Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Godne uwagi

Polecamy

Diakonia Muzyczna
Próba diakonii przed Akatystem

Próba diakonii muzycznej przed Akatystem odbędzie się 5 grudnia o godz. 17.30 w salce na plebanii przy parafii św. Barbary w Sosnowcu.

Diakonia Muzyczna
Próby przed Dniem Wspólnoty

Diakonia Muzyczna

Diakonia muzyczna zaprasza do udziału w śpiewie podczas rejonowych Dni Wspólnoty. Próby odbędą się w następujących miejscach i godzinach:

Diakonia Miłosierdzia
Warsztaty zdobienia świec w Dąbrowie Górniczej

Diakonia Miłosierdzia

Diakonia Miłosierdzia serdecznie zaprasza do współudziału w wydarzeniu pt. warsztaty dekorowania świec metodą decoupage. To, co uda się w trakcie spotkania stworzyć będzie sprzedawane i będzie ofiarą na rzecz rekolekcji oazowych jako dofinansowanie wyjazdu dla osób, których nie stać na opłacenie całej kwoty.

Diakonia Życia
Spotkanie formacyjne diakonii życia

Diakonia Życia

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza na spotkanie formacyjne, które odbędzie się 30 listopada o 18:00, w mieszkaniu Olgi i Sławka Bijaków. Na spotkaniu w dalszym ciągu pochylać się będziemy nad pkt. 28 - 41 adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II 'Familiaris Consortio'.

Diakonia Miłosierdzia
SPOTKANIE DIAKONII MIŁOSIERDZIA

Diakonia Miłosierdzia

Najbliższe spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w środę 25 listopada o godzinie 19:00 w salce parafii św. Floriana w Sosnowcu (ul.gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2).

Zapraszamy osoby po ONŻ*II, animatorów, członków Wspólnoty Dorosłych i Domowego Kościoła.

Kto może, zachęcamy do uczestnictwa w Mszy św. parafialnej o 18:00.

Diakonia Liturgiczna
Spotkanie Diakonii Liturgicznej

Diakonia Liturgiczna

Diakonia Liturgiczna zaprasza na swoje najbliższe spotkanie które odbędzie się 21.11  o godzinie 16:30 (spotkanie formacyjne) w Domu katolickim (na przecwko katedry), a po Mszy ciąg dalszy (sprawy organizacyjne diakonii). 

Serdecznie zapraszamy szczególnie nowe osoby które chciałyby się włączyć w pracę diakonii czy to osoby po ONŻ II, animatorów, osoby ze wspólnoty dorosłych czy Domowego Kościoła.

Diakonia Miłosierdzia
Warsztaty dekoracji świec metodą decoupage - Jaworzno

Diakonia Miłosierdzia

Nie trzeba być niezwykle utalentowanym plastycznie! Wystarczy zaangażowanie i staranność :) Na warsztaty należy zabrać ze sobą łyżeczkę do herbaty (ale taką, która może się przybrudzić, więc ulubiony komplet mamy odpada ;) ). Inne materiały będą zapewnione. Świece udekorowane w czasie tych warsztatów będą sprzedawane w czasie adwentu, a dochód zostanie przeznaczony na dofinasowanie rekolekcji.

Diakonia Muzyczna
Muzyczna integracja

Diakonia Muzyczna

Osiem godzin prób i cały trud z tym związany zaowocował przygotowaniem kilku utworów wielogłosowych. Nasze warsztaty zwieńczyliśmy śpiewem na Mszy Świętej w pobliskim Sanktuarium Matki Bożej Skarżyckiej. Bogaci w radość i nowe doświadczenia wróciliśmy do naszych domów i parafii.  Cały Artykuł tutaj.

  • Po spotkaniu diakonii miłosierdzia
  • Spotkanie Diakonii Liturgicznej
  • Adwentowa Oaza Modlitwy
  • Oazy Modlitwy w roku 2015-16
  • Czym są Oazy Modlitwy?
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    6,677,532 Unikalnych wizyt