Nowe Życie

Kalendarz

« Sierpień 2014 »
Ni Po Wt śr Cz Pi So
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwaLubię To!

PolecamyGodne uwagi

Polecamy

Diakonia Jedności
Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Powakacyjny Dzień Wspólnoty odbędzie się w niedzielę 14 września w parafii św. Floriana w Sosnowcu na Zagórzu. Rozpoczniemy spotkanie o godz. 14.00. Zapraszamy!

Diakonia Jedności
Diecezjalna Kongregacja Odpowiedzialnych

Diakonia Jedności

Wszytkie osoby po 2 stopniu, Domowy Kościół oraz Księży związanych z naszym Ruchem zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Kongregacji Odpowiedzialnych, która odbędzie się w sobotę 6 września. Szczegóły spotkania wkrótce.  

Rekolekcje
Oaza Rekolekcyjna Diakonii(ORD)

Rekolekcje

Wszystkie osoby po formacji podstawowej zapraszamy do przeżycia Oazy Rekolekcyjnej Diakonii (ORD), którą w naszej diecezji przeżywać będziemy w Niegowej od środy 27 sierpnia (wieczorem) do niedzieli 31 sierpnia. Koszt wyjazdu wraz z dojazdem wynosi 100 zł. Zapraszamy!

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC

Diakonia Wyzwolenia

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty. 

Różne
Duch Święty do nas przyszedł. Relacja z czuwania.

Sobota 7 czerwca z różnych względów była dla wielu z nas szczególna: był to czas świętowania razem z naszymi neoprezbiterami podczas ich święceń kapłańskich, był to czas spędzony we wspólnocie Ruchu podczas Centralnej Oazy Matki. Był to również przedostatni dzień Okresu Wielkanocnego, a także – jako przyczyna wymienionych radości – Wigilia Zesłania Ducha Świętego.

Domowy Kościół
Podaruj tornister 2014

Domowy Kościół

Przed nami wakacje, jednak część dzieci i ich rodziców z lękiem spogląda w przyszłość, gdyż nie mają środków na wyprawkę szkolną.

Ruszyła kampania Podaruj tornister 2014.

Diakonia Liturgiczna
Czerwcowe warsztaty i spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie diakonii liturgicznej oraz na warsztaty, które odbędą się w sobotę 12 kwietnia w domu katolickim w Sosnowcu. Na warsztaty zapraszamy wszystkich miłujących liturgię i chcących lepiej ją przeżywać przez głębsze jej poznanie. Na spotkanie diakonii zapraszamy animatorów, uczestników po II st. ONŻ oraz rodziny Domowego Kościoła i Wspólnoty Dorosłych.

Diakonia Liturgiczna
Diecezjalny Kurs Lektora

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna wraz z diecezjalnym moderatorem LSO, ks. Mariuszem Dydakiem, zaprasza do udziału w Diecezjalnym Kursie Lektora.

Rekolekcje
Wolne miejsca na Oazy wakacyjne

Rekolekcje

Zachęcamy gorąco do wyjazdu na oazy wakacyjne. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc na oazy dla młodzieży: kilkanaście miejsc na OND i ONŻ I stopnia, nawet 20 miejsc na Oazę Ewangelizacji w III turnusie, kilka miejsc na oazę "wędrowną". Nie ma już miejsc na Oazę Dzieci Bożych. Budźmy w sobie nawzajem pragnienie pogłębienia relacji z Bogiem przez udział w rekolekcjach.

Diakonia Modlitwy
Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy wszystkich Oazowiczów na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Odbędzie się ono 7 czerwca w parafii Św. Franciszka z Asyżu w Sosnowcu. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00. 

Diakonia Komunikowania Społecznego
Konkurs wakacyjny 2014 "Radość Ewangelii"

Wszystkich uczestników, animatorów i moderatorów rekolekcji wakacyjnych zapraszamy do udziału w fotograficzno-literackim Konkursie Wakacyjnym. W tym roku proponujemy Wam trzy kategorie: 1. Fotografia, 2. Prezentacja, 3. Wspomnienie z rekolekcji. Tematem nadesłanych prac niech będzie „Radość Ewangelii”

  • Wielkanocny Kurs Ceremoniarza
  • Szkoła Animatora
  • Spotkanie Diakonii Modlitwy
  • Dzień Wspólnoty Diakonii Rekolekcyjnych
  • Majowe spotkanie DL
  • Wygenerowano w sekund: 0.03
    5,485,079 Unikalnych wizyt