Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Miłosierdzia
Warsztaty zdobienia świec metodą decoupage w Dąbrowie Górniczej

| Wicej


Diakonia Miłosierdzia

Jest to już siódma edycja warsztatów, które są organizowane przez Diecezjalną Diakonię Miłosierdzia.

Zapraszamy wszystkich! Wierzących, niewierzących, oazowiczów, członków innych wspólnot, osoby w różnym wieku...
 
Warsztaty odbędą się w poniedziałek 7.11 w salce parafialnej kościoła św. Maksymiliana M. Kolbego w Dąbrowie Górniczej (ul. Ludowa 6) po Mszy św. o godz. 18:00 (start około 18:30).

Techika decoupage jest bardzo prosta, a przy tym bardzo efektowna. Nie trzeba być niezwykle utalentowanym plastycznie! Należy zabrać ze sobą łyżeczkę do herbaty (ale taką, która może się pobrudzić, więc ulubiony komplet mamy odpada). Inne materiały będą zapewnione. Jeśli ktoś chce - może przynieść swoje nożyczki i ozdobne serwetki papierowe.

Udział w warsztatach jest okazją do zrobienia dobrego uczynku na czas przygotowania naszego serca na Boże Narodzenie. Zyski ze sprzedaży świec pozwalają częściowo sfinansować wyjazdy na rekolekcje tym, których na to nie stać.

Autobusem do parafii św. Maksymiliana M. Kolbego najlepiej dojechać na przystanek Osiedle Mydlice Szpital lub Osiedle Mydlice Dąbskiego I i później kierować się pieszo na ul. Ludową, gdzie znajduje się kościół. Można też dojść pieszo z centrum Dąbrowy w około 15-20 minut od przystanków Huta Bankowa, Centrum, Górnicza. Jeśli ktoś miałby trudność z powrotem o godzinie 20 to zapewnimy transport powrotny, tylko prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenie się na Facebooku lub mailowo do Pawła Wojtali (pwojtala77@gmail.com).

Planujemy również podobne warsztaty w Jaworznie i Sosnowcu, wkrótce będziemy Was o nich informować.

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,521,757 Unikalnych wizyt