Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Wyzwolenia
PRZYPOMNIENIE

| Wicej


Diakonia Wyzwolenia

Najbliższe Spotkanie Modlitewne o Wyzwolenie (spotkanie KWC) zaplanowane na 18.02.2012r. zostaje przesunięte na niedzielę 19.02.2012r. na godzinę 15:30.
Będzie miało ono miejsce w ramach Diecezjalnego Spotkania Duszpasterstwa Trzeźwości, które odbywać się będzie w w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Sosnowcu, ul. Jagiellońska 2a (jest to parafia sąsiadująca z Katedrą).

 

Plan Spotkania:

15.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia
16.00 Eucharystia
17.00. Spotkanie przy herbacie na sali Instytutu Akcji Katolickiej obok kościoła.

Zeszłoroczne spotkanie było dla nas niezwykle ubogacającym wydarzeniem. Doświadczyliśmy spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem. Wysłuchaliśmy wielu poruszających świadectw. Zobaczyliśmy, że obok nas są ludzie, którzy czekają na naszą modlitwę i pomoc. I przede wszystkim mogliśmy się przekonać raz jeszcze, że Pan Bóg jest Bogiem Wszechmocnym, Bogiem Miłosierdzia, Bogiem Wyzwolicielem i w Nim jest cała nasza nadzieja!

Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy,
Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło - Życie


PONIŻEJ ZAPROSZENIE DUSZPASTERSTWA TRZEŹWOŚCI NA SPOTKANIE DIECEZJALNE:

"Już tradycyjnie, w ostatnią niedzielę przed Środą Popielcową rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. W naszej diecezji zainauguruje go Spotkanie Diecezjalne w niedzielę 19 lutego w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Sosnowcu, ul. Jagiellońska 2a. Zapraszamy na nie abstynentów, członków wszystkich ruchów abstynenckich i trzeźwościowych, grup AA, Al-Anon, Alateen, DDA, Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, stowarzyszeń i towarzystw, wszystkich uzależnionych, współuzależnionych, wszystkich, którym na sercu leży trzeźwość rodzin i naszego narodu.

Rozpoczęcie o godzinie 15.30 wspólną modlitwą przed Obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Następnie Msza Święta w intencji wszystkich cierpiących z powodu uzależnień i tych, którzy przez swoje zaangażowanie i abstynencję przeciwdziałają pladze pijaństwa. Będzie też okazja do wysłuchania świadectwa osób, które w swoich rodzinach mają osoby uzależnione. Około godziny 17.00 spotkanie przy herbacie na sali Instytutu Akcji Katolickiej obok kościoła.

Na początku Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu pragniemy się modlić o wyzwolenie dla zniewolonych oraz o dar godnego życia dla wszystkich naszych Rodaków. Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim, którym na sercu leży sprawa trzeźwości i abstynencji oraz tym, którzy z problemem alkoholu i uzależnień są bardzo boleśnie dotknięci.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

Z pozdrowieniem w Chrystusie,
ks. Krzysztof Bendkowski
Diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości

http://www.diecezja.sosnowiec.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6364&Itemid=158

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,522,417 Unikalnych wizyt