Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rekolekcje
rekolekcje zimowe 2013 (ferie śląskie) - informacje

| Wicej


Rekolekcje

INFORMACJE

1.       Rekolekcje organizowane są w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku rekolekcyjnym sióstr Sług Jezusa, 34-530 Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 10 w terminie 11-16.02. 2013 r.

2.       Rekolekcje trwają 6 dni. Mogą w nich uczestniczyć uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych i studenci. Z racji swego charakteru i programu, nie przewiduje się późniejszego przyjazdu czy wcześniejszego odjazdu, jak również odwiedzin podczas trwania rekolekcji.

3.       Koszt rekolekcji 260 zł + dojazd i powrót autokarem oraz przyjazdy na miejscu  90 zł. W kosztach zawarte jest: 5 noclegów w pokojach wieloosobowych, pełne wyżywienie, dojazd i powrót autokarem, przejazdy na miejscu. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 100 zł. Pozostałą sumę wpłacamy po przyjeździe do ośrodka.

4.       Zapisów na rekolekcje dokonujemy wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.sosnowiec.oaza.pl. Można to uczynić z pomocą księdza lub animatora z parafii.  Zaliczkę (lub całość kosztu wyjazdu) wpłacamy na konto:

5.       Ks. Wojciech Koryto, 52 1050 1302 1000 0022 9802 5566; tytuł wpłaty: rekolekcje zimowe 2013.

Zapisujemy się do wyczerpania miejsc! Prosimy o zapisy do 15 stycznia 2013.

 Tą kartę informacyjną wypełniamy po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i zabieramy na miejsce.

6.       Można otrzymać do zakładu pracy dokumenty: potwierdzenie zgłoszenia, pobytu, wpłaty (w formularzu zgłoszeniowym należy umieścić prośbę o odpowiedni dokument i napisać imię rodzica ………….………….., na którego wystawiamy dowód wpłaty).

7.       Na rekolekcje prosimy zabrać ze sobą: kartę uczestnika, Pismo Święte Nowego Testamentu, różaniec, odpowiedni strój codzienny i odświętny (dziewczęta dłuższą spódnicę lub sukienkę na liturgię, a chłopcy długie spodnie), dokumenty (ważna legitymacja szkolna lub dowód osobisty, książeczka zdrowia + karta chipowa Kasy Chorych, śpiwór, prześcieradło, poduszkę. Warto zabrać również instrumenty muzyczne. Ministrantów i lektorów prosimy o zabranie komży lub alby. Osoby posiadające przy sobie telefon komórkowy zobowiązują się do korzystania z niego ściśle według zasad ustalonych przez diakonię wychowawczą. Ze względu na całodzienny program rekolekcji prosimy telefonować do młodzieży w czasie wolnym czyli najlepiej po obiedzie i kolacji.

8.       Program rekolekcji przewiduje udział w codziennej Mszy Świętej, spotkaniu w grupach, modlitwie porannej i wieczornej. W związku z tym, że rekolekcje są również czasem wypoczynku i rekreacji – a w miejscowości, do której się udajemy, jeżeli jest śnieg są dobre warunki narciarskie, można zabrać swój sprzęt do zjeżdżania: sanki, narty itd. W planach wyjazdu chcemy znaleźć czas na jazdę na nartach oraz na krótkie wycieczki - w związku z tym prosimy zabrać odpowiednie obuwie do chodzenia, kurtkę, ciepłą odzież. Jeżdżąc na nartach trzeba liczyć się z wydatkiem ok. 50 zł na dzień na wypożyczenie sprzętu i karnety.

9.       Wyjazd autokarem  11.02.2012 r. z następujących miejsc: - dla osób z Sosnowca: o godz. 7:00, ul. Gospodarcza przy kościele; dla osób z Dąbrowy Górniczej i okolic: o godz. 7:20 parking  przy Realu na ul. Katowickiej; dla osób z Jaworzna: o godz. 7:45 przy Sanktuarium na Osiedlu Stałym. Powrót między godz. 17.00 a 19.00 (miejsca przystanków j.w.).

Wygenerowano w sekund: 0.02
8,960,945 Unikalnych wizyt