Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Oaza Modlitwy
Relacja z Adwentowej Oazy Modlitwy.

Oaza Modlitwy

W dniach 25-27 listopada odbyła się Adwentowa Oaza Modlitwy. Zapraszamy do przeczytania relacji Pauliny Smalcerz. 

Oaza Modlitwy
Szczegółowy Plan Oazy Modlitwy

Oaza Modlitwy

W związku z rezygnacją kilku osób można jeszcze dziś zapisać się na tą Oazę Modlitwy. Oaza Modlitwy, którą przeżywamy przed Wielkim Postem połączona jest z całodobową Adoracją Najświetszego Sakramentu. Chcemy trwając przed Panem prosić Go, byśmy prowadzili życie w mocy Ducha. Plan Oazy Modlitwy:

Oaza Modlitwy
Zapisy na Oazę Modlitwy - do środy

Oaza Modlitwy

Zachęcamy do zapisania się na Oazę Modlitwy. Jest jeszcze taka mozliwość do środy włącznie. Jest jeszcze kilka miejsc dla młodzieży. Poszukujemy również osób, które chciałyby posługiiwać w diakonii wychowawczej. Te osoby, nie płaciłyby za pobyt w ośrodku. Chętnych do opieki nad dziećmi prosimy o kontakt z moderatorem diecezjalnym. 

Oaza Modlitwy
Wielkopostna Oaza Modlitwy

Oaza Modlitwy

Zapraszamy na Przed - wielkopostną Oazę Modlitwy. Będziemy na niej rozważać w związku z tematem pracy rocznej drugą część Drogowskazu "Duch Święty": „Duch Święty namaścił Jezusa; dlatego chcę prowadzić życie w Duchu, poddając się Jego tchnieniu i mocy”. Oaza odbędzie się w Domu rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie, koszt (dla młodzieży nie pracującej 100 zł, dla pracujących 120 zł, dla pary małżeńskiej 200 zł), dla dzieci 0-3 lat - 20 zł, 4-12 lat - 60 zł. 

Jeśli chcesz się zapisać kliknij na baner. Zapisy tylko do 20 stycznia

 

y

Oaza Modlitwy
Oazy Modlitwy w roku 2015-16

Oaza Modlitwy

W obecnym roku formacyjnym chcemy odnowić w naszym Ruchu to doświadczenie sprzed 40 lat. Dlatego pragniemy obudzić w naszej diecezji na nowo pragnienie uczestnictwa w Oazach Modlitwy i zaprosić do niego wszystkich członków Ruchu: młodzież i dorosłych. Chcemy, by Oazy Modlitwy stały się dla nas doświadczeniem jedności wypływających z uwielbienia Boga w jednym Duchu.

 W tym roku zapraszamy na Oazy Modlitwy, na których chcemy rozważać temat pracy rocznej oraz starać się pogłębiać nasze przeżywanie Roku Miłosierdzia:

Oaza Modlitwy
Czym są Oazy Modlitwy?

Oaza Modlitwy

Temat pracy rocznej "W mocy Ducha Świętego"  nawiązuje do tematu roku formacyjnego 1976/77 przeżywanego pod hasłem "Odnowa w Duchu Swiętym". Tamten rok pracy  zaowocował powstaniem Oazy Modlitwy. Chcemy w tym roku Ducha Świętego na nowo odkryć Oazy Modlitwy, które ks. Franciszek Blachnicki nazywał: "ukrytym sercem" Ruchu i źródłem jego życia i mocy.

RSS-Feeds
Wygenerowano w sekund: 0.01
8,994,476 Unikalnych wizyt