Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Liturgiczna
Wielkanocny Kurs Ceremoniarza

| Wicej


Diakonia Liturgiczna

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej części Kursu Ceremoniarza, która odbędzie się w Kątach Chrzanowskich w dniach 23-25 maja (piątek-niedziela). Zaproszenie jest skierowane do lektorów ze szkół średnich i 3 klas gimnazjum.

Kurs ceremoniarza, prowadzony przez Diecezjalną Diakonię Liturgiczną, trwa dwa lata i składa się z czterech weekendowych sesji. Jedna sesja trwa od piątkowego wieczoru do obiadu w niedzielę. Tym razem odbędziemy rekolekcje w karmelitańskim ośrodku "Pod Groblami" w Kątach Chrzanowskich (ul. Ligęzów 32). Tematem przewodnim wielkanocnego spotkania będzie Kościół.

Zapraszamy do kontynuowania kursu tych, którzy go rozpoczęli oraz nowych chętnych. Koszt kursu wynosi 90 zł, w tym: pełne dwudniowe wyżywienie i dwa noclegi. Na kurs zabieramy ze sobą: Pismo Święte, notatnik oraz własny strój liturgiczny. Przyjazd w piątek do godziny 17.00, zakończenie obiadem w niedzielę w godzinach południowych.

Zapisy przyjmuje Diecezjalny Moderator LSO, ks. Mariusz Dydak. Karty zgłoszenia przesyłają tylko osoby pierwszy raz uczestniczące w kursie na adres: mariusz.dydak@op.pl. Kontynuujący kurs potwierdzają udział telefonicznie, pod numerem: 511 073 165. Zgłoszenia do 21 maja.

Dokładniejsze informacje i karty zgłoszeń dostępne na stronie: www.lso-sosnowiec.pl.

Wygenerowano w sekund: 0.04
8,407,586 Unikalnych wizyt