Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rekolekcje
Weekend ewangelizacyjny w Sławkowie

| Wicej


Rekolekcje

Zapraszamy na weekend ewangelizacyjny do  Sławkowa w dniach  18-19.10. Wyjazd rano w sobotę o 8.30 z przystanku Zagórze Osiedle, powrót w niedzielę ok. 18.00. Koszt wyjazdu  35 zł + dojazd. Zgłoszenia przez sekretariat@sosnowiec.oaza.pl, do Ks. Wojciecha Koryto  i Magdaleny Stadnik.

Wzór zgody dla Rodziców:

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/ mojej córki ……………………………………………………….… w wyjeździe do  Sławkowa w dniach  18-19.10.

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką licznej grupy dorosłych opiekunów oraz księdza.

Wyjazd rano w sobotę o 8.30 z przystanku Zagórze Osiedle, powrót w niedzielę ok. 18.00. Koszt wyjazdu obejmujący pełne wyżywienie i nocleg w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwory lub pościel i legitymację) to 35 zł + dojazd. Więcej informacji można uzyskać pisząc na sekretariat@sosnowiec.oaza.pl lub u Ks. Wojciecha Koryto pod nr tel. 606-876-860.

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,474,535 Unikalnych wizyt