Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Wyjazd ewangelizacyjny do Sławkowa

| Wicej


Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Zapraszamy na wyjazd do Sławkowa w dniach 14-15.10. Zachęcamy do wyjazdu wszystkich członków sosnowieckich wspólnot i zaproszenia na niego naszych przyjaciół i znajomych. Zgłaszamy się na wyjazd przez formularz. Koszt 50 zł (w tym nocleg w schronisku, wyżywienie, przejazd)

Wzór zgody dla Rodziców:

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/ mojej córki ……………………………………………………….… w wyjeździe do  Sławkowa w dniach 14 – 15.10.

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką grupy dorosłych opiekunów oraz księdza Wojciecha Koryto, wikariusza parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu. Jedną z nieobowiązkowych propozycji w programie jest udział w grze terenowej, pod opieką opiekunów, w sobotę, w godzinach późnowieczornych, w lesie otaczającym schronisko. Udział w niej wymaga zabrania odpowiednich butów do chodzenia po lesie, ciepłego ubrania, kurtki przeciwdeszczowej, latarki, czapki zimowej i rękawiczek.

Prosimy opiekunów o zaznaczenie właściwej opcji:

        wyrażam zgodę na udział w grze terenowej mojego dziecka

        nie wyrażam zgody na udział w grze terenowej mojego dziecka

Koszt wyjazdu obejmujący pełne wyżywienie i nocleg w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwory i legitymację) to 50 zł. Zbiórka na przystanku autobusowym Sosnowiec Zagórze Osiedle lub Zagórze Centrum o godz. 7.15 . Powrót w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Więcej informacji można uzyskać u ks. Wojciecha Koryto pod nr tel. 606-876-860.

Wygenerowano w sekund: 0.04
8,475,853 Unikalnych wizyt