Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Węglówka 2011

| Wicej


Nie żałują Ci, którzy zdecydowali się wyjechać na rekolekcje zimowe do Węglówki. Był to czas wielu głębokich przeżyć duchowych i doskonałej zabawy. Czas do południa wypełniały spotkania w  grupach i Eucharystia - były to radosne chwile spotkania z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Pozostały czas wypełniały różne zajęcia na śniegu i w domu rekolekcyjnym. Dwa dni przeznaczyliśmy na wyprawy po pięknej okolicy. W czasie pierwszej wycieczki na Śnieżnicy doświadczyliśmy wielu przygód schodząc "na skróty" nowo wytyczanymi szlakami, druga wyprawa na Lubomir (900 m.npm) do obserwatorium astronomicznego przeplatana była śnieżnymi walkami, zjazdami z góry i przerabianiem niektórych uczestników w śnieżne kule i białe bałwanki. Dwa dni spędziliśmy jeżdżac na nartach na na Śnieżnicy, a ci, którzy nie chcieli jeździć uczestniczyli w wyprawach w poszukiwaniu cywilizacji (zasięgu i sklepu:), lepili ze śniegu nie wiadomo co, oglądali w budynku filmy lub rozwijali talenty muzyczne. Wieczorem bawiliśmy się wspólnie w różnoraki sposób: tańcząc, śpiewając i grajac w proponowane przez animatorów zabawy. Wieczór i popołudnie były czasem przeżyć duchowych w czasie Spowiedzi, adoracji i wieczorów poświęconych ważnym dla młodych tematom.  xWK

Świadectwa

Wbrew moim oczekiwaniom bardzo owocnie przeżyłam te rekolekcje. Poprawiłam swoją kondycję ruchową ( chodzenie po nieoszlakowanych ścieżkach w górach z księdzem Wojciechem:) jak i zarówno w dużym stopniu duchową. Dużym przeżyciem dla mnie były adoracje Najświętszego Sakramentu, kiedy można było podejść do monstrancji i oglądać Boga twarzą w twarz. Czułam wtedy wielką i wyraźną bliskość Boga, który chce mi powiedzieć, że mnie bardzo kocha i chce, abym razem z Nim przeszła przez życie. Cudowna była też spowiedź generalna, a jeszcze bardziej przyjęcie zaraz po niej Komunii Świętej. Nastąpiło wtedy we mnie głębokie odczucie łaski Pana, który odpuści nam nawet największy grzech, bo tak nas kocha.         M.
Według mnie najwspanialszym wydarzeniem nie tylko na rekolekcjach ale i w całym moim życiu była Adoracja Najświętszego Sakramentu. Była to niezwykła świadomość, że Bóg jest tak blisko. I ze kocha nas mimo, ze na to nie zasłużyliśmy.                 A.

Komentarze

#1 | YY dnia 19 January 2011 18:45
Dużo osób jedzie??
#2 | xwk dnia 08 February 2011 11:44
W rekolekcjach uczestniczyło 32 osoby i ksiądz.
#3 | sfdsf dnia 11 October 2011 08:04
Many people are very concerned about the sales price of [url=http://www.euwowgold.fr/]wow gold[/url], and thought the cheapest gold is the best wow gold. Many websites said their can provide wow gold with the lowest price, and many AD even directly log into the game and shout with game players for wow gold soling! Did you meet that behavior before? Through extensive market investigation, [url=http://www.euwowgold.fr]www.euwowgold.fr[/url] found: Sales price is only one factor but the security of your account is more important for your wow trip. Why do [url=http://www.wowwebfans.com]www.wowwebfans.com[/url] emphasize that price is not as important as security? Here will show you more details. Do you know pure-farming wow gold come from? A professional wow gold supply company bought wow accounts from the Blizzard official source, and then hire full-time employee as gold farmers manage these roles, powerleveling account and gold mining. Legit gold company will not impact the existing game currency market. It is the safe wow gold! You can trust and [url=http://www.euwowgold.fr/]wow po[/url] at anytime.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.01
8,608,377 Unikalnych wizyt