Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Oaza Modlitwy
Oazy Modlitwy w roku 2015-16

| Wicej


Oaza Modlitwy

W obecnym roku formacyjnym chcemy odnowić w naszym Ruchu to doświadczenie sprzed 40 lat. Dlatego pragniemy obudzić w naszej diecezji na nowo pragnienie uczestnictwa w Oazach Modlitwy i zaprosić do niego wszystkich członków Ruchu: młodzież i dorosłych. Chcemy, by Oazy Modlitwy stały się dla nas doświadczeniem jedności wypływających z uwielbienia Boga w jednym Duchu.

 W tym roku zapraszamy na Oazy Modlitwy, na których chcemy rozważać temat pracy rocznej oraz starać się pogłębiać nasze przeżywanie Roku Miłosierdzia::

Adwentowa Oaza Modlitwy 

28-30.11 – Częstochowa, Dom rekolekcyjny Ruchu Światło-Życie, koszt (dla młodzieży nie pracującej 100 zł, dla pracujących 120 zł, dla pary małżeńskiej 200 zł)  -

Temat: „Duch Święty namaścił Jezusa; dzięki Chrystusowi i ja otrzymałem Ducha Świętego, który sprawił, że narodziłem się na nowo do życia dziecka Bożego skierowanego w miłości i posłuszeństwie ku Ojcu”

Wielkopostna Oaza Modlitwy

29-31.01 – Częstochowa, Dom rekolekcyjny Ruchu Światło-Życie, koszt (dla młodzieży nie pracującej 100 zł, dla pracujących 120 zł, dla pary małżeńskiej 200 zł) –

Temat: „Chcę prowadzić życie w Duchu poddając się jego tchnieniu i mocy”

Paschalna Oaza Modlitwy

7-29.05 – miejsce zostanie podane po nowym roku

Temat: „Duch Święty w tajemnicy Miłosierdzia Boga”.

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,960,976 Unikalnych wizyt