Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Miłosierdzia
Szlachetna Paczka- Podziękowanie

| Wicej


Wspólnymi siłami Domowego Kościoła, Wspólnoty Dorosłych i Wspólnoty Młodzieżowej udało się zebrać wszystkie produkty żywnościowe i higieniczne, które Pan Józef i Pani Zofia wymienili jako potrzebne. W paczce znalazły się także dwa koce, rękawiczki, nowe obuwie zimowe oraz słodycze. Z przekazanych darów powstało pięć paczek, za które zarówno organizatorzy Szlachetnej Paczki jaki i sami obdarowani pragnęli podziękować...


Drodzy Darczyńcy! Dziękujemy Wam za Wasze wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Wasze prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które przegrywały w walce z biedą. Dzięki Wam mają szansę na wygraną w drugiej połowie życia. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Wasze dobro już działa i pomnaża się. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy przyłączyli się do projektu i już wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu. Wasze dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Dziękujemy. Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

Zespół Szlachetnej Paczki


Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Reakcja rodziny na paczkę była bardzo pozytywna. Pan Józef nie mógł uwierzyć w to, że ktoś przygotował właśnie dla nich paczkę. Był bardzo zadowolony z koców i nowych butów tak samo, jak pani Zofia. Przy otwieraniu paczki z żywnością pan Józef niezwykle ucieszył się z pasztecików drobiowych, gdyż może je jeść. Rodzinie sprawiły radość również drobne upominki w postaci rękawiczek i perfum. Miłą niespodzianką był list oraz książka. Pan Józef i pani Zofia naprawdę bardzo się wzruszyli.


Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałabym bardzo podziękować za Wasze dobre i szlachetne serca oraz za to, że przygotowana przez Was paczka była wystarczająca i zaspokoiła wszelkie potrzeby. I niezwykle dziękuje za miłą współpracę oraz życzę Wesołych Świąt!


Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Dziękujemy z całego serca wszystkim darczyńcom. Jesteśmy ogromnie wzruszeni, dziękujemy, dziękujemy...

 

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,484,393 Unikalnych wizyt