Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Jedności
Zmarł ks. Piotr Pisarczyk

| Wicej


Z wielkim bólem i żalem przekazujemy wszystkim tę smutną informację. W dniu 4 stycznia 2017 r. odszedł do Pana ks. Piotr Pisarczyk wikariusz parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu. Kapłan bardzo młody, znany z wielkiej gorliwości i zaangażowania w służbie Bogu i ludziom, szczególnie młodym. Stanął przed obliczem Pana. Odszedł niespodziewanie do Domu Ojca. Często, szczególnie w ostatnim czasie, podczas Światowych Dni Młodzieży zjednoczeni byliśmy w radości, którą ks. Piotr razem z młodzieżą nam dawał czy to w Sosnowcu czy w Jerzmanowicach.

Polecamy Jego duszę modlitwom całego Kościoła Sosnowieckiego. Prosimy o nią szczególnie tych, wśród których ks. Piotr pracował i przynosił im Jezusa Chrystusa, wiernych parafii św. Jadwigi Śląskiej w Będzinie, św. Joachima w Sosnowcu, św. Maksymiliana w Olkuszu i Diakonii Tańca Ruchu Światło Życie Diecezji Sosnowieckiej, którą to posługę stworzył i ukochał miłością kapłańską, szczerą, oddaną i bezinteresowną, a wszystko w służbie Jezusowi Chrystusowi, którego wybrał nieodwołalnie za swojego Mistrza i Pana.

Informacja o pogrzebie zostanie podana w najbliższych dniach.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...

 

www.diecezja.sosnowiec.pl

Młodzież Ruchu Światło-Życie zaprasza do udziału we wspólnej modlitwie za ks. Piotra, która odbędzie się w piątek 6 stycznia o godz. 19.00 w kościele św. Floriana w Sosnowcu. Ufni w Boże Miłosierdzie podziękujmy za dar jego życia i kapłańskiego powołania.

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,522,356 Unikalnych wizyt