Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Jedności
Kolędowanie - Jaworzno, Dąbrowa Górnicza

| Wicej


Diakonia Jedności

Rejon Jaworzno - 26.12.2017 r. i 6.01.2018 r.:

''Jak co roku w Jaworznie odbywa się KOLĘDOWANIE!!! Jest to bardzo dobry czas, aby spędzić czas z fajnymi ludźmi, a może po prostu ich poznać?!
Akcja jest bardzo dużym wsparciem finansowym dla Ruchu Światło-Życie, gdyż pieniądze jakie uda się uzbierać będą przeznaczone na jego rozwój
Liczymy na Twoją obecność, KAŻDA OSOBA może zdziałać coś dobrego!'' - napisał na Facebooku Kuba Głaz, odpowiedzialny Rejonu Jaworzno.

W te święta kolędowanie w Jaworznie będzie miało inną formę, niż w ciągu ostatnich kilku lat. Odbędzie się po Mszy Świętej/ Mszach Świętych (w jednej z jaworznickich parafii), stojąc przed kościołem, bez odgrywania scenek. W przypadku wszelkich problemów (np. ze strojem), skontaktować się można mailowo lub telefonicznie: bielawaelzbieta@gmail.com, 661306789. Organizatorzy proszą o zgłoszenie się przez wypełnienie formularza.

 

Rejon Dąbrowa Górnicza: 28.12.2017 r.

28 grudnia w Dąbrowie Górniczej na Osiedlu Mydlice, podejmiemy staropolską tradycję kolędowania od domu do domu. Z radością będziemy śpiewać kolędy, modlić się za mieszkańców i składać im najlepsze życzenia. Ofiary, które zbierzemy zostaną przekazane na Ruch Światło-Życie.

Zapraszamy do udziału! Przebrać się można za pastuszków, aniołów, zwierzęta i inne postacie związane z narodzeniem Jezusa Chrystusa. Śpiew kolęd ubogacą muzycznie osoby grające na instrumentach. Rozpoczniemy o godz. 14:45 pod pod kościołem św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrowie Górniczej (ul. Ludowa 6). Prosimy o zgłoszenie się przez wypełnienie formularza.

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,916,332 Unikalnych wizyt