Nowe Życie

Kalendarz

« Listopad 2014 »
Ni Po Wt śr Cz Pi So
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Nadchodzące:

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwaLubię To!

PolecamyGodne uwagi

Polecamy

Rekolekcje
Konkurs na plakat, prezentację i film

Rekolekcje

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepszy plakat, film i prezentację promujące rekolekcje wakacyjne. Projekty plakatów przyjmujemy do końca listopada, filmów i prezentacji do 15 stycznia. Nagrodą za najlepszy plakat jest wyjazd na Oazę Modlitwy w Adwencie lub Wielkim Poście:) a najlepszą prezentację i film nagrodzimy połowicznym dofinansowaniem wyjazdu wakacyjnego. Co umieścić na plakacie, w jakim formacie przygotować multimedia?

Diakonia Jedności
Konkurs na piosenkę roku

Diakonia Jedności

W Ruchu Światło-Życie w roku formacyjnym 2015/2016 hasło roku będzie brzmiało „W mocy Ducha Świętego”. W związku z nowym hasłem pracy formacyjnej ogłaszam konkurs na piosenkę Oazy Żywego Kościoła 2015.                                                 Ks. Adam Wodarczyk

Więcej informacji poniżej.

Diakonia Modlitwy
Plan Oazy Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zachęcamy wciąż do wyjazdu na Oazę Modlitwy. Rozpoczniemy nią Adwent, pogłębiając  charyzmat maryjny naszego Ruchu. Konferencję tematyczną wygłosi ks. dr Paweł Pielka. Prosimy o jak najszybsze zgłoszenia by móc zorganizować nasze rekolekcje. Plan poniżej.

Diakonia Modlitwy
Diakonia Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na Diakonię Modlitwy do parafii Św. Floriana na Zagórzu. Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. o 18.00, następnie będzie czas na modlitwę wspólną i spotkanie formacyjne. Zapraszamy!

Rekolekcje
Młodzi na ścieżkach Ewangelii

Rekolekcje

W weekend 18-19 października odbyły się 2 niezwykłe wyjazdy. Ruch Światło-Życie zabrał młodzież gimnazjalną i licealną do Sławkowa i Łaz. Tam na leśnych ścieżkach i w gościnnych murach kaplicy i kościoła poznawali smak Ewangelii.

  • Zostań wolontariuszem
  • Dzień skupienia dla par animatorskich DK
  • Uwaga! Szkoła Animatora - zmiana terminu
  • Jesienny Dzień Wspólnoty
  • Czuwanie modlitewne przed Dniem Wspólnoty
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    5,959,690 Unikalnych wizyt