Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Jedności
Rejonowy Dzień Wspólnoty - Sosnowiec

| Wicej


Diakonia Jedności

Rejonowy Dzień Wspólnoty - Sosnowiec

 

 
 
Szczęść Boże

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy na kolejny  Rejonowy  Dzień  Wspólnoty  8.12.2018 (sobota)  do  parafii pw. św. Floriana Sosnowiec  ul. gen.Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 ( Zagórze)

 

             plan:

  • 9.55 – zawiązanie wspólnoty
  • 10.15 – konferencja
  • 11.00 – spotkania w grupach (podział wiekowy i "płciowy")
  • 11.45 – przygotowanie do Eucharystii
  • 12.00 – Eucharystia
  • 13.15-15.00 – Agapa- przegląd piosenek Sacrosong + bigos

Konferencja i spotkania w grupach będą prowadzone w oparciu o temat roku- Młodzi w Kościele - pochylenie się nad dynamiką procesu rozwoju wiary, nad zdolnością do metanoi i duchowej odnowy, a więc do stawiania sobie wymagań i duchowego wzrastania w moim życiu jako kobiety/córki/matki/żony  oraz mężczyzny/ojca/syna/męża.

Brać udział będą wspólnoty Oazy Młodzieżowej, Wspólnoty Dorosłych oraz Domowego Kościoła. Będą z nami obecni : moderator Domowego Kościoła rejonu Sosnowiec ks. Krzysztof Bendkowski  oraz  moderator Ruchu Światło-Życie rejonu Sosnowiec ks. Łukasz Lisowski. oraz gospodarze miejsca.  Zaprosiliśmy też moderatora diecezjalnego Domowego Kościoła ks. Dawida Kuczek. Podział posług oparty jest o diakonie. W trakcie bloku przedpołudniowego zapewniamy  opiekę dla dzieci.

Zamówimy ciepły posiłek, później kawa i ciasto.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji rejonowego Sacrosongu. Tym razem z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę tematem przewodnim konkursu będzie "Polska". Zapraszamy zatem do przygotowania aranżacji pieśni lub piosenek patriotycznych, znanych lub mniej znanych w grupach lub solo, aby obdarowywać się nawzajem swoimi talentami, wspólnie bawić się i wzruszać. Szczegóły zapisów już wkrótce 

Im bliżej  tego terminu, będziemy Was informować o szczegółach

ZAPRASZAMY- PRZYJDŹCIE JAK NAJLICZNIEJ I... przygotujcie jakiś występ na Sacrosong.

Módlmy się przez wstawiennictwo Sługi Bożego ks. Franciszka

 

Z Panem Bogiem               
Odpowiedzialni Rejonu Sosnowiec

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,994,462 Unikalnych wizyt