Nowe Życie

Kalendarz

« Wrzesień 2014 »
Ni Po Wt śr Cz Pi So
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Brak wydarzeń.

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwaLubię To!

PolecamyGodne uwagi

Polecamy

Diakonia Wyzwolenia
Spotkanie Formacyjne

Diakonia Wyzwolenia

W najbliższą sobotę 13.09.2014r. w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego  w Dąbrowie Górnicze - Mydlice (ul. Ludowa 6)  o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Diakonii Wyzwolenia.  

 
       Zapraszamy rodziny z Domowego Kościoła a także wszystkich po IIst. ONŻ.

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Nowe informacje)

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014 r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty.

Domowy Kościół
Ważne artykuły na stronie krajowej DK

Domowy Kościół

Na stronie krajowej Domowego Kościoła pojawiły się List kręgu centralnego DK na rok formacyjny 2014-2015 oraz artykuł Zmiany w Zasadach Domowego Kościoła. Zachęcamy do zapoznania się z tymi pozycjami.

Diakonia Liturgiczna
Warsztaty i spotkanie

Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym i formacyjnym Warsztaty Liturgiczne oraz spotkanie Diakonii Liturgicznej. 

Diakonia Miłosierdzia
Zbiórka przyborów szkolnych na DW

Diakonia Miłosierdzia

Na powakacyjnym Dniu Wspólnoty, tj. w najbliższą niedzielę 14.09, odbędzie się zbiórka przyborów szkolnych. W ten sposób włączymy się w akcję Caritas Diecezji Sosnowieckiej "Tornister pełen uśmiechu". Serdecznie zapraszamy do udziału i daru serca.

Diakonia Komunikowania Społecznego
Nowa OAZA.PL

Zapraszamy wszystkich użytkowników oaza.pl do nowej odsłony serwisu.

"Przez najbliższe dwa-trzy tygodnie będą trwały dalsze prace techniczne (m.in. poprawianie błędów, które na pewno będą się jeszcze pojawiać – ale te najłatwiej znaleźć w trakcie normalnego użytkowania serwisu), prace redakcyjne potrwają znacznie dłużej..."

Diakonia Jedności
Plan - Diecezjalna Kongregacja Odpowiedzialnych

Diakonia Jedności

Wszystkie osoby po II stopniu, Domowy Kościół oraz Księży związanych z naszym Ruchem zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Kongregacji Odpowiedzialnych, która odbędzie się w sobotę 6 września. Kongregacja odbędzie się w parafii Św. Floriana, rozpoczęcie o godz. 9.00. Eucharystia o 13.45. Plan poniżej.

Diakonia Wyzwolenia
Ogólnopolska Pielgrzymka KWC

Diakonia Wyzwolenia

Ogólnopolska Pielgrzymka KWC (Śladami założyciela - Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego) odbędzie się w Katowicach, w dniu 27.09.2014r. Spotkamy się w miejscach związanych z powstawaniem KWC oraz jej rozwojem. Dla wszystkich obecnych będzie to czas wspónej modlitwy o beatyfikację założyciela Krucjaty. 

Domowy Kościół
Podaruj tornister 2014

Domowy Kościół

Przed nami wakacje, jednak część dzieci i ich rodziców z lękiem spogląda w przyszłość, gdyż nie mają środków na wyprawkę szkolną.

Ruszyła kampania Podaruj tornister 2014.

  • Czerwcowe warsztaty i spotkanie DL
  • Diecezjalny Kurs Lektora
  • Wolne miejsca na Oazy wakacyjne
  • Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego
  • "Manewry" Biblijne
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    5,590,784 Unikalnych wizyt