Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Miłosierdzia
Warsztaty zdobienia świec metodą decoupage w Jaworznie

| Wicej


Diakonia Miłosierdzia

Jest to już siódma odsłona warsztatów, które są organizowane przez Diecezjalną Diakonię Miłosierdzia - tym razem warsztaty odbywają się w Jaworznie.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich - wierzących, niewierzących, oazowiczów, członków innych wspólnot, osoby w różnym wieku...
 
Warsztaty odbędą się w sobotę 19.11 w salce parafialnej kościoła św. Jana Kantego w Jaworznie-Niedzieliskach (ul. Wiejska 42) po Mszy św. o godz. 17:00 (start około 17:30).

Techika decoupage jest bardzo prosta, a przy tym bardzo efektowna. Nie trzeba być niezwykle utalentowanym plastycznie! Należy zabrać ze sobą łyżeczkę do herbaty (ale taką, która może się pobrudzić, więc ulubiony komplet mamy odpada). Inne materiały będą zapewnione. Jeśli ktoś chce - może przynieść swoje nożyczki i ozdobne serwetki papierowe.

Udział w warsztatach jest okazją do zrobienia dobrego uczynku na czas przygotowania naszego serca na Boże Narodzenie. Zyski ze sprzedaży świec pozwalają częściowo sfinansować wyjazdy na rekolekcje tym, których na to nie stać.

Jeśli ktoś miałby trudność z powrotem o godzinie 20, prosimy o zgłoszenie się na Facebooku lub mailowo do Pawła Wojtali (pwojtala77@gmail.com).

Planujemy również podobne warsztaty w Sosnowcu, wkrótce będziemy Was o nich informować.

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,614,168 Unikalnych wizyt