Zapisz się


Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwaLubię To!

PolecamyGodne uwagi

Polecamy

Diakonia Liturgiczna
Podsumowanie spotkania

Diakonia Liturgiczna

Zapraszamy do przeczytania podsumowania spotkania Diakonii Liturgicznej (10.01.2015r.):

Zarówno Warsztaty jak i spotkanie odbyły się zgodnie z planem.

 

 

Rekolekcje
Oaza w ferie zimowe

Rekolekcje

Przyjmujemy jeszcze zapisy na ferie zimowe w Bukowinie i Międzybrodziu. Pozostało jeszcze około 10 miejsc. Pierwszy turnus poprowadzi ks. Wojciech Koryto a drugi ks. Piotr Pisarczyk.

Rekolekcje
oaza III stopnia we Francji

Rekolekcje

Zachęcamy gorąco do udziału w III stopniu organizowanym przez naszą diecezję w Francji w dniach 15.07-02.08. Zgłoszenia do końca ferii lub wyczerpania miejsc. Planujemy wyjazd 15 uczestników. Koszt tak jak w ubiegłych latach: 250 zł zaliczki i 250 euro.  

Rekolekcje
KODA

Rekolekcje

Zapraszamy na KODA, które odbędzie się w dniach 06-15.02 w Bukowinie Tatrzańskiej, poprowadzi je ks. Robert Gacek. Zgłoszenia tylko przez formularz na stronie. Koszt 180 zł. Dojazd własny, powrót autokarem razem z Oazą Ewangelizacji.

Szkoła animatora
Kurs wychowawcy

Szkoła animatora

Osoby pełnoletnie zachęcamy do udziału w kursie wychowawcy, który będzie w Czeladzi w dniach 23-25.01. Zgłoszenia pod numerem 602-520-029. Koszt 120 zł, do negocjacji.

Rekolekcje
Triduum Paschalne 2015

Rekolekcje

Zapraszamy rodziny Domowego Kościoła, Oazę Dorosłych i młodzież na wspólne przeżywanie w formie rekolekcji Triduum Paschalnego, które przypada w dniach od 2 do 5 kwietnia. W tym roku na te rekolekcje również zapraszamy do Wisły do domu "Idylla".

Różne
Będzie Dzień Wspólnoty

Wszystkich członków Ruchu Światło-Życie zapraszam w tym dniu do Katedry w Katowicach. Braci Kapłanów oczywiście zapraszam do koncelebry! Niech wydarzenie to, niewątpliwie wyjątkowe w dotychczasowej historii naszego Ruchu, stanie się okazją do przeżycia dodatkowego Dnia Wspólnoty!

  • Warsztaty i spotkanie DL
  • Praca nad sobą
  • Próba śpiewu przed DW
  • Dzień Wspólnoty
  • Konkurs na piosenkę roku
  • Wygenerowano w sekund: 0.02
    6,236,925 Unikalnych wizyt