Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiZatańczWłącz sięŚwiadectwa

Lubię To!
Godne uwagi

Polecamy

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)
Wyjazd rejonu Sosnowiec

Rejon Sosnowiec (Oaza Młodzieżowa)

Już za dwa tygodnie wspólny wyjazd rejonu sosnowieckiego do Rajczy. W tej pięknej miejscowości w Beskidzie Żywieckim chcemy w radości spotkać się ze sobą i z Bogiem. Nie przegap tego wyjazdu. Wyjedź z nami, by nabrać Ducha. Więcej informacji i wzór zgody Rodziców znajdziesz poniżej. 

Diakonia Modlitwy
Zapraszamy do Diakonii Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Jeśli, tak jak my, nie potrafisz się modlić, jeśli często masz problemy z modlitwą ale rozumiesz jak jest ona ważna dla Twojego życia i dla naszego Ruchu. Jeśli chcesz modlić się i uczyć modlitwy zapraszamy Cię na Diakonię Modlitwy. Następne spotkanie za miesiąc, 24 października, w parafii Zesłania Ducha Św. w Sosnowcu. 

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej [Zmiana godziny]

Diakonia Liturgiczna

Najbliższe spotkanie Diakonii Liturgicznej odbędzie się w środę 24.09 o godz.16.00 w parafii św, Jana Kantego w Jaworznie

Formacja Deuterokatechumenalna
Nabożeństwo dęuterokatechumenalne

Wraz z nowym rokiem formacyjnym moderator diecezjalny zaprasza do wspólnej modlitwy i nabożenstwa podczas którego nastąpi przyjęcie do deuterokatechumenatu, przyjęcie małżeństw do Domowego Kościoła oraz rozpoczęcie Szkoły animatora. 

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne Wrzesień

Diakonia Wyzwolenia
Szczęść Boże!
 
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 24.09.2016 r. o godzinie 16:00 w Olkuszu, w parafii św. Maksymiliana.

Diakonia Miłosierdzia
Adoracja z modlitwą o miłosierdzie

Diakonia Miłosierdzia

Zapraszamy wszystkich na modlitewne spotkanie Diakonii Miłosierdzia: w niedzielę 25 września w kościele św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Czeladzi (ul. S. Wyspiańskiego 1). Będzie wtedy dzień odpustu w tamtejszej parafii. Najbliższy przystanek autobusowy to Piaski Osiedle Dziekana.

18:00 - Msza święta

19:00 - Adoracja z modlitwą o miłosierdzie, która potrwa do 20:00.

O co chodzi? Dowiesz się po kliknięciu "Czytaj więcej"

  • Wybór nowego moderatora Ruchu
  • Spotkanie formacyjne Diakonii Miłosierdzia
  • Diakonia Tańca
  • Zagłębiowski Koncert Uwielbienia
  • Diakonia Tańca
  • Wygenerowano w sekund: 0.03
    7,167,469 Unikalnych wizyt