Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rekolekcje
weekendy ewangelizacyjne

| Wicej


Rekolekcje

Zapraszamy na dwudniowe weekendy ewangelizacyjne do Sławkowa. Będą one w trzech terminach: 13-14.04, 27-28.04, 11-12.05. Zapraszamy na nie młodzież z gimnazjum i starszą, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania. Zgłoszenia na wyjazdy przez stronę oazową. Koszt 40 zł +10 zł dojazd. Więcej informacji poniżej.

Weekendy ewangelizacyjne:

13-14.04 - weekend ewangelizacyjny (Dąbrowa Górnicza)

27-28.04 - weekend ewangelizacyjny (Sosnowiec)

11-12.05 - weekend ewangelizacyjny (Jaworzno)

W nawiasach podane są rejony, które organizują wyjazd. Można jednak uczestniczyć w weekendzie innego rejonu jeśli taki termin nam pasuje. Program wyjazdu będzie powiązany z bezpośrednim przygotowaniem do bierzmowania. Ostatni weekend będzie połączony z Dniem Wspólnoty.

Zapraszamy na wyjazdy młodzież z gimnazjum i starszą, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania. Zgłoszenia na wyjazdy przez stronę oazową. Koszt 40 zł +10 zł dojazd. W cenie zawarty jest nocleg i pobyt w schronisku młodzieżowym oraz wyżywienie i opieka wychowawców. Zgłoszenia dokonujemy przez wpłatę zaliczki 20 zł i oddanie zgody Rodziców. Trzeba zabrać ze sobą śpiwór.

Jest możliwość dojazdu na własną rękę do schroniska autobusem nr 49 na przystanek Niwa - Schronisko. Wyjazd autobusu z Dąbrowy Górniczej - Centrum o godz. 7.40.

Poniżej wzór zgody Rodziców, którą należy oddać zgłaszając się w parafii na wyjazd:

 

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/ mojej córki ………………………… w wyjeździe do  Sławkowa w dniach ............................................... .

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką licznej grupy dorosłych opiekunów oraz księdza.

Wyjazd rano w sobotę o 7.30, powrót w niedzielę ok. 18.00. Koszt wyjazdu obejmujący dojazd, pełne wyżywienie i nocleg w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwory lub pościel i legitymację) to 50 zł. W tym 40 zł pobyt i 10 zł dojazd. Więcej informacji można uzyskać pisząc na sekretariat@sosnowiec.oaza.pl lub tel. 606-876-860.

Wygenerowano w sekund: 0.00
8,529,092 Unikalnych wizyt