Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Wyjazd do Sławkowa

| Wicej


Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Po zgłoszeniu przez formularz wydrukuj tę kartę i zabierz ze sobą lub wydrukuj ją, wypełnij i oddaj animatorowi.

 

 

Dane uczestnika

Imię i nazwisko  ………………………………………………….

Adres ………………………………………………………………….

Pesel …………………………………………………………………..

Telefon do opiekunów ………………………………

Telefon uczestnika …………………………………………….

Informacje:

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką grupy dorosłych opiekunów oraz księdza Wojciecha Koryto, wikariusza parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Jedną z nieobowiązkowych propozycji w programie jest udział w grze terenowej, pod opieką opiekunów, w sobotę, w godzinach późnowieczornych, w lesie otaczającym schronisko. Udział w niej wymaga zabrania odpowiednich butów do chodzenia po lesie, ciepłego ubrania, kurtki przeciwdeszczowej, latarki, czapki zimowej i rękawiczek. Koszt wyjazdu obejmujący pełne wyżywienie i noclegi w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwory i legitymację) to 65 zł. Zbiórka na przystanku autobusowym Sosnowiec Zagórze Osiedle lub Zagórze Centrum o godz 17.30. Powrót w niedzielę w godzinach popołudniowych. Więcej informacji można uzyskać u ks. Wojciecha Koryto pod nr tel. 606-876-860.

Zgoda Rodziców:

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/ córki …………………………………………………… w wyjeździe do  Sławkowa w dniach 20-22.04 2018.

Wyrażam zgodę /nie wyrażam zgody na udział w grze terenowej mojego dziecka (niepotrzebne skreślić)

 

Zgoda uczestnika:                                                                                 Podpis opiekuna

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych przez ks. Wojciecha Koryto, Par. Zesłania Ducha Świętego, ul. K. Szymanowskiego 49, 41-219 Sosnowiec. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182) o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę udostępnianie mojego wizerunku na zdjęciach z wyjazdu wykorzystywanych do promocji wydarzeń oazowych. Zobowiązuję się do uczestniczenia w pełni w programie wyjazdu i przestrzegania jego regulaminu.

 

Podpis uczestnika

Wygenerowano w sekund: 0.04
8,916,221 Unikalnych wizyt