Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Miłosierdzia
Kartki z Diakonią Miłosierdzia po raz drugi

| Wicej


Diakonia Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia zaprasza do wspólnej pracy wszystkie wspólnoty Diecezji Sosnowieckiej i nie tylko. Każdy chętny do pomocy jest mile widziany.

1. Do parafii św. Rafała Kalinowskiego (salka pod plebanią, wejście z tyłu po schodach w dół) od godziny 11:00 do 17:00 zaproszone są osoby szczególnie z rejonu Dąbrowy Górniczej. Będziemy przygotowywać kartki świąteczne. Część materiałów papierniczych będzie dostępna, ale warto zaopatrzyć się także w swoje.

2. W Sosnowcu w salce pod kurią (ul. Wawel) od godziny 10:00 do około 14:30 będą ozdabiane świece. Na to wydarzenie zapraszamy szczególnie rejon Jaworzno oraz Sosnowiec. Należy zaopatrzyć się w łyżeczkę do herbaty oraz ewentualnie w małą świeczkę typu podgrzewacz, pozostałe materiały zapewnia Diakonia.

Zyski ze sprzedaży przeznaczone będą na dofinansowanie rekolekcji więc nie bądźmy obojętni. Zaangażujmy się. Żeby zebrać konkretną kwotę potrzebnych kilkaset kartek oraz kilkadziesiąt świec, sama Diakonia sobie z tym nie poradzi, dlatego prosimy o pomoc. Przynoście kartki zrobione w domu lub spotkajcie się z nami, niech nasz charyzmat spotkania będzie żywy.
Zapraszamy!

Wygenerowano w sekund: 0.00
8,476,278 Unikalnych wizyt