Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Bal w Sławkowie

| Wicej


Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Bal w Sławkowie

 

W ostatnią sobotę karnawału wspólnota młodzieżowa Ruchu Światło-Życie diecezji sosnowieckiej zgromadziła się na wyjątkowym balu w Sławkowie. Sławkowska oaza gościła wspólnoty z Będzina, Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej. Odwiedził nas także moderator diecezjalny ks. Andrzej Nackowski.

 

 

Na kilka godzin przenieśliśmy się w niezwykły, bajkowy świat. Pojawiły się w nim zarówno kotki, wróżki, Myszka Miki, zebra, policjantka, a nawet piękna góralka! Nie zabrakło także tańców integracyjnych prowadzonych przez Diakonię Tańca na czele z Pawłem Wojtalą (który podczas tego wieczoru występował w roli Papieża). Wszyscy na parkiecie mogli zaprezentować swoje taneczne umiejętności! Na

 

 

koniec balu wybraliśmy także Króla i Królową, w tym roku wygrali Bartek Bołdowski oraz Edyta Jagoda! Kiedy wybiła 22.30 zakończyliśmy naszą zabawę wspólną modlitwą oraz błogosławieństwem Księdza Sławka Woźniaka, moderatora wspólnoty w Sławkowie. Był to wyjątkowy czas podczas którego mogliśmy się lepiej poznać, wspólnie radować ale przede wszystkim uwielbiać Pana Boga we wspólnocie.

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil na facebooku

 

Asia Piotrowska
zdjęcia: Izabela Stachurska

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.00
8,608,360 Unikalnych wizyt