Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Życia
Dzień Dziecka Utraconego 2015

  Wszystkich doświadczających bólu i żałoby zapraszamy 15 października na g. 17.30 do parafii św. Joachima w Sosnowcu na modlitwę w Dniu Dziecka Utraconego. Jest on organizowany przez Diecezjalną Diakonię Życia Ruchu Światło - Życie.

Rekolekcje
weekend rejonu Dąbrowa - sławków

Rekolekcje

Zapraszamy na weekend ewangelizacyjny do  Sławkowa organizowany przez rejon Dąbrowa Górnicza w dniach 13-15 listopada. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać Ruch Światło-Życie oraz dla członków wspólnot OND i po I st. ONŻ. Zgłoszenia na maila Ks. Marcina Lecha: marcinlech@onet.pl.

Różne
Sympozjum diecezjalne

17. października od godz. 9, zapraszamy do Sosnowca na sympozjum diecezjalne pod hasłem "Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię". Przeznaczone dla duchownych, osób życia konsekrowanego i świeckich sympozjum podejmie tematy przebaczenia i pojednania, w związku z ogłoszonym przez Papieża Franciszka Nadzwyczajnym Rokiem Świętym poświęconym tajemnicy Miłosierdzia.

Formacja Deuterokatechumenalna
Przyjęcie do deuterokatechumenatu

Formacja Deuterokatechumenalna

Nabożeństwo przyjęcia do deuterokatechumenatu odbędzie się ostatecznie w niedzielę na Dniu wspólnoty o 14.00. Kandydatów prosimy o zgłoszenie się przy wejściu do kościoła o godz. 13.30.

Diakonia Ewangelizacji
Ewangelizacja Sosnowca

Diakonia Ewangelizacji

Czuwanie modlitewne w parafii Św. Barbary o 19.00 rozpocznie ewangelizację Sosnowca. Przez cały tydzień członkowie sosnowieckich wspólnot na ulicach naszego miasta będą wszystkim głosić Ewangelię i zapraszać na koncert uwielbienia, który odbędzie się 17 października o godz. 19.30 w kościele Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu.

Diakonia Muzyczna
Wyjazd integracyjno-warsztatowy

Diakonia Muzyczna

Diakonia muzyczna zaprasza WSZYSTKICH, którzy w tym roku pragną włączyć się do posługi muzycznej w naszej diecezji, lubią (niekoniecznie umieją) śpiewać i grać i którym terminy "muzyka" i "liturgia" leżą szczególnie na sercu, na WYJAZD INTEGRACYJNO-WARSZTATOWY.

Diakonia Muzyczna
Próba przed DW

Diakonia Muzyczna

Diakonia muzyczna zaprasza wszystkich do posługi muzycznej podczas jesiennego Dnia Wspólnoty. Warunkiem posługiwania śpiewem lub grą jest uczestnictwo w całej próbie, która odbędzie się w salkach przy parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie Syberce o godz. 11.45.

Diakonia Ewangelizacji
Spotkanie diakonii ewangelizacji

Diakonia Ewangelizacji

Najbliższe spotkanie diakonii ewangelizacji odbędzie się w poniedziałek, 28.09.2015 o godz. 18.00, w parafii św. Barbary w Jaworznie Podłężu. Zapraszamy!

Diakonia Miłosierdzia
SPOTKANIE DIAKONII MIŁOSIERDZIA

Diakonia Miłosierdzia

Najbliższe spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w poniedziałek 28 września o godzinie 19:00 w salce parafii św. Floriana w Sosnowcu (ul.gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2).

Zapraszamy osoby po ONŻ*II, animatorów, członków Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na Diakonię Modlitwy. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28 września o godz. 18.00, w parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Rozpoczynamy Eucharystią o 18.00, po niej modlitwa w dolnym kościele, a następnie spotkanie formacyjne i organizacyjne o 19.30 na plebanii.

Diakonia Jedności
Diakonia Jedności

Diakonia Jedności

Członków Diakonii Jedności oraz  moderatorów i odpowiedzialnych rejonów zapraszamy na Diakonię Jedności w najbliższy czwartek po Mszy Św. o godz. 18.00 do par. Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Rozpoczęcie spotkania o godz. 19.00.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

10 października, o godz. 9.00 przy sosnowieckiej Katedrze rozpoczęliśmy tegoroczną edycję Szkoły Animatora. Od tego roku zmienia ona formułę o czym można przeczytać więcej poniżej. Zgłoszenia uczestnictwa w Szkole Animatora dokonujemy przez formularz.

Szkoła animatora
Zgłoszenia na Szkołę Animatora

Szkoła animatora

Osoby, które pragną zgłosić się na Szkołę Animatora proszone są o wypełnienie następującego formularza.

Domowy Kościół
Nowy wygląd

Domowy Kościół

W Ruchu ciągłe zmiany, rodzinna gałąź Ruchu Światło-Życie zaprasza na ogólnopolską stronę Domowego Kościoła,a wszystko w nowej osłonie. www.dk.oaza.pl

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna zaprasza na swoje najbliższe spotkanie które odbędzie się wyjątkowo 22.09 we wtorek o godzinie 19:00 w Domu katolickim (na przecwko katedry).

Serdecznie zapraszamy szczególnie nowe osoby które chciałyby się włączyć w pracę diakonii czy to osoby po ONŻ II, animatorów, osoby ze wspólnoty dorosłych czy Domowego Kościoła.

Diakonia Życia
Spotkanie Diakonii Życia

Diakonia Życia

Diakonia życia zaprasza wszystkich po 2 ONŻ na spotkanie, które odbędzie się w środę 23 września o godz. 19.00 u Olgi i Sławomira Bijaków. Więcej informacji u państwa Bijaków lub innych członków diakonii. 

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE MODLITEWNE - WRZESIEŃ

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 19.09.2015 r. o godzinie 15:00 w Dąbrowie Górniczej w parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego (ul. Ludowa 6).

  • Ewangelizacja Jaworzna
  • Jesienny Dzień Wspólnoty
  • Diakonia Oaz Rekolekcyjnych
  • Z ostatniej chwili
  • Kongregacja o 8.30
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,700,076 Unikalnych wizyt