Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Ewangelizacji
weekend ewangelizacyjny

| Wicej


Diakonia Ewangelizacji

Zapraszamy na weekend ewangelizacyjny do Sławkowa w dn. 5-6.10. Zapraszamy na ten wyjazd młodzież z gimnazjum i starszą, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania. Zgłoszenia na wyjazd przez stronę oazową do 2.10 (prosimy animatorów przyjmujących zgłoszenia w parafii, aby również zgłosili młodzież przez formularz). Koszt 40 zł + dojazd. W cenie zawarty jest nocleg i pobyt w schronisku młodzieżowym oraz wyżywienie i opieka wychowawców. Zgłoszenia dokonujemy przez wpłatę zaliczki 20 zł i oddanie zgody Rodziców. Trzeba zabrać ze sobą śpiwór i prześcieradło.

Jest możliwość dojazdu na własną rękę do schroniska autobusem nr 49 na przystanek Niwa - Schronisko. Wyjazd autobusu z Dąbrowy Górniczej - Centrum o godz. 7.40, wyjazd z Zagórza autobusem nr 18 o 7.21.

Poniżej wzór zgody Rodziców, którą należy oddać zgłaszając się w parafii na wyjazd:

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/ mojej córki ………………………… w wyjeździe do  Sławkowa w dniach 5-6.10.2013.

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką licznej grupy dorosłych opiekunów oraz księdza.

Wyjazd rano w sobotę o 7.30, powrót w niedzielę ok. 18.00. Koszt wyjazdu obejmujący dojazd, pełne wyżywienie i nocleg w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwór i prześcieradło i legitymację) to 40 zł pobyt i dojazd. Więcej informacji można uzyskać pisząc na sekretariat@sosnowiec.oaza.pl lub tel. 606-876-860.

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,608,329 Unikalnych wizyt