Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Komunikowania Społecznego
Kurs dla operatorów foto i wideo

| Wicej


Diakonia Komunikowania Społecznego

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego w piątek 16 marca organizuje kurs dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego, którzy - okazjonalnie lub na stałe - zamierzają wykonywać swoje czynności podczas celebracji liturgii. Spotkanie ma na celu uwrażliwienie fotoreporterów na sacrum liturgii oraz zapoznanie ich z normami prawa kanonicznego i wskazaniami duszpasterskimi w tej kwestii. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem zezwolenia na fotografowanie i filmowanie uroczystości kościelnych prosimy o wcześniejsze zapisywanie się w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej (tel. 32 / 293-51-51) w godzinach urzędowania od wtorku do soboty w godz. 8.30 - 13.30 (w sobotę do godz. 13.00). Zgłoszenia można również przesyłać pocztą mailową (adres: duszpasterstwo@sosnowiec.opoka.org.pl).

Zajęcia odbędą się w gmachu Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu ul. Wawel 19 w godzinach od 17.30 do 20.00. Już od godziny 17.00 rozpocznie się potwierdzanie danych uczestników oraz wykonywanie zdjęć do nowej legitymacji. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają dokument, który będzie ważny przez 5 lat.

Od Redakcji :

Wśród naszych członków Ruchu znajdują się osoby, które na codzień mają do czynienia z fotografią w miejscach sakralnych dlatego umieszczam powyższą informacje .

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,476,192 Unikalnych wizyt