Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Polecamy

Rejon Olkusz (DK)
Zmarł ks. Henryk Januchta

Rejon Olkusz (DK)

Z żalem zawiadamiamy, iż w nocy z 11 na 12 lutego odszedł do Pana ks. Henryk Januchta, proboszcz parafii p.w. Dobrego Pasterza w Olkuszu, miejscowy Dziekan, wieloletni opiekun kręgów Domowego Kościoła.

Rejon Olkusz (DK)
Ty także!

Rejon Olkusz (DK)

Włączając się w apel Centralnej Diakonii Życia w minioną niedzielę w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w Olkuszu przy wsparciu rodzin należących do Domowego Kościoła, odbyła się zbiórka podpisów pod obywatelską inicjatywą „Jeden z nas”. Celem akcji jest ujednolicenie prawa Unii Europejskiej poprzez zakazanie i zakończenie finansowania działań wiążących się z zabijaniem dzieci nienarodzonych oraz prowadzeniem badań i eksperymentów z użyciem embrionalnych komórek macierzystych. 

Rejon Olkusz (DK)
Pokładam ufność w Bogu

Rejon Olkusz (DK)

Oto świadectwo Wandy która pragnie podzielić się swym doświadczeniem Boga: Jestem mężatką, matką trojga dzieci, osobą pracującą zawodowo.Pragnę dać świadectwo na temat tego, jak Bóg działa w życiu moim i całej rodziny. Jaką moc ma wytrwała modlitwa i zawierzenie Bogu siebie i swojego życia. Chcę opowiedzieć o łaskach, jakie otrzymaliśmy od Boga za wstawiennictwem Matki Bożej, Ojca Świętego Jana Pawła II, św. Judy Tadeusza i innych Świętych w niebie. Czytaj więcej..

RSS-Feeds
Wygenerowano w sekund: 0.04
8,916,139 Unikalnych wizyt