Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rekolekcje
Zgłoszenia Animatorów na Oazę

Rekolekcje

Bardzo prosimy o zgłaszanie się animatorów na rekolekcje wakacyjne do końca kwietnia, aby uformować diakonie rekolekcyjne do połowy maja i spotkać się 28 maja w Sławkowie na dniu skupienia animatorów. W tym roku zgłaszamy się przez formularz zgłoszeniowy, do którego link znajduje się po lewej stronie, w zakładce Oaza młodzieżowa. 

Diakonia Życia
Spotkanie diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 21 marca o 18:30, w mieszkaniu Olgi i Sławka Bijaków. Serdecznie zapraszamy osoby po ONŻ II st. oraz małżeństwa z Domowego Kościoła. Wszelkie informacje można uzyskać pisząc pod adres: ddz.sosnowiec@gmail.com

Różne
Spotkanie modlitewne Diakonii Tańca

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie modlitewne Diakonii Tańca w poniedziałek 14.03 o godz. 19:00 w dolnym kościele parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu (ul. K. Szymanowskiego 49).

Będzie Msza święta. Spotkanie skończy się przed godziną 20:00.

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie formacyjne Diakonii Milosierdzia

Diakonia Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w środę 16 marca o godzinie 18:00 w prywatnym mieszkaniu na ul. Akacjowej w Sosnowcu (szczegóły u Pawła Wojtali).

Zapraszamy członków Oazy młodzieżowej (uczniów gimnazjów, szkół średnich), Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Najbliższy przystanek autobusowy to Osiedle Naftowa Akacjowa.

Rekolekcje
Oaza III stopnia - zgłoszenia

Rekolekcje

Są jeszcze dwa miejsca na Oazę III stopnia. W tym tygodniu skierujemy zaproszenie poza naszą diecezję.

Formacja Deuterokatechumenalna
Triduum Paschalne

Formacja Deuterokatechumenalna

Wszystkie osoby, które formują się po II stopniu ONŻ zapraszamy na Triduum Paschalne. Uczestnictwo w nim jest warunkiem zgłoszenia na III stopień ONŻ. Zachęcamy do uczestnictwa w Triduum Paschalnym w formie rekolekcji w Wiśle. Więcej informacji tutaj. W przypadku, gdyby to było niemożliwe zapraszamy do wspólnotowego uczestnictwa w Triduum w par. Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu oraz w swoich parafiach. Plan przeżywania Triduum w diecezji zostanie wkrótce podany. 

Diakonia Jedności
Wielkopostny Dzień Wspólnoty

Diakonia Życia
Spotkanie diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 7 marca o 18:30, miejsce spotkania można uzyskać pisząc na email: o.ganczak@gmail.com Serdecznie zapraszamy osoby po ONŻ II st. oraz małżeństwa z Domowego Kościoła.

Diakonia Życia
Kurs przedmałżeński

Serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych na kurs przedmałżeński organizowany przez Diakonię Życia Ruchu Światło-Życie diecezji sosnowieckiej we współpracy z Centrum Służby Rodzinie i Życiu.

Różne
Spotkanie modlitewne Diakonii Tańca

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza na spotkanie modlitewne Diakonii Tańca w poniedziałek 29.02 o godz. 19:00 w dolnym kościele parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu (ul. K. Szymanowskiego 49). 

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie DL przeniesione

Diakonia Liturgiczna

Spotkanie Diakonii Liturgicznej zostało przeniesione na 20.02.2016r.

Diakonia Muzyczna
Chorał warsztatowo

Diakonia Muzyczna

Chorał gregoriański… dziś? Dla wielu brzmi to zapewne dosyć egzotycznie. Czy w erze gitary solowej lub perkusji można jeszcze skłaniać się ku tak odległej tradycji muzycznej? Chyba tak. Coraz więcej osób, zmęczonych hałasem i bałaganem codzienności, odkrywa wartość harmonii, prostoty i głębi. 

Różne
DIAKONIA TAŃCA

Dobra zabawa? Masz min. 13 lat? Czekamy na Ciebie!

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie Diakonii Tańca w poniedziałek 08.02 o godz. 19:00 w Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu (ul. Ignacego Kalagi 9A).

Poszukiwane osoby: od młodzieży po osoby starsze, nie muszą być związane z Oazą.

Rekolekcje
Zgłoszenia na Ferie Zimowe

Rekolekcje

Można jeszcze w tym tygodniu zgłaszać się na ferie zimowe w drugim turnusie - od 19 do 27.02. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Pisarczyk. Zapraszamy szczególnie wszystkich sympatyków Diakonii Tańca. Zgłaszamy się przez formularz na stronie oraz wypełniając kartę zgłoszeniową.

Domowy Kościół
Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw

Domowy Kościół

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw

W dniach 22-27 sierpnia 2016r. w Skomielnej Czarnej odbędzie się ORAR II stopnia. W Domowym Kościele gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie każde małżeństwo było, jest lub będzie parą animatorską, dlatego są to rekolekcje dla nas wszystkich. Zapraszamy do ośrodka przygotowanego dla rodzin z dziećmi.               

Diakonia Życia
Spotkanie formacyjne diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie formacyjne, które odbędzie się 1 lutego o 18:30, w mieszkaniu Olgi i Sławka Bijaków. Serdecznie zapraszamy osoby po ONŻ II st. oraz małżeństwa z DK.

Różne
DIAKONIA TAŃCA

Różne

Dobra zabawa? Masz min 13 lat? Czekamy na Ciebie!

Kolejne spotkanie Diakonii Tańca, które poprowadzi ks. Piotr Pisarczyk będzie w poniedziałek 25 stycznia 2016 r. o godzinie 19:00 w Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu (ul. Ignacego Kalagi 9A).

Zaproszenie kierowane jest do osób w wieku 13-70 lat. Osoby te nie muszą być związane z Oazą.

  • SPOTKANIE FORMACYJNE DIAKONII MIŁOSIERDZIA
  • Szczegółowy Plan Oazy Modlitwy
  • Zapisy na Oazę Modlitwy - do środy
  • Zaproszenie na Triduum Paschalne
  • Spotkanie Modlitewne KWC- Styczeń 2016
  • Wygenerowano w sekund: 0.05
    8,700,018 Unikalnych wizyt