Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Modlitwy
Modlitwa za Ruch i rekolekcje

| Wicej


Diakonia Modlitwy

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich Oazowiczów do modlitwy w intencjach naszego Ruchu, a zwłaszcza zbliżających się rekolekcji wakacyjnych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę ze znaczenia modlitwy i nieustanie ja podejmujemy jednak ta akcja ma nas jeszcze bardziej zmobilizować i jednoczyć we wspólnocie modlitewnej w naszych intencjach. Na czym będzie polegać?

Osoby, które zgłoszą się pisząc smsa: TAK, na numer moderatora Diakonii (tel. 606-876-860), będą tworzyć wspólnotę osób, które połączy modlitwa w intencjach naszego Ruchu. Do tych osób codziennie rano, bedziemy wysyłać smsa z przypomnieniem o modlitwie i intencjami na dany dzień. Jedna intencja będzie dotyczyć całej naszej wspólnoty, druga konkretnych wspólnot i akcji, trzecia będzie wybraną intencją szczegółową, nadesłaną do nas na powyższy numer telefonu. Zachęcamy do wysyłania tych intencji.

Zachęcamy bardzo gorąco, aby naszą modlitwą było odmówienie 10 Różańca lub w razie braku możliwości przynajmniej Pod Twoją obronę. Można również dołączać do modlitwy trzykrotne wezwanie: Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi! Ufamy, że wstawiennictwo Maryi, która jest szczególną patronką naszego Ruchu, wyprosi nam potrzebne dary Ducha.

Jak bardzo potrzebujemy tej modlitwy świadczy to, że w ciągu 2 godzin po wysłaniu zaproszenia zgłosiło się już do wspólnoty modlitewnej ponad 50 osób. Cały czas bedzie można do niej dołączać; zachęćmy do tego innych. Niech ta modlitwa budzi w nas świadomość wspólnoty, którą tworzymy.

Wygenerowano w sekund: 0.00
8,522,271 Unikalnych wizyt