Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie formacyjne Diakonii Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w środę 27 kwietnia o godz. 18:00 w prywatnym mieszkaniu w Sosnowcu na ul. Akacjowej. Szczegóły u Pawła Wojtali. Najbliższy przystanek autobusowy to Osiedle Naftowa Akacjowa.

Zapraszamy osoby po ONŻ*II, animatorów, członków Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Różne
Diakonia Tańca

Szukasz czegoś na poprawę humoru? Czekamy na Ciebie!

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie Diakonii Tańca w poniedziałek 25.04 o godz. 19:00 w Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu (ul. Ignacego Kalagi 9A).

Poszukiwane osoby: od młodzieży po osoby starsze, nie muszą być związane z Oazą.

Stowarzyszenie Diakonia
Uwaga!!! Zmiana numeru konta

Stowarzyszenie Diakonia

Informujemy, że nastąpiła zmiana numeru konta, na które należy wpłacać wszelkie wpłaty na rekolekcje, darowizny i składki członkowskie.

Szczegóły w zakładce KONTAKT

Różne
Diakonia Tańca

Jest czas na płacz i czas na śmiech, czas na żałobę i czas na tańce. (Koh 3,4)

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie Diakonii Tańca w poniedziałek 11.04 o godz. 19:00 w Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu (ul. Ignacego Kalagi 9A).

Poszukiwane osoby: od młodzieży po osoby starsze, nie muszą być związane z Oazą.

Diakonia Liturgiczna
Kurs liturgiczny dla DK

Diakonia Liturgiczna

Diakonia liturgiczna zaprasza wszystkich mężczyzn należących do Domowego Kościoła do udziału w Kursie Liturgiczny przygotowującym do pełnienia funkcji ministranta podczas Mszy Świętej oraz nabożeństw. Zostanie nam nim przedstawiona podstawowa wiedza przydatna dla ministranta w pełnieniu jego zadań (m.in. budowa Mszy Świętej, znaczenie gestów i postaw, sposób poruszania się po przestrzeni liturgicznej) oraz przeprowadzone zostaną zajęcia praktyczne

Rekolekcje
Wyjazd ewangelizacyjny do Sławkowa

Rekolekcje

Zapraszamy na wyjazd do Sławkowa w dniach 24 - 26.03. Zachęcamy do wyjazdu wszystkich członków sosnowieckich wspólnot i zaproszenia na niego naszych przyjaciół i znajomych. Zgłaszamy się na wyjazd przez formularz. Więcej informacji  i wzór zgody Rodziców poniżej.

Diakonia Jedności
DWDD

Diakonia Jedności

Zachęcamy przedstawicieli wszystkich Diakonii do uczestnictwa w DWDD w Częstochowie. Temat: Posługa miłosierdzia zadaniem dla diakonii diecezjalnych Ruchu Światło-Życie. Zgłoszenia bezpośrednio do odpowiedzialnych za filię. Więcej infomacji poniżej.

Domowy Kościół
Życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Życzymy Wam wszystkim, drodzy kapłani, rodziny Domowego Kościoła, członkowie Ruchu Światło - Życie, aby przeżywany właśnie okres był czasem głębokiego wniknięcia w tajemnicę paschalną w jedności z Chrystusem, tak aby każda następna chwila naszego ziemskiego życia była umieraniem dla ciała i narodzinami na nowo... do życia wiecznego. 

 

Formacja Deuterokatechumenalna
Triduum Paschalne w diecezji

Formacja Deuterokatechumenalna

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w Triduum Paschalnym w formie rekolekcji w tym roku zapraszamy na wspólną Liturgię Godzin w Wielki Piątek i Sobotę o godz. 8.00 do parafii Zesłania Ducha Św. w Sosnowcu oraz na konferencję i adorację w Wielki Czwartek o godz. 20.00. Zapraszamy wszystkich animatorów i uczestników do wspólnej modlitwy. 

Rekolekcje
Zgłoszenia Animatorów na Oazę

Rekolekcje

Bardzo prosimy o zgłaszanie się animatorów na rekolekcje wakacyjne do końca kwietnia, aby uformować diakonie rekolekcyjne do połowy maja i spotkać się 28 maja w Sławkowie na dniu skupienia animatorów. W tym roku zgłaszamy się przez formularz zgłoszeniowy, do którego link znajduje się po lewej stronie, w zakładce Oaza młodzieżowa. 

Diakonia Życia
Spotkanie diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 21 marca o 18:30, w mieszkaniu Olgi i Sławka Bijaków. Serdecznie zapraszamy osoby po ONŻ II st. oraz małżeństwa z Domowego Kościoła. Wszelkie informacje można uzyskać pisząc pod adres: ddz.sosnowiec@gmail.com

Różne
Spotkanie modlitewne Diakonii Tańca

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie modlitewne Diakonii Tańca w poniedziałek 14.03 o godz. 19:00 w dolnym kościele parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu (ul. K. Szymanowskiego 49).

Będzie Msza święta. Spotkanie skończy się przed godziną 20:00.

Diakonia Miłosierdzia
Spotkanie formacyjne Diakonii Milosierdzia

Diakonia Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w środę 16 marca o godzinie 18:00 w prywatnym mieszkaniu na ul. Akacjowej w Sosnowcu (szczegóły u Pawła Wojtali).

Zapraszamy członków Oazy młodzieżowej (uczniów gimnazjów, szkół średnich), Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Najbliższy przystanek autobusowy to Osiedle Naftowa Akacjowa.

Rekolekcje
Oaza III stopnia - zgłoszenia

Rekolekcje

Są jeszcze dwa miejsca na Oazę III stopnia. W tym tygodniu skierujemy zaproszenie poza naszą diecezję.

Formacja Deuterokatechumenalna
Triduum Paschalne

Formacja Deuterokatechumenalna

Wszystkie osoby, które formują się po II stopniu ONŻ zapraszamy na Triduum Paschalne. Uczestnictwo w nim jest warunkiem zgłoszenia na III stopień ONŻ. Zachęcamy do uczestnictwa w Triduum Paschalnym w formie rekolekcji w Wiśle. Więcej informacji tutaj. W przypadku, gdyby to było niemożliwe zapraszamy do wspólnotowego uczestnictwa w Triduum w par. Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu oraz w swoich parafiach. Plan przeżywania Triduum w diecezji zostanie wkrótce podany. 

Diakonia Jedności
Wielkopostny Dzień Wspólnoty

Diakonia Życia
Spotkanie diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 7 marca o 18:30, miejsce spotkania można uzyskać pisząc na email: o.ganczak@gmail.com Serdecznie zapraszamy osoby po ONŻ II st. oraz małżeństwa z Domowego Kościoła.

  • Kurs przedmałżeński
  • Spotkanie modlitewne Diakonii Tańca
  • Spotkanie DL przeniesione
  • Chorał warsztatowo
  • DIAKONIA TAŃCA
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    8,994,429 Unikalnych wizyt