Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Miłosierdzia
Akcja robienia kartek świątecznych z Diakonią Miłosierdzia

| Wicej


Diakonia Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia zaprasza na spotkanie 5 listopada od godziny 11:00, które połączone będzie z akcją ręcznego robienia kartek świątecznych oraz świec. Odbędzie się ono na salkach przy parafii św. Barbary w Sosnowcu (ul. Wawel).

Przygotowane kartki będą sprzedawane w adwencie w kilku parafiach naszej diecezji, a także na rejonowym Dniu Wspólnoty 4 grudnia. Dochód przeznaczony zostanie przede wszystkim na dofinansowanie rekolekcji oazowych uczestnikom będącym w trudnej sytuacji finansowej. Spotkanie rozpocznie się wspólną modlitwą, a następnie przejdziemy do działań plastycznych.
W Dąbrowie Górniczej kartki będziemy robić 12 listopada od godziny 11:00 w parafii św. Rafała Kalinowskiego (Gołonóg) w salce pod plebanią (wejście z tyłu plebanii po schodach w dół). W Jaworznie również odbędzie się akcja kartkowania, dokładne informacje podamy w najbliższym czasie.

Diakonia Miłosierdzia posiada tylko część materiałów, dlatego wskazane jest, aby zaopatrzyć się w nożyczki, dobry klej oraz wszelkie materiały papierniczo-zdobnicze. Mile widziane są dobre pomysły i projekty, a także kubek na herbatę i kanapki do skonsumowania w porze obiadowej. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy! Każde para rąk się przyda :-]
Gdyby ktoś nie mógł uczestniczyć w kartkowaniu, a zechciałby przygotować kartkę w domu, to Diakonia Miłosierdzia chętnie ją przyjmie.

Kontakt: Aleksandra Czepczor (aleksandra.czepczor@gmail.com).

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,522,444 Unikalnych wizyt