Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Weekend ewangelizacyjny w Sławkowie

| Wicej


Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy na wyjazd do Sławkowa w dniach 24 - 26.03. Zachęcamy do wyjazdu wszystkich członków sosnowieckich wspólnot i zaproszenia na niego naszych przyjaciół i znajomych. Zgłaszamy się na wyjazd przez formularz. Koszt 55 zł (w tym 2 noclegi w schronisku, wyżywienie ubezpieczenie, przejazd).

Formularz zgłoszeniowy

 

Wzór zgody dla Rodziców:

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/ mojej córki ……………………………………………………….… w wyjeździe do  Sławkowa w dniach ............................................. .

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką licznej grupy dorosłych opiekunów oraz księdza Wojciecha Koryto, wikariusza parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu.

Koszt wyjazdu obejmujący pełne wyżywienie i nocleg w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwory i legitymację) to 55 zł. Przejazd autobusem nr 622 oraz samochodami parafialnymi. Zbiórka w swoich parafiach o 17.45.

Więcej informacji można pod nr tel. 606-876-860.

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,916,191 Unikalnych wizyt