i odpowiedzialnych rejonów zapraszamy na Diakonię Jedności w najbliższy czwartek po Mszy Św. o godz. 18.00 do par. Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Rozpoczęcie spotkania o godz. 19.00.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

10 października, o godz. 9.00 przy sosnowieckiej Katedrze rozpoczęliśmy tegoroczną edycję Szkoły Animatora. Od tego roku zmienia ona formułę o czym można przeczytać więcej poniżej. Zgłoszenia uczestnictwa w Szkole Animatora dokonujemy przez formularz.

Szkoła animatora
Zgłoszenia na Szkołę Animatora

Szkoła animatora

Osoby, które pragną zgłosić się na Szkołę Animatora proszone są o wypełnienie następującego formularza.

Domowy Kościół
Nowy wygląd

Domowy Kościół

W Ruchu ciągłe zmiany, rodzinna gałąź Ruchu Światło-Życie zaprasza na ogólnopolską stronę Domowego Kościoła,a wszystko w nowej osłonie. www.dk.oaza.pl

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna zaprasza na swoje najbliższe spotkanie które odbędzie się wyjątkowo 22.09 we wtorek o godzinie 19:00 w Domu katolickim (na przecwko katedry).

Serdecznie zapraszamy szczególnie nowe osoby które chciałyby się włączyć w pracę diakonii czy to osoby po ONŻ II, animatorów, osoby ze wspólnoty dorosłych czy Domowego Kościoła.

Diakonia Życia
Spotkanie Diakonii Życia

Diakonia Życia

Diakonia życia zaprasza wszystkich po 2 ONŻ na spotkanie, które odbędzie się w środę 23 września o godz. 19.00 u Olgi i Sławomira Bijaków. Więcej informacji u państwa Bijaków lub innych członków diakonii. 

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE MODLITEWNE - WRZESIEŃ

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 19.09.2015 r. o godzinie 15:00 w Dąbrowie Górniczej w parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego (ul. Ludowa 6).

Diakonia Ewangelizacji
Ewangelizacja Jaworzna

Diakonia Ewangelizacji

W Święto Stanisława Kostki rozpoczynamy ewangelizację Jaworzna. Modlić się będziemy za Jaworzno na Mszy Świętej 19 września na Osiedlu Stałym o 18.00. Chcemy zorganizować spotkania ewangelizacyjne w parafiach a następnie ewangelizację uliczną w czwartek 24.09. Prosimy wszystkich oazowiczów o pomoc w tym wydarzeniu. Informacje u Łukasza Nowakowskiego, odpowiedzialnego za Diakonię Ewangelizacji.

Diakonia Jedności
Jesienny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Zapraszamy na najbliższy jesienny Dzień Wspólnoty, który będziemy przeżywać 11 października w parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie - Syberce.
Przed Dniem Wspólnoty zapraszamy na czuwanie modlitewne do parafii Św. Barbary w Sosnowcu, na którym rozpoczniemy akcję ewangelizacji Sosnowca. Plan poniżej

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Na Diakonii Oaz Rekolekcyjnych podsumowaliśmy minione wakacje a następnie zastanwialiśmy się nad wyjazdami i rekolekcjami w następnym roku.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Z ostatniej chwili

Diakonia Komunikowania Społecznego

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Diakonii Komunikowania Społecznego. które rozpocznie się w najbliższy wtorek 8 września o godz. 19:30 w parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie te osoby, którym bliskie są zagadnienia związane z mediami, prasą, fotografią i szeroko pojętym  porozumiewaniem się. Spotkanie odbędzie się przy parafialnej kaplicy.

Diakonia Jedności
Kongregacja o 8.30

Diakonia Jedności

Ze względu na uwarunkowania Wydziału Katechetycznego nasze spotkanie rozpoczniemy pół godziny później niż planowaliśmy, o 8.30. Zaczniemy je wspólną modlitwą.

Diakonia Jedności
Diecezjalna Kongregacja Odpowiedzialnych

Diakonia Jedności

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Kongregacji Odpowiedzialnych. To wyraz naszej troski o Ruch w naszej diecezji. Módlmy się by przyniosła ona dobre owoce dla naszych wspólnot.

  • Próba śpiewu przed DW
  • Plan Dnia Wspólnoty
  • Powakacyny Dzień Wspólnoty
  • Ważna informacja
  • Prośba o modlitwę
  • Wygenerowano w sekund: 0.03
    8,607,376 Unikalnych wizyt