Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)
Ewangelizacyjnie na DW w Jaworznie

| Wicej


Rejon Jaworzno (Oaza Młodzieżowa)

Niech Cię chwalą Panno Święta nad Krościenkiem pochylona!

 

Dnia 8 grudnia obchodzimy Niepokalane Poczęcie NMP. Nie jest to dla nas zwykły dzień, bądź kolejne zwykłe wspomnienie. Jest to święto patronalne Ruchu Światło – Życie, a zatem coś niesłychanie ważnego dla każdego oazowicza.
Wobec tego dnia nikt z nas nie może przejść obojętnie!

By wspólnie radować się z chwały Niepokalanej i dziękować jej za opiekę nad dziełem Ruchu Światło-Życie zapraszamy na Adwentowy Dzień Wspólnoty!

Spotykamy się 8 grudnia w Kościele Matki Bożej Anielskiej w Jaworznie – Dąbrowie Narodowej. Proszę zabrać ze sobą świece!

 

PLAN DNIA WSPÓLNOTY

 

1115 –  zawiązanie wspólnoty i Eucharystia (ok. 1145) zakończona aktem zawierzenia Ruchu Światło – Życie Niepokalanej Matce Kościoła – Eucharystii przewodniczy oraz słowo wygłosi
ks. Radosław Siwiński

(Ks. Radosław jest inicjatorem  wakacyjnych ewangelizacji małych miejscowości w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej oraz Ewangelizacji Nadmorskiej. Jest współtwórcą projektu “Ewangelia dla miasta”. Od października 2007 do stycznia 2011 roku działał w Diakonii Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie, zaś od 2 lutego 2010 jest moderatorem grupy Rycerstwa św. Michała Archanioła. W lipcu 2011 roku został mianowany przez biskupa Edwarda Dajczaka koordynatorem do spraw Nowej Ewangelizacji).

1315 – ewangelizacyjne spotkanie warsztatowe z ks. Radosławem Siwińskim (kościół)

ok. 1415 – ogłoszenia organizacyjne

AGAPA  - będziemy czcić naszą Patronkę przez wspólny śpiew, taniec, rozmowę i rozkoszowanie się smakiem świeżego placka. J

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA WSZYTSKICH UCZESTNIKÓW, ANIMATORÓW, MODERATORÓW ORAZ TYCH KTÓRZY Z RUCHEM BYLI, SĄ BĄDŹ CHCĄ BYĆ ZWIĄZANI!

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,960,990 Unikalnych wizyt