Zapisz się


Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwaLubię To!

PolecamyGodne uwagi

Polecamy

Diakonia Jedności
Wielkopostny Dzień Wspólnoty

Diakonia Jedności

Zapraszamy Was serdecznie na Wiekopostny Dzień Wspólnoty. Będziemy go przeżywać 15 marca w  par. św. Wojciecha w Jaworznie. Rozpoczniemy go ok. 13.45 w dolnym kościele, o 16.00 będziemy uczestniczyć w Eucharystii w górnym kościele, po niej zapraszamy na agapę. Przygotowaniem do Dnia Wspólnoty będzie czuwanie 14 marca w parafii Św. Barbary w Sosnowcu. Przeczytaj więcej jak się do niego przygotować.

Diakonia Jedności
Reprezentacja na KO

W dniu 21.02.2015 podczas XL Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie naszą diecezję reprezentowało 16 osób...

Diakonia Modlitwy
Oaza Modlitwy

Diakonia Modlitwy

Zapraszamy na Oazę Modlitwy w weekend 27-29 marca, do Częstochowy. Będziemy kontynuować temat charyzmatu maryjnego Ruchu. Zgłoszenia przez formularz internetowy do 20 marca. Koszt: 100 zł.

Diakonia Jedności
Diakonia Jedności

Diakonia Jedności

Na ostatniej Diakonii jedności zajmowaliśmy się kwestią naszego zaangażowania w przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży przez pełnienie czynów miłosierdzia. Chcemy coraz pełniej odpowiadać w naszych wspólnotach na hasło ŚDM: "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią". W czasie diakonii m. in. przyjęliśmy również list jedności napisany do Księdza Biskupa po rekolekcjach zimowych oraz wybraliśmy delegatów na Kongregację Diakonii, która w maju będzie wybierać Moderatora Generalnego.

Rejon Olkusz (DK)
Zmarł ks. Henryk Januchta

Rejon Olkusz (DK)

Z żalem zawiadamiamy, iż w nocy z 11 na 12 lutego odszedł do Pana ks. Henryk Januchta, proboszcz parafii p.w. Dobrego Pasterza w Olkuszu, miejscowy Dziekan, wieloletni opiekun kręgów Domowego Kościoła.

  • oaza III stopnia we Francji
  • KODA
  • Kurs wychowawcy
  • SPOTKANIE MODLITEWNE-STYCZEŃ
  • Triduum Paschalne 2015
  • Wygenerowano w sekund: 0.03
    6,297,957 Unikalnych wizyt