Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiZatańczWłącz sięŚwiadectwa

Lubię To!
Godne uwagi

Polecamy

Diakonia Muzyczna
Chorał warsztatowo

Diakonia Muzyczna

Chorał gregoriański… dziś? Dla wielu brzmi to zapewne dosyć egzotycznie. Czy w erze gitary solowej lub perkusji można jeszcze skłaniać się ku tak odległej tradycji muzycznej? Chyba tak. Coraz więcej osób, zmęczonych hałasem i bałaganem codzienności, odkrywa wartość harmonii, prostoty i głębi. 

Różne
DIAKONIA TAŃCA

Dobra zabawa? Masz min. 13 lat? Czekamy na Ciebie!

Ks. Piotr Pisarczyk zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie Diakonii Tańca w poniedziałek 08.02 o godz. 19:00 w Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu (ul. Ignacego Kalagi 9A).

Poszukiwane osoby: od młodzieży po osoby starsze, nie muszą być związane z Oazą.

Rekolekcje
Zgłoszenia na Ferie Zimowe

Rekolekcje

Można jeszcze w tym tygodniu zgłaszać się na ferie zimowe w drugim turnusie - od 19 do 27.02. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Pisarczyk. Zapraszamy szczególnie wszystkich sympatyków Diakonii Tańca. Zgłaszamy się przez formularz na stronie oraz wypełniając kartę zgłoszeniową.

Domowy Kościół
Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw

Domowy Kościół

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw

W dniach 22-27 sierpnia 2016r. w Skomielnej Czarnej odbędzie się ORAR II stopnia. W Domowym Kościele gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie każde małżeństwo było, jest lub będzie parą animatorską, dlatego są to rekolekcje dla nas wszystkich. Zapraszamy do ośrodka przygotowanego dla rodzin z dziećmi.               

Rekolekcje
Zaproszenie na Triduum Paschalne

Rekolekcje

Zapraszamy do wspólnego przeżywania najważniejszego w roku liturgicznym wydarzenia: Triduum Paschalnego, jako szczytowy moment formacji po II° oazy – wyjątkowo i raz w życiu – mamy możliwość i obowiązek przeżyć w formie rekolekcji zamkniętych. 

Diakonia Miłosierdzia
Z cyklu: Miłosierdzie w czynach

Diakonia Miłosierdzia

Czy znasz uczynki miłosierdzia wzgledem ciała i ducha? Zapraszamy na cykl artykułów o uczynkach miłosierdzia , które są odpowiedzią naszej diakonii  na słowa papieża Franciszka: Jest moim gorącym życzeniem, aby chrześcijanie przemyśleli podczas Jubileuszu uczynki miłosierdzia względem ciała i względem ducha. 
Zapraszamy do czytania kliknij tutaj

  • Spotkanie Modlitewne-Grudzień
  • spotkanie formacyjne diakonii miłosierdzia
  • Spotkanie formacyjne Diakonii Życia
  • DIAKONIA TAŃCA
  • Dance with me
  • Wygenerowano w sekund: 0.01
    6,815,762 Unikalnych wizyt