Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Muzyczna
Próba diakonii przed Akatystem

Próba diakonii muzycznej przed Akatystem odbędzie się 5 grudnia o godz. 17.30 w salce na plebanii przy parafii św. Barbary w Sosnowcu.

Diakonia Muzyczna
Próby przed Dniem Wspólnoty

Diakonia Muzyczna

Diakonia muzyczna zaprasza do udziału w śpiewie podczas rejonowych Dni Wspólnoty. Próby odbędą się w następujących miejscach i godzinach:

Diakonia Miłosierdzia
Warsztaty zdobienia świec w Dąbrowie Górniczej

Diakonia Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia serdecznie zaprasza do współudziału w wydarzeniu pt. warsztaty dekorowania świec metodą decoupage. To, co uda się w trakcie spotkania stworzyć będzie sprzedawane i będzie ofiarą na rzecz rekolekcji oazowych jako dofinansowanie wyjazdu dla osób, których nie stać na opłacenie całej kwoty.

Diakonia Życia
Spotkanie formacyjne diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie formacyjne, które odbędzie się 30 listopada o 18:00, w mieszkaniu Olgi i Sławka Bijaków. Na spotkaniu w dalszym ciągu pochylać się będziemy nad pkt. 28 - 41 adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II 'Familiaris Consortio'.

Diakonia Miłosierdzia
SPOTKANIE DIAKONII MIŁOSIERDZIA

Diakonia Miłosierdzia

Najbliższe spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w środę 25 listopada o godzinie 19:00 w salce parafii św. Floriana w Sosnowcu (ul.gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2).

Zapraszamy osoby po ONŻ*II, animatorów, członków Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Kto może, zachęcamy do uczestnictwa w Mszy św. parafialnej o 18:00.

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Listopad

Diakonia Wyzwolenia
 Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 21.11.2015 r. o godzinie 15:00  w Dąbrowie Górniczej w parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego (ul. Ludowa 6)

Diakonia Muzyczna
Śpiew i formacja

Diakonia Muzyczna

Śpiew, Modlitwa, Formacja czyli Diakonia Muzyczna zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne, które odbędzie się 21.11.2015 o 12:30 w par. św. Maksymiliana Kolbe w Dąbrowie Górniczej. Jesteś sympatykiem, członkiem może pragniesz do nas dołaczyć? Poprostu przyjdż! Czekamy na Was !

Diakonia Wyzwolenia
SPOTKANIE FORMACYJNE

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą środę 18.11.2015r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górniczej - Mydlicach (ul.Ludowa6)  o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia. 

Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna zaprasza na swoje najbliższe spotkanie które odbędzie się 21.11  o godzinie 16:30 (spotkanie formacyjne) w Domu katolickim (na przecwko katedry), a po Mszy ciąg dalszy (sprawy organizacyjne diakonii). 

Serdecznie zapraszamy szczególnie nowe osoby które chciałyby się włączyć w pracę diakonii czy to osoby po ONŻ II, animatorów, osoby ze wspólnoty dorosłych czy Domowego Kościoła.

Różne
DIAKONIA TAŃCA

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na trzecie spotkanie Diakonii Tańca w poniedziałek 16.11 o godz. 19:00 w Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu (ul. Ignacego Kalagi 9A)

Poszukiwane osoby: od młodzieży po osoby starsze, nie muszą być związane z Oazą.

Kontakt: monti5@op.pl

Diakonia Miłosierdzia
Warsztaty dekoracji świec metodą decoupage - Jaworzno

Diakonia Miłosierdzia

Nie trzeba być niezwykle utalentowanym plastycznie! Wystarczy zaangażowanie i staranność :) Na warsztaty należy zabrać ze sobą łyżeczkę do herbaty (ale taką, która może się przybrudzić, więc ulubiony komplet mamy odpada ;) ). Inne materiały będą zapewnione. Świece udekorowane w czasie tych warsztatów będą sprzedawane w czasie adwentu, a dochód zostanie przeznaczony na dofinasowanie rekolekcji.

Szkoła animatora
Szkoła Animatora

Szkoła animatora

Zapraszamy wszystkich uczestników Szkoły Animatora do zgłaszania się na nią. Przypominamy, że jest ona połączona z Oazą Modlitwy dlatego zgłaszamy się na nią przez formularz zgłoszeniowy na Oazę Modlitwy do 18 listopada.

Diakonia Komunikowania Społecznego
spotkania czas

Diakonia Komunikowania Społecznego

Warsztaty fotograficzne w naszej filii za nami. Czas na formacje, dlatego zapraszamy w najbliższy wtorek(10.11.2015) na spotkanie Oazowych Mediów na godzinę 19. Miejscem spotkania jest dom prywatny, chetnych na spotkanie prosimy o kontakt na email: dks@sosnowiec.oaza.pl w celu podania adresu.

Rekolekcje
Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Rekolekcje

Link

Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych w poniedziałek, 9 listopada o godz. 19.00 w par. Zesłania Ducha Św. w Sosnowcu. Zapraszamy wszystkich po pełnej formacji podstawowej (po ORD), którym bliskie jest spojrzenie na rekolekcje od strony organizacyjno-gospodarczej, wszystkich chcących podzielić się pomysłami, czy zaangażować w przygotowanie i prowadzenie rekolekcji.

Diakonia Muzyczna
Muzyczna integracja

Diakonia Muzyczna

Osiem godzin prób i cały trud z tym związany zaowocował przygotowaniem kilku utworów wielogłosowych. Nasze warsztaty zwieńczyliśmy śpiewem na Mszy Świętej w pobliskim Sanktuarium Matki Bożej Skarżyckiej. Bogaci w radość i nowe doświadczenia wróciliśmy do naszych domów i parafii.  Cały Artykuł tutaj.

Domowy Kościół
Likwidacja

Domowy Kościół

Likwidatorzy Fundacji Ruchu Domowy Kościół "Oaza" diecezji sosnowieckiej  z siedzibą w Sosnowcu , Pan Andrzej Kaczmarzyk oraz Pan Ireneusz Swoboda, informują, że dnia 30 czerwca 2015 r. Rada Fundacji podjęła Uchwałę nr 0/2015 o likwidacji Fundacji.

Diakonia Modlitwy
Diakonia modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy dziś na spotkanie Diakonii Modlitwy do parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Rozpoczynamy je Mszą Świętą o godz. 18.00 w kościele, następnie zapraszamy na modlitwę do dolnego kościoła (po drugiej jego stronie). O godz. 20.00 spotkanie formacyjne na plebanii.

  • Po spotkaniu diakonii miłosierdzia
  • Spotkanie Diakonii Liturgicznej
  • Wielkopostna Oaza Modlitwy
  • Oazy Modlitwy w roku 2015-16
  • Czym są Oazy Modlitwy?
  • Wygenerowano w sekund: 0.07
    8,699,400 Unikalnych wizyt