Nowe Życie

Kalendarz

« Grudzień 2014 »
Ni Po Wt śr Cz Pi So
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwaLubię To!

PolecamyGodne uwagi

Polecamy

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Modlitewne-Grudzień

Diakonia Wyzwolenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne o wyzwolenie (Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka), które odbędzie się w najbliższą sobotę 20.12.2014 r. o godzinie 15:00 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sosnowcu (Oratorium na plebanii przy Kościółku Kolejowym). W trakcie spotkania podzielimy się opłatkiem i będziemy wspólnie kolędować.

PLAN:
15:00 Koronka
15:15 Msza Święta
16:00 Kolędowanie i dzielenie się oplatkiem

Całość będzie trwała około 2 godziny.

Diakonia Formacji Diakonii
Szkoła Animatora

Diakonia Formacji Diakonii

Grudniowa Szkoła Animatora odbędzie się w sobotę 20.12.2014 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 w Parafii św. Floriana w Sosnowcu - Zagórzu.

· xrg dnia 07 grudzień 2014 18:52 · Czytaj więcej ·

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i spotkanie DL

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczne serdecznie zaprasz na kolejne warsztaty jak i spotkanie diakonii.

Warsztaty są skierowane zarówno do służby liturgicznej, lektorów i ceremoniarzy, jak i do wszystkich osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę na temat liturgii i przez to dążyć do pełniejszego i owocniejszego w niej uczestnictwa. W szczególności zaś do animatorów, członków Wspólnoty Dorosłyh i Domowego Kościoła i wszystkich uczestników po ONZ II.

Diakonia Formacji Diakonii
Praca nad sobą

Diakonia Formacji Diakonii

Być kimś, stać się człowiekiem posiadającym wewnętrzną siłę, nie zmarnować życia, realizować swoje dobre pragnienia, umieć żyć w zgodzie z własnym sumieniem, a jednocześnie sprawiać, żeby innym było z nami dobrze, być prawdziwym chrześcijaninem – oto coś, czego warto zapragnąć. I coś co jest możliwe do osiągnięcia. Ale tylko wtedy... 

Czytaj więcej

Diakonia Jedności
Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Serdecznie zapraszamy wszystkich oazowiczów na Adwentowy Dzień Wspólnoty!
Ten Dzień Wspólnoty będziemy przeżywać w rejonach w weekend 6 i 7 grudnia. Postarajmy się w nim uczestniczyć jak najliczniej. Więcej informacji poniżej.

Diakonia Jedności
Konkurs na piosenkę roku

Diakonia Jedności

W Ruchu Światło-Życie w roku formacyjnym 2015/2016 hasło roku będzie brzmiało „W mocy Ducha Świętego”. W związku z nowym hasłem pracy formacyjnej ogłaszam konkurs na piosenkę Oazy Żywego Kościoła 2015.                                                 Ks. Adam Wodarczyk

Więcej informacji poniżej.

Rekolekcje
Konkurs na plakat, prezentację i film

Rekolekcje

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepszy plakat, film i prezentację promujące rekolekcje wakacyjne. Projekty plakatów przyjmujemy do końca listopada, filmów i prezentacji do 15 stycznia. Nagrodą za najlepszy plakat jest wyjazd na Oazę Modlitwy w Adwencie lub Wielkim Poście:) a najlepszą prezentację i film nagrodzimy połowicznym dofinansowaniem wyjazdu wakacyjnego. Co umieścić na plakacie, w jakim formacie przygotować multimedia?

  • Próba śpiewu Akatystu
  • Warsztaty i spotkanie DL
  • Młodzi na ścieżkach Ewangelii
  • Spotkanie Modlitewne-Październik
  • Warsztaty i Spotkanie DL
  • Wygenerowano w sekund: 0.03
    6,095,249 Unikalnych wizyt